Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gYaLo

    őstag

    válasz Qru #5691 üzenetére

    Hát valami VOLT :DD

    Sokan voltak, rengeteg programlehetőséggel.
    Utazás: vonattal, minden probléma nélkül
    Szállás: barátnőmmel sátorban.
    A fesztiválon fizetés: mindenki kapott a jegye mellé egy kártyát, amire a lóvét több, arra a célra kijelölt konténerben tudta feltölteni. Ennek köszönhetően nagyon gyorsan mentek a sorok: ugye nem kellett a pénzzel foglalkozni, mondok egy példát: akartam venni egy szelet pizzát (600 ft), beálltam a sorba, megkaptam a szeletet, és 15 mp múlva már kajáltam is :P
    Tisztálkodás, wc-zés: tisztálkodás valami szörnyű.. :W 5 fős elkülönített zuhanyzó, csapvízzel.. wc: sokkal rosszabbra számítottam. Toitoi-n kívül voltak rendes wc-k is, amik tiszták voltak. kb: 5 percet kellett várni, amíg az egyik szabad lett.
    Jegyár: napijegy 10.000 x 2 :U (2 napot voltam)
    Árak: ilyenre számítottam, nem okozott csalódást: pizzaszelet 600 ; gyros 800 ; 0,5 cola 360 ; 0,5l dobozos sör 500 ; 4cl Jager 800 ; whiskey kóla 950 ; kakashere 1500 ;]

    Ami titeket érdekel zenével kapcsolatban az szerintem Kalkbrenner. ;)

    Szokásos 45 perces késés volt a fesztiválon.
    Majd rakok fel videót (iphone 3g ->2mp es kamera, kicsit laggol :D ) Kicsit lightosan kezdte. Ami nagyon szörnyű volt: szabályosan recsegett a mély, Paul túlvezérelte a hangcuccot, ami azért nem volt könnyű, mert sehol máshol nem fordult elő és így élvezhetetlenné tette az adott tracket :((( Aztán eljátszotta h vége a koncertnek, majd visszajött.. Ezt kétszer is, kicsit már uncsi volt. Igazából szerintem egy mixet hallottunk, szívesen megnézném az embert, hogy játszik rendes lejátszókról, szerintem beégne nem is kicsit.

    A LEGJOBB KONCERT ZÁRÁSA :R

    iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

Új hozzászólás Aktív témák