Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Źşë' válasza echterion (#398) üzenetére


Źşë'
addikt

talán mert a magyarság híres arról hogy szivassa a szintén magyart... a háta mögé álljon aztán dogozzá paraszt elven még többet még többet... nem dolgozott tisztelt német igazgató úr, de még megtöröm, esküszöm! meg a másik megdöglött a lovam, dögöljön meg a szomszédé is...

de ezeket nem kell magyarázni, mert benne van az emberek minden napjában, hogy te még nem találkoztál vele, talán mert figyelmetlen vagy, de ez a magyar valóság...showww
valahogy tőlünk nyugatabbra kevesebb a stressz, kevesebb az olyan ember aki ezt műveli a sajátjaival... kevesebb az ingyenélő, ostoba, a másik kárán/tudásán élősködő ember...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#402) Mate válasza Źşë' (#401) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha jól emlékszem téged zavart, ha valaki külső programmal szerezte meg az achikat.

Az aki használ okoz neked vagy bármely más magyar embernek kárt? Nem.

Vagyis erre nem igaz, hogy "talán mert a magyarság híres arról hogy szivassa a szintén magyart"

Ezzel szemben zavart téged a dolog, mert te nem kapod meg a pénzt utána. Saját példáid közül erre nézzük mi is a találó.... Á, meg is van:

"meg a másik megdöglött a lovam, dögöljön meg a szomszédé is..."

(#403) gszp válasza Źşë' (#401) üzenetére


gszp
csendes tag

Sálálálálálálá

(#404) Mate


Mate
nagyúr

grid 2 achijához hány verseny kell kb.? Mennyi idő megcsinálni, ha mondjuk elsőre megy minden verseny?

(#405) Cheesus válasza Mate (#404) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát én az achik 17%-nál tartok 14 órával, és kb folyamatosan játszok...
A legutóbbi az "Internet Famous" volt.

https://www.twitch.tv/csehla

(#406) echterion válasza Źşë' (#401) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem vonom kétségbe a szavad, lehet, hogy te és a környezeted hogy ilyenek vagytok, de valahogy az én környezetemben nem ez a jellemző. Ebben az esetben csak kicsit sajnálni tudlak, elég szar lehet ilyen környezetben létezni, de hidd el nekem, az ország igencsak sok részében laktam már hosszabb-rövidebb ideig és egyik helyen sem ez volt a jellemző. Ez csak néhány túlzottan depis emberke torz agyszüleménye, nem a valóság.

**********

(#407) alratar válasza gszp (#397) üzenetére


alratar
addikt

Az, hogy te nem gondoltad komolyan egy dolog.
A szomorú az, hogy van aki komolyan gondolja!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#408) szami777 válasza Mate (#404) üzenetére


szami777
addikt

5 szezon van
A 4. szezonba 9 slot van mindegyikbe 3 foruduló utolsóba 5, tehát 29 verseny van, az 5-be is kb ennyi.
Sajna a végén már kezd monoton lenni, mert nagyon hosszúak a versenyek. :(
Egy versenyre számolj kb 5 percet.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#409) Źşë' válasza Mate (#402) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt az elemző képességet! talán el kellene olvasnod azokat amiket írok és nem dobálóznod olyan mondatokkal melyeket nem is arra céloztam...

(#403) gszp ezt muszáj volt gondolom beírni, és látod itt kezdődnek a bajok! hány éves vagy, le merném fogadni hogy az iskola padot koptatod (lehet még mate is ilyen felfogással mint ami neki is van a témával kapcsolatban - de kérlek ne hazudjatok! mert az kb olyan mintha csalnál egy játékban, vagy samet használnál ;] ), anyu fizeti helyetted a netet, te meg használod... talán még a gépet is a szüleid vették ami előtt ülsz és írod a kommenteket, mondjuk aki dolgozik az ilyen rewardokon nem igazán görcsöl... mármint hogy még csaljon is miattuk.. no offense!

