Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Merlini


Merlini
tag

Szimplán csak ennyi a neve ''Pannon Praktikum''.
Egy percdíj/SMS díj belföldre egésznap 29Ft/megkezdet perc ill. 29Ft/SMS.
14400Ft-os feltöltő kártyával 23,2Ft is le lehet csökkenteni a percdíjakat/SMS-eket.

Ez mind szép és jó, de most jön a feketeleves a ''Vitamax joker plusz - új tarifacsomag'' Bővebben: link Topicból ill. más párhuzamos fórumokból összegyűjtve.

- 2005 Január 01-től, 36Ft lesz a percdíj/SMS-díj Bővebben: link
(ennyit a közkívánatra 29Ft-ról)
- nem vehető igénybe vele a PáratlanSzám szolgáltatás

Sutyomban kivonják a perfektet (Október 20-án)
http://www.pgsm.hu/kozlemenyek/kozl040920a.pdf.
Ha valaki átvált Praktikumra az olcsóbb percdíj reményében, majd rádöbben januárban, hogy már nem is olcsóbb a percdíj. Ám már vissza sem tud váltani Perfektre ahol még egy szolgáltatás megérné - a konkurenciához képest - a PáratlanSzám, de ez már nem megy.
Mi lesz a véleményük az embereknek amikor erre rádöbbennek? :Y
A Pannon szép lassan kinyírja magát.

Hangposta hívásdíja is horrorisztikus, drágább a beszéd percdíjnál (nappal)!
De ez már így volt a Perfektnél is.


[Szerkesztve]

(#2) shev7 válasza Merlini (#1) üzenetére


shev7
veterán

Hát télleg nem tudok mit mondani, olyan mintha a Pannon szépen lassan feladná a pre-paid ügyfeleket, és a post-paidre fektetné a hangsúlyt. Mert tény, hogy 50-1000 ig csomagok jól hangzanak, főleg ezzel a díjcsökkentő szolgáltatással.

Az 50+100 még egy keveset telefonáló előfizetőnek is megérheti.

Vki elmondaná hogy működik a pannonál a GPRS?

Bruttó havidíj Havidíjban foglalt Bruttó forgalmi díj 10 KB-onként
forgalmi keret Csúcsidőben Egyéb időszakban

GPRS 30 3750 Ft 30 MB 3,00 Ft 1,00 Ft

Ha kifizetek 3750-et, akkor 30Megáig ''ingyen'' és utána kell 10 KBonként fizetni, vagy 30MBot forgalmazhatok, és attól függően mikor netelek kell még a havidíjra ráfizetni.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#3) parandroid válasza Merlini (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

igazából ez az új perfekt tarifacsomag. :D
olvastad az apróbetűs részt is? jan. 1-jétől 36/perc, mint eddig is, a 29 csak addig él. :D az meg már ugyanaz, mint a perfekt volt, nem?

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4) Merlini válasza shev7 (#2) üzenetére


Merlini
tag

''Az 50+100 még egy keveset telefonáló előfizetőnek is megérheti.''

Szerintem nem éri meg nekik Pannon 50-nél 36 Ft, 100-asnál, 32 Ft és még a 150-es nél 28Ft a percdíj, 14400Ft feltöltönél a Perfekt 28,8Ft-ra jön ki. Csupán percdíjakat nézve annak éri meg az előfizetés aki 250 percet telefonál (23Ft percdíj de ez már majd 6eFt havi fix költést jelent).

Kisebb előfizus csomagok talán olcsóbb készülékárak miatt érheti meg (erre majd talán tildy reagál).

Kissé szegényes a Pannon készülékkínálata, és konkurensekhez képest általában magasabbak a készülék árak. Az pozítivum, hogy nem erőszakolja még olyan intenzítással a készülékekbe a saját menüt mint a versenytársai (hallomásból mintha Djuice csomagos telékba már ment saját berhelésű szoft.)

GPRS: 30MB már benne van, a felett kell ráfizetni. Egyébként Vitamax 100MB internet 3125FT/hó, ha van felétek voda térerő és váltasz, v. +ba beszerválsz egyet. :U

(#5) Merlini válasza parandroid (#3) üzenetére


Merlini
tag

Hát lehet ez fog lejönni majd az embereknek januártól, föleg ha a marketing is besegít nekik.
Addig meg milyen jó az embereknek a bevezető 29Ft-os percdíj örüljenek neki. ;]

Konkurencia meg a fogát szívja, Voda esetleg majd csinál ellenreklámot neki.
Pl. januárban: mi levitük a percdíjat 36Ft-ról 29-re, míg a pannon felvitte 29-36Ft-ra. :))

