Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pioneer 107 topic

Hozzászólások

(#22) intelfan válasza erdoke (#20) üzenetére


intelfan
aktív tag

Picit továbbfejlesztik az A06-ot de egetverő újdonság nem lesz benne.

-A 8X sebesség nem érdekel, nem túl sok DVD-t írok és szerintem a 4X-es írás is elég gyors. A Z-CLV írást nem szeretem használni sem cd sem dvd írásnál.
-DVD-ram olvasás támogatása hasznos újdonság.
-Fejlesztett mechanika: Király.
Nem tudom használtál-e Pio-A06-ot, de már ennek is nagyon jó a mechanikája, minimális rezonancia, minimális hang, a legjobb drive ilyen szempontból amit eddig próbáltam beleértve az első 4X-es cd íróm. :)
-4X-RW támogatás, szintén hasznos ha lesznek hozzá jó áron lemezek is

A cdgrab.hu ezt írja róla:
''Pioneer A07
Az új DVD-író 8x-os sebességgel írja az egyszer írható DVD+R és DVD-R lemezeket, és 4x-esen az újraírható DVD+RW és DVD-RW korongokat (megfelelő média esetén). Újdonság a DVD-RAM lemezek olvasásának támogatása, ezzel a Pioneer tovább folytatja az A06/106 sorozattal megkezdett - minél több formátum támogatására irányuló - törekvését.
További említésre méltó fejlesztések történtek a drive által kibocsájtott zaj csökkentése érdekében, ezzel egyúttal a belső mechanika szennyeződések elleni védelme is sokat javult. A hivatalos információk szerint az új drive jelentősen (75%-kal) kisebb hangot kelt működés közben, mint a korábbi modellek. Jelenleg nagyon úgy tűnik, hogy DVR-A07/107 lesz a mostani A06/106-oshoz hasonló kinézetű, ''egyszerű'' változat, ugyanis a külföldi fórumokon olvasható megjegyzések szerint a régi előlapos változatban látták (?) a boltok kínálatában. Utóbbi kiderült, hogy a Pioneer amerikai weboldala is így tünteti fel. Ha így van, akkor nem tudni, hogy régi előlapos változat vajon tartalmazza-e a zajcsökkentő és a szennyeződések elleni újításokat.
Mivel az A07/107 írók egyik változatának hivatalos leírása sem említi a kétrétegű lemezek írásának támogatását, így majdnem 100%, hogy a korábbi A06/106 meghajtó kétrétegű lemezek írását megvalósító firmware frissítése - amelyet a Las Vegas-i CES-en láthattak az érdeklődők - soha nem lesz nyilvánosan elérhető. Úgy tűnik, hogy a kétrétegű lemezek írása még a most bejelentett legújabb írók esetében sem betervezett képesség, így azoknak a szakértőknek lehet igazuk, akik a kétrétegű DVD+R és DVD-R lemezek bevezetését az év második felére jósolták.
PPéter''

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pioneer 107 topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.