(#406) echterion dolgozó ember vagy ezek szerint aki sok helyen megfordul, nem tudom mennyire vagy tartós kapcsolatban emberekkel, azaz mennyire kell a munkádhoz nap mint nap akár a nap 8 órájából 7,5et azzal tölteni hogy másokkal kommunikálva dolgozz... akár műszakban... itt talán még jobban tapasztalható a dolog... (és nem azért mert tanulatlanok az emberek, egy tanult ember sokszor sokkal jobban meg tudja bántani a másikat!). Amúgy nem vagyok depis, ez biztos, csak abból van elegem amit írtam

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#410) echterion válasza Źşë' (#409) üzenetére


echterion
nagyúr

Emberek vezetésével foglalkozom immár több, mint 10 éve (ezalatt néhány munkahelyváltásom is volt, innen a költözködések), szóval a munkaidőm nagyon nagy része azzal telik, hogy emberekkel dolgozom. Én nem látom ennyire pesszimistán a dolgokat, persze, minden műszakban akadnak furkáló emberek, a többség normális mederben teszi a dolgát, nem azzal van elfoglalva, hogy a másikat hátbaszúrja. Ami gondot szokott okozni, hogy vannak olyanok, akik mindent megtesznek azért, hogy ne kelljen dolgozni, de ez más lapra tartozik.

Kár, hogy te ilyenekből tapasztalsz többet, szerencsére nekem a másik oldalból sokkal több jut.

Szerk.: Na, de ne offoljunk tovább, mert fenékbe leszünk billentve. :)

[ Szerkesztve ]

**********

(#411) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Today's Rewards BETA theme encompasses a number of great free to play games. It'll cost you nothing to get involved, but you can earn some GMG Credit while you play!

New rewards
Available until Wednesday 12 February, 2014 23:59 UTC:

GAMES

Play Loadout for the first time - £0.10
Play Serena for the first time - £0.10
Play 8bitMMO for the first time - £0.10

Mai adag... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#412) Mate válasza FollowTheORI (#411) üzenetére


Mate
nagyúr

Érdekes :D

(#413) Pangelus


Pangelus
tag

Jéééé több mint 2 hét elteltével látja az öcsit látja a gamet :C
csak csinálnak valamit

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#414) szami777 válasza Cheesus (#405) üzenetére


szami777
addikt

Ha ez segít:
Van egy achi amibe1600 km-t kell vezessél. Én most fejeztem be a játékot és 1500km lett levezetve :)
csak hogy tudd mennyi van még :))
(#411) NetTom : Loadout-ot még nem indítottam el :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#415) Cheesus válasza szami777 (#414) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát amúgy gondolkodok hogy hagyom a fenébe...
Elindítom a 3 f2p-t és megyek vissza skyrimezni. Jó játék a Grid, de hogy folyamatosan ezzel játszak azért a 0,5 fontért annyit nem ér :(((

https://www.twitch.tv/csehla

(#416) gszp


gszp
csendes tag

New rewards
Available until Thursday 13 February, 2014 23:59 UTC:

GAMES

Play Arcane Worlds for the first time - £0.10
Play Signs of Life for the first time - £0.10
Play Void Destroyer for the first time - £0.10
Play Cannons Lasers Rockets for the first time - £0.10

Az utolsó játék F2P, tehát aszerint tessék kezelni! :D

(#417) echterion válasza Cheesus (#415) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezzel én is így vagyok. Nem fogok fél fontért olyannal játszani, amihez épp nincs sok kedvem.

**********

(#418) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#411) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Érdekes most a Serenát valamiért nem vette be csak a másik kettőt... :)

A maiból meg csak az utolsó ingyenes... nem lesz nagy termés, bár ez sem rossz azért. Kicsit is becsülni kell ma már. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#419) gszp


gszp
csendes tag

NetTom!

Tomb Raidert elfogadta?

(#420) FollowTheORI válasza gszp (#419) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

El persze... miért ne fogadta volna el? :)

Meg bevette a Serenát és a mai F2P játékot is végül. Eddig minden szép és jó.