''olvastad az apróbetűs részt is? jan. 1-jétől 36/perc, mint eddig is, a 29 csak addig él''
Olvastam, sőt le is írtam az általad hivatkozot azaz a témanyitó hozzászólásomban.
Olvastad ezt a nem apróbetűs részt? :DD

''az meg már ugyanaz, mint a perfekt volt, nem?''
Nem ugyanaz, jobb is annál, hiszen az SMS díja 1,5Ft-tal kevesebb lesz. :DDD
Igaz konkurenciánál van fele ennyiért is, de a pannon nem szeretné összezavarni az ügyfeleit ezért az sms-is annyiba kerül mint a percdíj. Ne kelljen már megjegyezni csak egy számot, ő izé januárban majd egy másik számot a lényeg egyszerre mindig csak egy számot kell tudni és ez nekünk birka embereknek BEE így jó. :DDD BEE :C

A PáratlanSzám szolgáltatás - amivel napközbe féláron hívhattál egy Pannonos vagy egy vezetékes számot 36@28,8Ft -> 18@14,4Ft (pl. a kedvesed, v. anyukád a nagymamádat vezetékes telefonján) - elvesztése ne is zavarjon , most az SMS 1,5Ft-al OLCSÓBB LETT! ;]
Páratlan szám úgyis drága volt, hát 600Ft évente. :o

(Bocs a kissé cinikus hangvételért ;).)


[Szerkesztve]

(#6) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Hát ez tényleg elég nagy kib...ás! Én meg még gondolkodóba estem, hogy most előfizuval, vagy ezzel az új tarifacsomaggal vegyem meg a Siemens CX65-öst! Most már tudom! :(((

(#7) tildy válasza Merlini (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos itt lennék. Természetesen magánemberként nyilatkozom, semmi olyat nem fogok mondani amia cég üzleti érdekeit sértené, csupán olyna információkat , amiket bárki elérhet .

Mikor én ott dolgoztam, semmiféle djuice menü nem volt a telkókba erőszakolva, kivéve a djuice oplogót, de már ma az sincs.(legalábbis a tegnap partnerprogramban vett 3100áson nem volt)
Szerintem abszolút nem magasak a percdíjai, bár én is jobban örülnék a régi másodpercalapú számlázásnak, mégha magasabb is volt a percdíj.Hiába no, menet közben nem jelzi a telóm , mennyit beszéltem, természetesen mindig 1:10nél és hasonlóaknál rakom le.
Igazándiból szerintem a 150-250-s csomag éri meg előfizusban, de ez sem igazán:a percalapú számlázás miatt.
Én havonta 3600-7200 között költök, így ha előfizusra váltanék , az alábbi szempontokat venném figyelembe:
-fél perc alapú számlázás, semmiképpen ne perc.
-nappal lehet kicsit magasabb a díj, de du. és hétvégén olcsó legyen.
-jobban preferáloma prepaidet
Ez alapján a djuice előfizus megoldása, a maga fél perc alapú számlázásával egy jó döntés nekem.
Ha prepaid, akkor jó még a djuice(félperc 48/24), jó volt a bee original(du 2 ig 99, de utanna 48/24 és félperc alapon) , illetve a praktikum perfekt: 69/30 félperc alapon.
14400-as feltöltőkkel persze ezek az árak még lejjebb mennek.

Hogy én miért nem mennék át?
Egyrészt talán ez az az egy dolog , amiben márkahű vagyok, kb 6 éve vagyok pannonos, és akkoriban a westel igen drága volt nem westelre, prepaidnél meg főleg (ott most is az!!!) , és én akkoriban vezetékeseket hívtam többnyire.

Azóta az arányok így változtak 85% pannon, 15% összes többi.De lehet hogy 90 a pannon.(családban mindenki+párom+az ő családjuk).
Mivel én többnyire a hozzátartozóim hívom, ezért ez nálam nem elhanyagolható szempont(semmit nem érek a voda vodásokra vonatkozó kedvezményével).

AMi ez alapján kitunik:mindenki számolja ki, kinek, mikor, mennyit telefonál, és ez alapján döntsön.
Készülékkínálat szerintem nem szegényes, ha az az, akkor a többi is .
Egyetlen bajom, hogy a jó telókat gyorsan kivonják a forgalomból (samsung x600).
Aki régebb óta pannonos, és partnerprogramban vehet készüléket, az 14E ért kap 3100-t, 22-ért samsung x450-t, siemens cf62-t 29ért.
Ezek nagyon jó árak, főleg az első (mellesleg az a nokia szerintem jól össze van rakva)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) joergie


joergie
őstag

az a poén, hogy pannonnak van előfizus csomagja, ami 30ft/perc tarifával pörög:D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#9) rog válasza Merlini (#1) üzenetére


rog
addikt

mitől új ez tarifa? eedig is volt, és úgy hívták hogy panon praktikum perfekt.
ilyenem volt nekem is amíg prepaid voltam...

