Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

2007 Szeptember 15-én ismét fellép Paul Van Dyk. :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) dokar válasza Vandit. (#1) üzenetére


dokar
addikt

hol?

extra - SEXRay

(#3) Vandit. válasza dokar (#2) üzenetére


Vandit.
addikt

Ugyanott,mint tavaly.Syma csarnokban. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4) Vandit.


Vandit.
addikt

Remélem lesz olyan jó,mint tavaly. :C

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#5) stangli válasza Vandit. (#4) üzenetére


stangli
senior tag

te itt? hogyhogy? és a Tejosztó topik merre jár? ;]
:DDD

(#6) Vandit.


Vandit.
addikt

Nem,hiszem,hogy senki nem jön. :( :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) Sirpi válasza Vandit. (#6) üzenetére


Sirpi
senior tag

Volt innen egyáltalán valaki? Én elmentem, és nem is volt rossz, de valahogy nem volt az igazi. 10-kor jutottam be, akkor már Kühl és Criss nyomták a house-zenéjüket, ami hosszú távon cseszettül monoton volt, és ki is mentem levegőzni, várva, hogy vége legyen. Aztán Alex M.O.R.P.H. próbálta felpörgetni a hangulatot, és sikerült is neki, elég jól nyomja, azt a részt már sokan végigugrálták. Aztán hajnali 1-kor (szerintem elég későn) jött PvD, és kissé keményre vette a figurát, bár ahogy láttam, azért a többség díjazta ezt, nekem se volt ellenemre (első számnak Pascal Feliz - From Inside the Speaker c. zúzását választotta). Igazából az is baj lehetett, hogy a számok kb. felét nem ismertem, ezért nem élveztem annyira, meg iszonyatos tömeg is volt még a hangfalaktól aránylag messze is, állandóan keresztül-kasul jártak az emberek 4-5 üdítőt egyensúlyozva, és félrelökdöstek mindenkit, meg már kezdtem tompulni is kissé, így fél 3-kor leléptem. Így is 5 órán keresztül ott voltam, és igazából élveztem, de hiányzott valami plusz, ami a május 26-i Syma koncertben megvolt (nem írom le, ki lépett fel akkor, nehogy flame legyen, aki tudja, tudja :) )

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#8) Vandit. válasza Sirpi (#7) üzenetére


Vandit.
addikt

''...de hiányzott valami plusz, ami a május 26-i Syma koncertben megvolt (nem írom le, ki lépett fel akkor, nehogy flame legyen, aki tudja, tudja''Csak nem ''Obsi''? :)
Jól beszélsz.Az nagyon ott volt. ;)
Én most sajna nem jutottam el,de remélem valahol elérhető lesz a zeneanyag. :) Nagyon akartam menni csak közbe jött valami sajnos. :( Ezek szerint,összeségében jó volt,ahogy elmondtad.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.