Sőt mostmár ilyen pipával jelzik melyik achi pénze került át GMG-re is. Szép lassan fejlesztik a dolgot, egyre jobb/követhetőbb és áttekinhetőbb a dolog. :K

Persze kíváncsi leszek milyen akciók lesznek, mert eddig nemsokminden volt amire érdemes elkölteni. Legalábbis számomra. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#421) gszp válasza FollowTheORI (#420) üzenetére


gszp
csendes tag

Köszi, az jó. 0.40 már megvan a F2P játékokból, ebből meg majd jön még 0.50. :C

Azért kíváncsi lennék, hogy hányan nem vágnak bele, mert nekik is csak a sima Tomb Raider van meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#422) alratar


alratar
addikt

Bazz, mos nézem , hogy eltűnt GMG-n az összes kreditem.! :Y
Ez valami bug?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#423) gszp válasza alratar (#422) üzenetére


gszp
csendes tag

Nem csak a főoldalon nem mutatja? Pár napja én is majdnem szívrohamot kaptam.

(#424) FollowTheORI válasza alratar (#422) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ott van az csak a főoldal max rosszul jelzi néha... főleg ha régi a sütid a böngészőben. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#425) alratar válasza gszp (#423) üzenetére


alratar
addikt

De, csak a főoldalon nem mutatja.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#426) echterion


echterion
nagyúr

Nekem még nem vitte át a három f2p egytized fontját. Kíváncsi vagyok, mikorra megy át.A többi elég gyorsan átment, de ezeknek egy nap nem volt eddig elég.

**********

(#427) alratar


alratar
addikt

New rewards
Available until Friday 14 February, 2014 23:59 UTC:

GAMES

Play Sniper Ghost Warrior 2 for the first time - £0.10
Play Alien Rage Unlimited for the first time - £0.10

ACHIEVEMENTS†

Unlock Harvester of Sorrow in Sniper Ghost Warrior 2 - £0.50
Unlock Going Solo in Alien Rage Unlimited - £0.50

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#428) Cheesus válasza alratar (#427) üzenetére


Cheesus
senior tag

Na az Alien Rage-nek örülök, legalább van indok amiért elkezdhetek vele játszani :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#429) alratar válasza Cheesus (#428) üzenetére


alratar
addikt

Nekem egyik sinca meg, így kimarad ez is.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#430) bigyo108 válasza Cheesus (#428) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Hello,

Alien Rage hogy fut nálad ?
Gépigénynek lehet hinni ?

Nagyon gondolkodom rajta hogy megvegyem-e .....

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#431) szami777 válasza alratar (#427) üzenetére


szami777
addikt

a Sniper GW 2 megvan, de sajna olyan minősíthetetlenül rossz az egyjátékos rész, h nem éri meg játszani vele :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#432) Cheesus válasza bigyo108 (#430) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát az adatlapomon láthatod a gépem, én grafikából mindent maxra raktam, és amint elvárható nem akadozik. Nem tudom a gépigényét, de full grafikánál csinál olyat hogy elöttem tölti be a textúrát, ami azért kicsit zavaró.
A játékmenet nem rossz, de nem szabad tőle sokat várni! Ha a CoD-ra azt mondják hogy szájbarágós, és nem hagy gondolkodni, na ez annak legalább a kétszerese... 10-15 méterenként van egy kis helyzetjelölő hogy el ne tévedj (bár egy teljesen lineáris csőfolyóban tehetség kell ahhoz, hogy valaki eltévedjen :U ) Megmondja hogy melyik hordót robbantsd fel a továbbjutáshoz, és még egy bazi nagy keresztet is köré fest a biztonság kedvéért. Nem akarlak lebeszélni a játékról, ha épp valahol jóárasítva van, de tényleg nem kell tőle sokat várni, csak mész és lövöd a nem túl okos ellenfeleket. Van sok robbanás megadott helyeken, ami néha látványos de semmi több eddig (17 perc alatt fejeztem be az első fejezetet, eddig ezek alapján mondtam a véleményemet).

https://www.twitch.tv/csehla

(#433) bigyo108 válasza Cheesus (#432) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Köszönöm az infót .

