Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Paranormális jelenség (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Turmoil


Turmoil
senior tag

Ezen a héten történt....

Haverokkal bowlingozni akartunk, ezért kedden foglatam pályát az egyik bevásárlóközpontban. A telefonszámot az internetes honlapjukról szereztem meg. Mivel közvetlen szám nem volt, ezért a bevásárlóközpont információs számát hívtam, ahol a hölgy megadta a kért számot. Ezt felírtam egy papírra, majd felcsörgettem. Szerencsére még volt szabad pálya csütörtök estére. Csütörtökön kb. 5 perccel korábban oda is érünk, mondom a személyzetnek, hogy milyen névre foglaltam pályát... Nézegeti a lapját: ott ilyen nincs... Ehhhh... Mutogatja nekem és meg erősködök, hogy de biza, kedden foglaltam, ott kell annak lennie. De hiába, én is látom, hogy semmi nyoma. Eközben az ürge térül-fordul telefonál egyet és közli, hogy mi bizony a város másik végén levő bevásárlóközpontban foglaltunk pályát, várnak minket szeretettel. Mondom neki, hogy azért ez eléggé meglepő, ennyire hülye csak nem vagyok, még ha szerinte gyakori eset is, hogy a két helyet összekeverik. Kissé csalódottan, a haverok által tovább húzva végül átmentünk egy közeli billiárdterembe és jót mulattunk...
Másnap bemenvén melóhelyemre, előttem termett az ominózus post-it cetli a telefonszámmal, felhívom:
- xxxx Bowling, jónapot kívánok!
- Jónapot, ugye a yyyyy bevásárlóközpontról van szó?
- Igen, uram.
- Mily érdekes, kedden nekem a zzzzz bvk. bowling centerében sikerült ezen a számon pályát foglalni. Ugye Ön szerint is érdekes...

:t :t :t :t :t :t :t

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#2) Peet


Peet
senior tag

Szerintem semmi érdekes nincs ebben, mert valószínű hogy amikor az X hely információs részét felhívtad ott az Y helyen lévő pálya számát adták meg talán véletlenül. Mikor az X pályára mentetek ott persze semmi nyoma se volt, hiszen Te az Y pályás csávókkal beszéltél. Ha netán rosszul gondolnám javíts ki, mert így gondolva érthető a dolog!

(#3) Turmoil válasza Peet (#2) üzenetére


Turmoil
senior tag

Rosszul gondolod.

X helyen X szamat adtak meg, mi X helyre mentünk de a foglalás valamiért Y-ra szólt. Másnap felhívtam ismét a számot, és az X helyen levő pályához tartozott. Még csak nem is közös cég...

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#4) bitfarkas


bitfarkas
őstag

Ha jönne egy kedvenc kuncsaftod, és nem lenne üres pályád a számára, Te milyen mesét tudnál kitalálni, hogy mégis legyen?

(#5) Turmoil válasza bitfarkas (#4) üzenetére


Turmoil
senior tag

Valahogy nekem is ez az érzésem, és nem esik jól... És amúgy is szar kedvem van... :(

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#6) Genialis válasza Turmoil (#1) üzenetére


Genialis
aktív tag

Nincs ebben semmi paranormális. Valaki valamit igen keményen elbaszott, és mindenki azt állítja, hogy nem ő volt. Tipikus eset.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#7) Polesz válasza Turmoil (#5) üzenetére


Polesz
addikt

Típuseset kérem szépen. A licensz szerződések is pont ilyenekről szólnak. Senki nem hibás csak a felhasználó :(

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#8) Satan-Claus válasza Turmoil (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Mindennapos eset. A telefon felvételével véletlenül nyitottál egy féregjáratot a tér/idő kontínum szövetén, aminek hatására a hagod egy párhuzamos univerzum ekvivalens jelenében landolt. Mint az egyértelműen látszik, a két szám abban a párhuzamos univerzumban fel van cserélve, csak ők ezt természetesen nem tudják, sőt normálisnak vélik. (Mi viszont tudjuk, hogy nem az :) ). Az, hogy a foglalás mégis megtörtént a mi világunkban - csak rossz helyen - azért van, mert amikor a recepciós visszaigazolta a kompjúterén a kérest, ezzel egy olyan kontingencia örvényt keltett, ami egytemlegesen kihatott az egész világmindenségre.

Csak ennyi. Nem nagy szám, naponta többször megtörténik. Most pedig mennem kell, mert Deta szólt, hogy valami gond van a transzponderekkel a hídon. :DDD

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#9) Peet válasza Satan-Claus (#8) üzenetére


Peet
senior tag

Látom szereted a Vissza a Jövőbe ,az Időutazók meg a hasonló filmeket! :D

(#10) Lulu válasza Satan-Claus (#8) üzenetére


Lulu
csendes tag

Most már értem a televizíót!