(#10) Viktor77 válasza tildy (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Viszont a 2. és 3. pont szerint a Voda új tarifája a nyerő. Így gyakorlatilag hiába írtál 3 szempontot, csak egyet vettél figyelembe, elég részrehajlóan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) tildy válasza Viktor77 (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem nyerő. Ugyanis 10Ft különbségért havi 400 ft-ot fizetek, mig ugyanezt ha happyvel teszem, es napkozben nem telozom, ugyanott vagyok, raadasul ott havi 200ftért van hétvégére jó csomagom.(9ft/perc) Csak ott a roaming tiltás basztatja a csőrőm, mivel én járok ki külföldre is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Hun'reeth válasza Merlini (#1) üzenetére


Hun'reeth
őstag

hmm... a Perfekt nem fél perc alapú? :U

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#13) tildy válasza Hun'reeth (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem.Csak a régi beek azok, és a pannon praktikum classic és pro.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) Hun'reeth válasza tildy (#13) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Köszi tildy. :) Igazából már azt sem tudom mim van?! :DDD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#15) Merlini válasza tildy (#7) üzenetére


Merlini
tag

''Ha prepaid, akkor jó még a djuice(félperc 48/24), jó volt a bee original(du 2 ig 99, de utanna 48/24 és félperc alapon) , illetve a praktikum perfekt: 69/30 félperc alapon.''

Hú Tildy ezeket az árakat/számlázási egységeket honnét vetted? :F
Djuice prepaid megkezdet perces egységekbe mér és 49/25,
bee original 14H-ig hálón kivül 135Ft, hálón belül 99Ft,
14-21H-ig hálón kivül 90Ft, hálón belül 48Ft
félperc alapon ez stimmel :)
Praktikum perfektet átvariálták vagy 2x!, de ilyen percdíjai nem voltak 36Ft mindenhová és ''A Praktikum Perfekt tarifacsomag esetén hívásaidat egyperces egységekben számlázzuk.''.



(#16) tildy válasza Merlini (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocsi , elírás.
Mint mondtam 90%ban pannont hivok.
szala prepaidesek: djuice prepaid perc alapon 48/24, bee (135)99/48(90envalahány)/24. praktikum CLASSIC(ezt akartam írni) 69/30 félperc alapon.
Remélem egy moderátor kijavitja.Kösz , hogy szóltál.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) joergie válasza Merlini (#15) üzenetére


joergie
őstag

djuicekártyás perc alapú.az előfizus djuice a félperc alapú.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#18) #54715584 válasza tildy (#16) üzenetére


#54715584
törölt tag

és az sem rossz a djuicenál, hogy az sms is csak21 vagy 22 Ft...nem pedig 37, mint egynéhány másik csomagban :)

(#19) Merlini


Merlini
tag

joergie: igen HORIZONT PERFEKT 30mp díjszabás, de 3990Ft havidíjért (aszem a fele lebeszélhető) :Y

rog: ez PanNon Praktikum, év végéig csak 29Ft/perc mindenhová, jövőre lesz 36Ft , míg a PanNon Praktikum Perfektel 36Ft most. A PanNon Praktikum mellé nem lehet igénybe venni a páratlanszámot.
Ezeket leírtam a témanyító hozzászólásban is. :DDD

(#20) Merlini válasza joergie (#17) üzenetére


Merlini
tag

Tildy prepaidekről azaz előrefizető/feltöltő kártyás csomagokról beszélt. ;)

(#21) SeF válasza shev7 (#2) üzenetére


SeF
tag

Szia!

Ha ilyen irányban gondolkodsz netezésen a pgsm-et gyorsan felejtsd el. Hétköznap este 9 után reggel 7ig? 30mb? 3750ért?
Vodafone vitamax: 0-24 bármikor 100mb 3125ért.- vagy előfizetésben ugyanez csak 200mb:)

Veszel egy vitamax kártyát feltöltöd 2 havonta egy 7000assal:) autómatánál 7500 +1000rest is kapsz:) és kész. Ez indulásnál teló függetlenítéssel együtt is max egy 10es. És 2hónapig jó vagy. A hülyének is megéri.
Ja és a vodkafon gyorsabb is:)

Üdv! SeF

ui: én már több mint egy éve használom és nagyon jó:)

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#22) csabicsepp válasza Merlini (#1) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

És okt.20 után mi lesz a perfekt csomisokkal?

