Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Pattogó, akadozó mp3 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Nem egy mp3 fájlnál tapasztalom, hogy elkezd pattogni vagy akadozni. Pl. egyszer lejátszás közben belassult a gép és elkezdett akadozni egy helyen és utána később (!) is akad ott. Ez elég abszurd, elvileg lejátszáskor nem ír semmit a gép az fájlba?! Ez mostanában elég gyakori, nem hinném hogy én emlékszem rosszul és az összes már ELEVE rossz minőségű lenne. Apropó, hogy lehet egy mp3 eleve rossz (úgy értem, hog kerülhet ''forgalomba'' - a pattogásnak, akadásnak minden gépen szólnia kell, nem?)

(#2) Mosqu!to válasza VÁMpír (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

milyen géped van? mert nekem a régi 486-omon lejáccott 4 mp-t utána nem tudott már jáccani:D szal lehet a géped az oka, hogy öreg, szét van esve stb. de lehet hogy az mp3 alapból hibás, ha mindíg akad. ez akkor van, amikor valaki szarul grabbeli be a cd-t, vagy szar cd meghajtóval, vagy lökdöste a meghajtót amikor grabbelt, vagy szar progival, vagy csak szimplán elbaszódott(ennek látom legkissebb esélyét)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Így van: milyen gép és melyik codec (progi)?

egyéb állatfajták

(#4) VigyorEX válasza kamikaze boci (#3) üzenetére


VigyorEX
tag

Erre én is kivi vagyok!:t ?

(#5) VÁMpír válasza kamikaze boci (#3) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Nos a gép nem egy őskövület: XP 2000+, 512 MB SD, etc. A hangkari egy Audigy2. Winamppal (2.80) és a fórumon javasolt Foobar 2000-zel szoktam lejátszani.

(#6) violence


violence
csendes tag

Lehet hogy fejlesztened kellene egy 3000+ -ra :)

(#7) VÁMpír válasza violence (#6) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Egyébként a buffert jól fel kell rakni, hogy ne akadozzon, ha több ablak is megy. Pedig azt gondolná az ember, hogy egy ilyen gépen már nem kell.

(#8) hungeek


hungeek
senior tag

próbáld meg hogy winampban a buffer size-t feljebb teszed
de hogy miért akad azt nem tudom..... nézd meg feladatkezelőben hogy winamp mennyi kakaót eszik...

(#9) hungeek válasza VÁMpír (#7) üzenetére


hungeek
senior tag

látom ezzel megelőztél :)

(#10) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

nálam a 2200+ -os xp-n, ha megy cd írás, icq, msn, irc, böngészek, meg 1 csomó progi a háttérben, akkor is a winamp döccenés nélkül megy.... nemtom mi lehet ott a gond. sztem szar az mp3. szeggy le valami olyat ami tuti hogy nem akad, mert olyan, vagy már más ugyanazt a filet meghalgatta más gépen és ott nem akadt. ha az is akad nálad, akkor vagy el vannak b@szva a beállítások, vagy lövésem sincs:(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#11) Mosqu!to válasza violence (#6) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ugye ezt viccnek szántad? csakmert 300 mhz-s cerkán is simán megy a winamp:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#12) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


Mosqu!to
addikt

jaj, még 1 dolog: nem szoktál ilyen vizualizéjsön -t nézni? tudod azok a ritmusra mozgó izék. amik ablakban nyilnak meg. az összevissza lángcsóvák, meg körök, meg mittomén. nos mert az nálam is akad, ha durvábbat teszek ki full screen-be.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#13) VÁMpír válasza Mosqu!to (#12) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Jelentem nem. Elég puritán vagyok, még a skint sem változtattam meg.

(#14) Mosqu!to válasza VÁMpír (#13) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hát akkor full nem vágom. amikor nem megy semmilyen progi(azaz amikor bebootolsz vinfosba) akkor nyomj ctrl+alt+del -t(de csak amennyiben xp-d van) és ott teljesítménynél nézd cpu-t úgy 10 mp-ig. mondd meg hogy mennyi átlagban(amikor megnyitod, akkor felugrik, az ne érdekeljen. az utolsó 5 mp számít, de a lényeg hogy semmit ne csinálj közben)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#15) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

amúgy ha minden kötél szakad, akkor egy vinfos reinstall sosem jöhet rosszul:) sztem 2-3 havonta ráfér a gépre, ha sokat babrálod(friss driverek mindig felpakolása, játékok feltétele, törlése stbstbstb.) de amennyiben egyszer be van lőve, és többet nem babrálod, akkor 1 évig mehet jó sebességgel, persze havonta legalább 1x defraggal.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16) VÁMpír válasza Mosqu!to (#14) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Winamp közben sem megy 15% fölé. De asszem félreértettél... Az #1-esben arra panaszkodtam, hogy van néhány mp3-am ami az én gépemen 'elromlik'. Pattogás, akadás (egy adott helyen) ''keletkezik'' benne.

(#17) .:GoliBali:. válasza VÁMpír (#16) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

3 baj lehet:

1. vagy az Mp3-d rossz!
2. ha nem az Mp3-d rossz, akkor meg a lejátszó progi
3. és ha az sem rossz, akkor a géppel van vm baj, (vagy az op.-del) de ebben nem tudok segíteni! :(

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#18) kovacsson


kovacsson
tag

ha mindig ugyanazon a helyen akadnak/pattognak a számok, akkor nem lehet lejátszó/win/hw hiba...

szóval az mp3 gyengül be vmiért... vinyó szakértők, hogyan lehet ez? asszem régen olyanról hallottam, hogy ha nagyon melegedett a vinyó, akkor eshetett meg ilyen. lehet más is ettől még persze.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Pattogó, akadozó mp3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.