(#11) Den válasza Satan-Claus (#8) üzenetére


Den
veterán

Egyben megnézted a sliders összes részét? :DDD

www.simson4t.hu

(#12) Peet válasza Den (#11) üzenetére


Peet
senior tag

Az az SLIDERS! Itt gondolkodtam vagy egy fél órát mi is volt a címe! :DDD

(#13) maddog


maddog
tag

a horgaszok mar evezredek ota hasznaljak ezeket a feregjaratokat mert igy a legegyszerubb egy csomo csalit szerezniuk!-de ez a horgaszok titka marad orokre-en meghalok mert elarultam nektek nektek pedig kitorlik a memoriatokat
sajna

(#14) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Ühüm. :DDD

Azért jók ezek a sorozatok, mert rengeteget lehet tanulni belőlük. Ha nem néztem volna, akkor ki válaszolt volna ''tudományosan'' Turmoil bagatel kérdésére?! :t

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#15) rdi válasza Den (#11) üzenetére


rdi
veterán

Ha ez egy féreglyuk lett volna, + párhuzamos létvilág, akkor észre se vette volna, hogy nem ott van, ahova rendelte a teke pályát. Legfeljebb kis apró eltérésekből, deja vukből , piciny furcsaságokról, mondjuk pl. a kuglibábuk pirosak, fehér ph felirattal, a golyókon a jukak fordítva vannak, és a hejesírás is valahogy úgy ugyanolyan mintha más lenne, _érezhette: volna, hogy valami nincs rendjén.
Egyébként is.

:))

Fej! Tor! Potroh!

(#16) Prérifarkas


Prérifarkas
csendes tag

xfile.x --rwx-rw-r

Unfortunately I'm not your service desk! Nice try, however...

(#17) Prérifarkas


Prérifarkas
csendes tag

ha mán a témánál vagyunk

Unfortunately I'm not your service desk! Nice try, however...

(#18) Prérifarkas


Prérifarkas
csendes tag

tosszatok birkát(sven2)

Unfortunately I'm not your service desk! Nice try, however...

(#19) twollah


twollah
nagyúr

Na vissza a topic témájára.

Nagyfater meghalt.
Utánna kb egy hétig egy hangot hallottam éjszakánként meghatározott időben a fejem fölül.
Nem röhögtem halálra magam.
A halálának az első évés évforduláján újra hallottam a hangot.

Szóval ez volt.

(#20) hungeek válasza twollah (#19) üzenetére


hungeek
senior tag

ha már twollah hardvertárs belekezdett az ilyen történetekbe:

4 éve nagyapám meghalt, nagyanyám (aki jelenleg Floridában tartózkodik) máig is hetente garázsajtónyílást és nagyapám szavait hallja pontban este 6-kor, amikor otthon van Oakville-ben...(mindig akkor ment haza)

másik:
másik nagyapám halála után több napon keresztül furcsa hangokat hallottam a volt szobája felöl, mivel nálunk lakott...

(#21) twollah válasza hungeek (#20) üzenetére


twollah
nagyúr

Szép kis baleset.

(#22) szekreny


szekreny
tag

#19 és #20 elég para, van még vkinek hasonló?

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#23) tomcs válasza Satan-Claus (#8) üzenetére


tomcs
őstag

ez a feregjaratos dolog az intercity helyj1foglalasnal is bejatszik? mert nekem meg veluk voltak ilyen parajelensegeim, azota hetre elore veszem meg inkabb a j1eket...


[kocsog leszek]
twollah az amelyik reszegen az ortoronybol???
[/kocsog leszek]

:DDD

(#24) twollah válasza tomcs (#23) üzenetére


twollah
nagyúr

[kocsog leszek]

Az nem.
Az 1943-44 tájékán esett ki.
Nem találta el egyből a nagyfaterod, és jobban kinyújtózott a torony ablakán.

[/kocsog leszek]

(#25) Satan-Claus válasza twollah (#24) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Juhuhuhujjj...
Mesteri riposzt... :DDD

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#26) lesaux válasza tomcs (#23) üzenetére


lesaux
veterán

Ha már az IC helyfoglalás szóba került: uncsitesómék utaztak haza Miskolcra. Megvették a jegyet. Akárhányas kocsi, 75, 76, 77-es szék. Csakhogy ugye ott éppen 6 szék volt egy kabinban, szóval nem volt 77-es. :D

(#27) twollah válasza Satan-Claus (#25) üzenetére


twollah
nagyúr

Igyekszem na.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Paranormális jelenség (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.