(#23) Merlini válasza SeF (#21) üzenetére


Merlini
tag

Éjjel-nappal lehet használni (ilyen drágán), ugytom csak az 500MB csomagnál van ez az éjszakai időszak előírva és csak ott kell napközben pluszban fizetni.
Már mondtam én is, hogy a vodafone olcsóbb ennél a 30MB Panni csomagnál. ;)




[Szerkesztve]

(#24) shev7


shev7
veterán

Fasz kivan ezekkel a szolgáltatókkal :)

Nem akarok sem Vodás sem Pannonos sem T-Mobilos lenni. Olyat mért nem lehet? :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#25) Merlini válasza csabicsepp (#22) üzenetére


Merlini
tag

Mi lenne, kilőnek bennünket a világűrbe. :DDD :)) :DD

Komolyra fordítva a szót, akinek akkor (okt. 20.) ilyen díjcsomaga van/lesz az használhatja tovább változatlan feltételekkel.
Praktikum Privát forgalmazását 2001. augusztus 1. fejezte be a Pannon, de aki azóta nem váltott más díjcsomagra az változatlanul használhatja.
Ill. belenyult azért a pannon tavaly szeptemberben ez is félperces díjszabású lett, de a percdíjak maradtak. Napközbe kellemes 80Ft kerül pl. egy hangpostára futás :Y (160Ft/percdíj).



(#26) Merlini válasza shev7 (#24) üzenetére


Merlini
tag

Lehet nem probléma.

Csak 2006-2007-ig kell várnod a 4. mobilszolgáltatóra. :DDD
Elvileg majd romingol az első 3-ra, akkor térerővel sem lesz gond.
Bővebben: link

Ez letörheti a Matáv DSL picának az árait is.
pl. haverom volt kint Német o.-ban rokonainál ott 20Euro DSL, DT azaz a Matáv anyacégénél. :Y

(#27) shev7 válasza Merlini (#26) üzenetére


shev7
veterán

hogy jön a kettő össze? Mobil szolgáltató+DSL :F

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#28) Merlini válasza shev7 (#27) üzenetére


Merlini
tag

UMTS azaz 3.Genereciós mobiltechonológia.
Videó telefonáláshoz kell egy kis sávszéleség, amit internetezésre is lehet használni.

(#29) shev7 válasza Merlini (#28) üzenetére


shev7
veterán

Csak legyek életben, amikor az megjelenik Mo.-on

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#30) csabicsepp válasza Merlini (#25) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

De jó hogy mondod!
Hányszor futottam már hangpostára, sose figyeltem oda rá.....így jártam ugye :)

De most akkor ha okt20 után kilőnek, előtte azért kapok praktikum oxigen feltöltőcsomagot (36ft/szívás)? :))

(#31) Merlini válasza csabicsepp (#30) üzenetére


Merlini
tag

Privátod van? :U

Jópénzért adnak, ennyi megmár jó pénz nekik. :DDD
Nem is kellenek adótornyok, csak palackozni kell a levegőt, bomba üzlet. :C

(#32) csabicsepp válasza Merlini (#31) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Privát igen (de már sokan tudnak róla, tehát már nem is privát :)) )

Tényleg bomba üzlet nekik... ''Fizess, hogy szívhass'': ez lesz majd az új reklámszlogen.... :))

(#33) tildy


tildy
nagyúr

Ma ezt a levelet kaptam:


Tájékoztatjuk, hogy a Pannon GSM és az OTP között létrejött megállapodás értelmében cégünk Pannon Praktikum (ide tartozik az összes praktikum, tehát perfect, classic, pro és ez az uj---megjegyzés bí tildy) kártyás csomagok Bemutatótermekben történõ, OTP Junior kártyával végrehajtott vásárlása esetén 10% kedvezményt ad a vételárból. A kedvezmény kizárólag a Pannon Praktikum kártyás csomagokra, illetve a Pannon Praktikum készülékes ajánlatban szereplõ listaáras készülékekre érvényes, tehát egyéb cikkekre még egyidejû vásárlás esetén sem jár engedmény. Reméljük, sikerült információval szolgálnunk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) Merlini válasza csabicsepp (#32) üzenetére


Merlini
tag

Erről jut eszembe az a vicc:
- Melyik micro$oft termékkel nem lehet szívni?
- ...?
- A micro$oft porszívóval. :DDD :)) :C

(#35) ptiboy válasza Merlini (#34) üzenetére


ptiboy
senior tag

lol

:)

(#36) ptiboy


ptiboy
senior tag

na a lény h. váltani kéne
de mire?
mi az ami most szerintetek legjobban megéri? (kártyás)

:)

(#37) ptiboy válasza ptiboy (#36) üzenetére


ptiboy
senior tag

talán joker+ ?
és azt hogy is kell igényelni?

