Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project Cars

Hozzászólások

(#351) winhate válasza JoinR (#350) üzenetére


winhate
őstag

A 400 watt bőven elég (mérkés jó minőségű táp)

Project cars úgy látom rendesen kihasználja a procit ( HT még nem próbáltam)
Tesztre sajnos nincs időm rááadásul nem a verzio amiről irhatok :)
6850 -nél a felbontást azért említettem meg mert igazából nem sokat számít. (max 20 fps-t esett 1280x1024-hez képest) Látványban sem igazán látszik.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#352) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Gyorsan megnéztem a proci használatot játék közben, de ez nem mérvadó, mivel összesen 15 percet volt időm nézegetni a játékot..
Az általam használt grafikai beállításokkal 80-120 fps- nél 99 % vga kihasználtság, és átlagban 50% processzor terheltség. HT-t is használja, az 50 % pedig úgy jött ki (körülbelül) hogy ha az egyik mag felugrott 70 %-ra, akkor a másik %-a annyival leesett. Sajnos a shadowplay ennél a játéknál nem működik, ahogy a steam képernyőmentése sem, lehetséges, hogy nálam a hiba, az is lehet, hogy a steam korlátozza a még meg nem jelent játék miatt.
Mindent általam ismert grafikai opciót ultrára, vagy high-ra rakva (attól függően, melyik volt a maximum) a processzorhasználat kb szemre ugyanaz, az fps pedig 36-tól 53-ig mozgott, azt azonban hozzátenném, hogy 36 esetén is játszható volt a játék, nem éreztem azt a remegést, mint sok Ubisoftos játék esetén akár 46 fps-nél is érzek. Az élsimítás kikapcsoltam, ez még az ősidőkből maradt meg számomra, amikor bekapcsolt élsimításnál kb felére esett vissza az fps. Azóta nem is foglalkoztam vele, mostanra meg már annyi féle fajtája van, hogy bevallom utánaolvasás nélkül fogalmam sincs, melyik mit jelent. Végezetül egy kép a játék indításától kezdve a kilépésig. A max értékekben benne van a játék betöltése is, játék közbeni használatot a héten megpróbálok feltenni. Pálya: Besos Autó: Formula A Autók száma: 19 Ai +1

Hwinfo_ultra]

[ Szerkesztve ]

(#353) SityiSXT


SityiSXT
őstag

winhate: Tehát virágbolti. Mondom, hogy azzal komoly bajok vannak! A belső fórumon egy-két ember megnézte, milyen a kiszivárgott verzió a rendessel összehasonlítva, és ők mondták, hogy ahhoz képest, amilyen állapotban akkor épp a játék volt, a tört sokkal bugosabb. Szóval ne abból indulj ki, hogy az mit tudott a gépeden - bár az tény, hogy a többieknek igaza van abban, hogy az a 6850 ma már csak kompromisszumok mellett elég full HD vagy nagyobb felbontás melletti játékra.

JoinR: Nagyon is sokat tud a Project Cars a sok szállal kezdeni! Ha emlékezetem nem csal, a -pthreads X opcióval lehet memondani a játéknak, hogy alapesetben hány szálon fusson (ahol X egy tetszőleges szám 1 és 4 között, de lehet, hogy működne többel is). Hyper-Threading esetében előfordulhat, hogy jobban érzi magát "rendes" procimagon - én nem tudom kipróbálni, mert a procim nem támogatja a HT-t. Amúgy alapesetben 4 szálon fut a játék, hacsak a proci/Windows nem jelez vissza, hogy az sok neki.

Entk: Hogyne működne a ShadowPlay, ezt is azzal vettem fel (igaz, még a nyáron).

[ Szerkesztve ]

(#354) prtvlogan válasza SityiSXT (#353) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Igen, a játékon belüli képernyőmentés is működött, csak miután kiléptél nem engedte (steam-en) feltölteni nyilvánosan, mert még nem jelent meg a játék.
Tegnap a képernyőmentésem sem működött ennél a játéknál, illetve a shadowplay-t is hiába próbáltam elindítani, mert a játék elindítása után nem tudtam rávenni a szokott billentyűkombinációval a videó rögzítésére. ( a kis karika sem látszódott, pedig futott a program ) értem én, hogy mindkettőnek működnie kellene, de tegnap nálam egyik sem működött, és mivel csak ezt az egy játékot néztem, fogalmam sincs, hogy a játék, vagy valami egyéb dolog miatt. ( bár szerintem ha több időm lesz, meg fogom tudni oldani mindkettőt.. :) )

(#355) SityiSXT válasza prtvlogan (#354) üzenetére


SityiSXT
őstag

"csak miután kiléptél nem engedte (steam-en) feltölteni nyilvánosan, mert még nem jelent meg a játék." - Ezen ne csodálkozz, rendszeresen előfordult már nálam olyan sajtópéldányoknál, amivel megjelenés előtt már játszhattam. ;)

(#356) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Valaki játszik Eyefinityben?
Én most ki szerettem volna próbálni, erre a belső nézetből minden nagyon sötét. Külső kamerából pedig minden jó. Miért?