Ha van olyan jó mint a Serious Sam akkor király .
Az is nagyon megosztotta anno az embereket . :Y

Privátban dobnál infot hogy ne a topicot offoljuk szét .
A Score pontozó rendszer érdekelne.... erről nem írtak sehol, de a képeken látom hogy van, de nemtudom mire jó . ( fejlesztés esetleg ? )
Esetleg külön fejlövés duplázó vagy szorzó ?

Köszi mindent .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#434) Cheesus válasza bigyo108 (#433) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ha ráér ebéd után, akkor írok természetesen :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#435) Mate válasza alratar (#427) üzenetére


Mate
nagyúr

Sniper Ghost Warrior-t már ennyiért meg is veszem :) 1,6 font visszajön az árából, így 4,64 font :)

Ó, kupont nem is számoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#436) FollowTheORI válasza alratar (#427) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ezek az acsik nagyon nehezek... nem tudom hogy gondolták ennyi idő alatt. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#437) szami777 válasza Mate (#435) üzenetére


szami777
addikt

nagyon jól gondold meg, hogy megveszed :))
főleg ha a 20% kupont se fogadja el.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#438) Mate válasza FollowTheORI (#436) üzenetére


Mate
nagyúr

Van rá 6 nap. Annyi idő alatt simán megszerezhető :D

(#439) Źşë' válasza bigyo108 (#430) üzenetére


Źşë'
addikt

eléggé lineáris játék lett (és unalmas is egy idő után, pályák ellenfelek stb.), picit hosszabb a megszokottaknál, mindent maxra tolva is fix 60fpsel ment nálam (bár voltak benne mikrolagok amit nem tudtam mire vélni), UT3as engine, amúgy elég gyönyörű szvsz néhol, tényleg amit tudtak kihoztak abból az enginből

nem egy kiemelkedő alkotás, de a vizuális effektek miatt sztem megéri kipróbálni
a jó öreg serious sam mellett ez a játék elbújhat, mert hiányoznak belőle bizonyos dolgok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#440) bigyo108 válasza Źşë' (#439) üzenetére


bigyo108
aktív tag

ok thx!

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#441) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

New rewards
Available until Saturday 15 February, 2014 23:59 UTC:

GAMES

Play Batman: Arkham Origins for the first time - £0.10
Play Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition for the first time - £0.10

ACHIEVEMENTS†

Unlock Give Them Something to Believe in Batman: Arkham Origins - £0.50
Unlock Arkham City Lockdown in Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition - £0.50

Mai adag... ezis jó lesz. :)
Bár a first time már ellőve.
Úgylátom most ez a vidd végig a játékot acsik vannak a soron. Ha ez így marad nem sok esély lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#442) Cheesus válasza FollowTheORI (#441) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát a Batmant még talán kedvem is lenne elkezdeni New Game Plus-ban kontrollerrel.

https://www.twitch.tv/csehla

(#443) alratar válasza FollowTheORI (#441) üzenetére


alratar
addikt

Kimarad! :((

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#444) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Én devinás voltam és behúztam a Grid 2 rewardot, meg is kaptam a pénzt. Kíváncsi vagyok lesz-e dádá :)

(#445) Mate


Mate
nagyúr

Megadta a playfire a Tomb Raider-t is, pedig már réges rég megvolt az achija :D

(#446) alratar


alratar
addikt

Ha írok a GMG-re egy reviewet, kb. mennyi idő, míg kikerül?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#447) szami777 válasza alratar (#446) üzenetére


szami777
addikt

Volt hogy egy nap, volt h négy nap, feltéve, ha kirakják.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#448) alratar válasza szami777 (#447) üzenetére


alratar
addikt

Akkor ezt sem sietik el! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#449) Mate


Mate
nagyúr

Ki mennyit gyűjtött össze eddig? :)

(#450) szami777 válasza Mate (#449) üzenetére


szami777
addikt

5.5 fontnál járok, 1-2 óra van és a tomb raider is meglesz, szóval 6 :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.