Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) serif


serif
csendes tag

Valószinűleg csak az én tudatlanságom és csak beállítás kérdése lehet, de aki tudja legyen szíves elárulni mi lehet a gond:
Nemrég vettem egy GR Hummer-t, és XP-t raktam fel rá. Namármost mikor a touchpad-dal a mutatót ráhejezem mondjuk egy ikonra, akkor 1-2 mp múlva kattintás nélkül is elindítja azt, mintha rányomtam volna. Szóval ki lehet ezt kapcsolni, vagy valami gond lehet?
köszi:(

ijen fellyel, nem csoda!

(#2) kisho válasza serif (#1) üzenetére


kisho
senior tag

Szerintem ez:
Nyiss meg egy explorer ablakot, ott eszközök/mappa beállításai/általános/megnyitás dupla kattintással(kijelölés egy kattintással).
Ha eleve így van beállítva akkor nem tudom, esetleg érdeklődj itt: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#3) serif


serif
csendes tag

köszi nézem

ijen fellyel, nem csoda!

(#4) Pötyi


Pötyi
őstag

Néhány laptop touch-padján (többek közt az enyémen is) lehet kattintani a touch-padon is, nemcsak a gombokon... Nem lehet, hogy nálad is erről van szó?

QNX is cool!

(#5) AMD Power válasza Pötyi (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam is lehet kattintani a touch padon sőt még görgetni is lehet váoh....:)

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) Jim Tonic válasza serif (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ne pötyögj a tácspeden. Azért van ez.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) serif


serif
csendes tag

igazatok lehet, valóban lehet pöttyinteni a taccson is. Azonban ki lehet ezt kapcsolni, elég érzékeny?

ijen fellyel, nem csoda!

(#8) jakobkacsa válasza serif (#7) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

hogyne, valhol az eger tulajdonsagainal, vagy kulon driverben, amit felraktak a touchpadhez
tapping, vagy valami ilyet keress

Dyslexia for cure found!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.