Külső:

Belső:

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#357) SityiSXT válasza IntelKiller7 (#356) üzenetére


SityiSXT
őstag

Egyelőre bugos az Eyefinity támogatása a játéknak. Jelenlegi workaround: állítsd az élsimítást DX2-re a játékon belül.

(#358) IntelKiller7 válasza SityiSXT (#357) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Köszönöm a segítséget, most tökéletes a szín :R

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#359) Chrys_ válasza IntelKiller7 (#356) üzenetére


Chrys_
addikt

Eyeinfinity-ben ha screenshot-t készítesz, akkor a 3 képet egyben adja ki? Vagy lehet valamilyen módon csak 1 monitorról is csinálni? Csak érdeklődöm :)

(#360) IntelKiller7 válasza Chrys_ (#359) üzenetére


IntelKiller7
veterán

1 képet készít. én 2 monitoron tolom most, mivel kaptam egy nagyobbat, így végre ki tudtam próbálni :)
1 kép normális színekkel :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#361) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

A Rouen les Essarts pályáról tud valaki infót? Egy ideje már nem találom benne (legalábbis ilyen néven) vagy végleg kikerült?

(#362) dino_m válasza prtvlogan (#361) üzenetére


dino_m
senior tag

Szerintem majd valami "historic pack", fizetős vagy ingyenes DLC formában fog visszakerülni. Ugyanúgy, ahogy az ovál pályák is és más egyéb tartalmak is. A Spa és a Monza történelmi pályája sincs jelenleg a játékban. :)

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#363) IntelKiller7 válasza dino_m (#362) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ferrari is nem is lesz? Mert semmi infó róla(vagy csak én nem találkoztam vele)

Remélem még a közeljövőben lesz több BMW, Audi benne :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#364) grunge válasza IntelKiller7 (#363) üzenetére


grunge
addikt

Meg nincs info rola, de örülnek neki en is. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#365) schawo


schawo
titán

Üdv
Valaki meséljen erről CARS-ról, és ha lehetséges, az iRacinggel összehasonlítva, plz. Nem a grafika érdekel, az a leglényegtelenebb dolog egy szimulátornál, hanem elsősorban a szervezettség.

Tehát van-e központilag szervezett versenyzés, van-e értékelési rendszer, ami alapján a hasonló képességűeket rakja össze, vagy minden minden idióta szabadon nevez bárhova (mint LFS-ben, Netcarban, vagy Asettóban), szabálytalanságokkal szemben mennyire megengedő, vannak-e normális képességű versenyzők, stb.

Ezenkívül milyen a dinamika (mechanikus jellemzők, aeró, stb), mondjuk az említettekhez viszonyítva, melyikhez hasonlít leginkább. Milyen a törésmechanika, mennyire megengedő.

:R

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#366) Joshi válasza schawo (#365) üzenetére


Joshi
titán

Ez a játék leghamarabb csak 2015 márciusában jelenhet meg, legalábbis eddig ez a legújabb kiadási dátum. Idióta mindenhol volt/van/lesz. Szervezett bajnokságban lehet csak kiszűrni az ilyeneket ahol van versenybíróság az utólagos óvások kivizsgálására.

(#367) schawo válasza Joshi (#366) üzenetére


schawo
titán

iRacingnél van villanybíró (becses nevén AI) és biobíró (beküldött replay alapján) is, hiszen minden verseny központi szervezésű. Itt is lesz központi szervezés, vagy ez is csak egy lesz a jobb/rosszabb szimulátorok tömegében? Mert anélkül rohadt drágának tűnik az egész ezzel a DLC-s megoldással. iRacing még mindig (jóval?) drágább, de ott van mögötte szolgáltatás. Jó lenne, ha itt is lenne.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#368) SityiSXT válasza schawo (#367) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az iRacing azért egy meglehetősen egyedi konstrukció, nincs még egy hasonló szim a világon. Ami a többi szimben benne szokott lenni, az itt is lesz, tehát dedikált szerver, automata büntetés, engedélyezett/tiltott segítségek, stb. Tervben vannak közösségi események is, de hogy ez egyben bajnokságot is jelent-e, az még kérdéses, eddig hotlap volt csak.

(#369) schawo válasza SityiSXT (#368) üzenetére


schawo
titán

:R

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#370) Joshi válasza schawo (#367) üzenetére


Joshi
titán

AC-ból már elindult egy tesztkupa. Szerintem sok múlik a szervezésen.

(#371) dragonfx


dragonfx
veterán

mikor jön ki ez a játék? és a crew?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#372) SityiSXT válasza dragonfx (#371) üzenetére


SityiSXT
őstag

A The Crew már megjelent, a Project Cars március 20-án fog.

(#373) dragonfx válasza SityiSXT (#372) üzenetére


dragonfx
veterán

;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#374) Csapoati válasza dino_m (#362) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Remélem a korai támogatók megkapják ezeket, még nem olvastam ilyesmiről semmit. Jó, nyilván a megjelenés után kijövő dlc-kért nekünk is fizetni kell, de azért pl a pre-order dlc-jét illendő lenne megkapnunk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#375) SityiSXT válasza Csapoati (#374) üzenetére


SityiSXT
őstag

A WMD tagok minden általuk finanszírozott DLC-t megkapnak ingyen Full Membertől felfelé.

(#376) Csapoati válasza SityiSXT (#375) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szuper. :) Team Memberként szálltam be, aztán emeltem Fullra. Egyébként hétről hétre egyre jobb a cucc, alig várom a végleges változatot. Mondjuk anomáliák még vannak, pl legutóbb Laguna Secában mentem pár kört nappal, de a replayben már éjszaka volt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#377) Joshi


Joshi
titán

Most hányas Build-nél jár a játék?

(#378) Csapoati válasza Joshi (#377) üzenetére


Csapoati
nagyúr

879

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#379) grunge válasza Csapoati (#376) üzenetére


grunge
addikt

Nezd a wmd forumot, ott irjak a napi buildeknel hogy mi az ami nem megy, többek között a replay bugos, de foylamat javul. :)

hihetetlen, mennyire javult a jatek tejesitmenye szeptember ota. Szinte minden napi build egy mas jatek, komolyan veszik a sracok es ez nagyon jo. :C

159 SW 1.9 jtdm <3

(#380) Chrys_


Chrys_
addikt

Ez egyelőre csak PC-n fut a tagoknak? Vagy van konzolos verzió is már?

(#381) grunge válasza Chrys_ (#380) üzenetére


grunge
addikt

Igen, tesztelik azokat is!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#382) SityiSXT válasza Chrys_ (#380) üzenetére


SityiSXT
őstag

A tagok csak PC-n tesztelnek. Konzolos verzió van, de egyelőre csak fejlesztői gépeken fut.

(#383) Csapoati válasza grunge (#379) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bizony, bár ez valamennyire elvárható is azért, ha eredetileg már meg kellett volna jelennie.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#384) grunge válasza Csapoati (#383) üzenetére


grunge
addikt

Nekem mindegy mikor jelenik meg, addigis tudom tesztelni. Inkabb legyen egy kesz jatek mint valami hulaldek. Jo hogy megtehetik ezt a fejlesztök, mindenki jobban jar.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#385) dunc válasza grunge (#384) üzenetére


dunc
nagyúr

Hol lehet megvásárolni a legolcsóbban most?

(#386) Joshi válasza dunc (#385) üzenetére


Joshi
titán

Sehol, 2015 márciusában fog megjelenni. ;)

(#387) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Viszont én mindenképp dobozosan venném pl. a CD Galaxisban, mert ott 10 ezer, digitálisan meg nemigen lesz ~32 euro alatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#388) Joshi válasza Csapoati (#387) üzenetére


Joshi
titán

A CD Galaxisban se biztos hogy 10k lesz mert megjegyzésként ez van odaírva:
Az ár becsült, várható ár, a megjelenésig még változhat. Ez a játék még nem jelent meg, jelenleg még nem kapható!

[ Szerkesztve ]

(#389) Csapoati válasza Joshi (#388) üzenetére


Csapoati
nagyúr

15e viszont biztos nem lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#390) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok..En is megrendeltem a jatekot a Steam-en..Nagyon kivancsi leszek ra hogy milyen lesz.DFGT kormanyom van.Remelem hogy elvezheto lesz vele..FX8350 Proci,es HD7970 kartya.8gb memory.Remelem megfelelo lesz a konfig..Nem akarok pluszba a gepre tolteni..

(#391) Csapoati válasza motown5l (#390) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bőven megfelelő lesz a gép. A kormány is jó hozzá, én is ilyennel csapatom. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#392) motown5l válasza Csapoati (#391) üzenetére


motown5l
senior tag

Koszonom szepen a gyors valasz.megkonnyebbultem))

(#393) motown5l


motown5l
senior tag

Project CARS Digital Pre-Purchase elővásárlása £39.99

(#394) dino_m


dino_m
senior tag

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#395) grunge


grunge
addikt

Buek kedves Forumtarsak! :) Alig varom mar az idei elsö buildet, szenvedek egyelöre meg az FFB-vel.. :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#396) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Ha kicsit megkésve is, de versenyekben gazdag, benzingőzös boldog új évet minden topiklakónak!

(#397) seniman


seniman
addikt

Jó ez a játék,pillanatnyi kedvenc a Vantage GT3/Nordschleife páros :)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#398) IntelKiller7 válasza seniman (#397) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nekem Audi R18 & la Sarthe :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#399) SityiSXT


SityiSXT
őstag

(#400) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Tegnap spanokkal jártunk egyet a zöld pokolban :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project Cars
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.