:)

(#38) tildy válasza ptiboy (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

vodának elvileg még létezik másodpercalapuja.Vagy a a happy sem rossz.
De mi az hogy melyik éri meg?
Ehhez ismerni kéne, mikor kit hivsz.
Nekem spec a happy erne meg, ha nem lenne roaming korlatos(az basszarintja a csorom), mivel 90% pannonost ihvok, 90%ban csucsidon kivul, vagy hetvegen.
Igy viszont a djuice eri meg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) #54715584 válasza tildy (#38) üzenetére


#54715584
törölt tag

jaaah, roaming miatt én is sokat szívtam így is, meg szívnék úgy is... :)

(#40) Varga Csaba


Varga Csaba
aktív tag

Üdv a Csapatnak!

Egy szerény ?OFF? kérdésem van:

Mi a helyzet a pannonline egyenleginfo részével?
Eddig pipecül meg tudtam nézni, hogy mennyi pénz van még a djuice kártyámon, de kb. 1 hete beint a rendszer, hogy ezt az infot nem kérdezhetem le, vagyis marad a tuti fizetős 172!

Küldtem nekik egy mélt de eddig le se sz*rtak, isten malmai és a pgsm lassan őrölnek.

Eddig szerettem a pannont, de lehet hogy még utálni is fogom???

Bye

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#41) Merlini


Merlini
tag

Összehasonlítás reklámbannerben Origó főoldalán Pannon Praktikum kontra Vitamax Uno Plusz.
Bővebben: link

Még egy fricska, az Origónak elvileg azonos a tulajdonosi köre mint a T-mobile-nak.
Voda ringbe hívja a T-mobilt is?!

(#42) tildy válasza Merlini (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

A kedves vodát legszivesebben feljelenteném tisztességtelen piaci magatartás illetve a legujabb reklámja miatt.Főképp ez utóbbi.
mint tudjuk nem szabad konkrtéan megemlíteni a konkurencia márkáját.Márpedig...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) shev7 válasza tildy (#42) üzenetére


shev7
veterán

De meg szabad említeni, csak valótlant nem szabad állítani róla.

Pl.: nem mondhatod, hogy egy mosópor nem mos olyan jól, mert gyakorlatilag ez nem mérhető mennyiség. Viszont az, hogy 2 ft-tal olcsóbb, az már igen. Tehát nem állít valótlanságot, innentől kezdve joga van hozzá. Nem szerettem régen a voda reklámokat, de ez az erőszakos árverseny nekünk használ, bármelyik társaságnál is vagyunk előfizetők.

Figyeld meg, pár hét és 25 alatt lesz az egységes tarifás csomag percdíja. És ez maga után húzza a 50-1000-ig csomagok árát is remélem.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#44) tildy válasza shev7 (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudomásom szerint nem szabad olyan reklámot nyomatni, amelyben egy konkurrens terméket rosszabbnak, stbnek mutatnak be.
Szerintem ennek utána kéne nézni. Talán nem véletlen hogy nem szokták szembeállítani más cégek a terméküket, csak pont a voda keveri már megint azt a bizonyost.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) shev7 válasza tildy (#44) üzenetére


shev7
veterán

Már volt erről szó a Prohardveren, akkor a beidézett törvény világosan kimondta, hogy valótlant nem lehet állítani. Amíg nem voltak egységes tarifacsomagok nem lehetett, ilyen egyértelmüen kijelenteni, hogy egyik jobb mint a másik. Most a Voda olcsóbb mindenkinél, és ezt ki is használja.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#46) maszat válasza Merlini (#41) üzenetére


maszat
senior tag

Voda ringbe hívja a T-mobilt is?!

Ha a kártyás csomagokat nézzük, akkor a Dominoknak (kivéve Nap) annyira versenyképtelenek az árai, hogy még a vak is látja a különbséget.
Szóval felesleges volna

D7 és Egyenlítő esetén legalább 70 Ft-ot kell leperkálni egészen 20 óráig (ami után már csak kevesen dumálnak)
Nevetséges

[Szerkesztve]

(#47) Merlini válasza maszat (#46) üzenetére


Merlini
tag

Nem mondtam, hogy válaszolt a T-Mobil, csak fel van dobva nekik a labda.
Mondjuk Dominó Hold 25Ft percdíjjal. (+ teliholdkor éjszaka ingyen lehetne hívni a T-Mobilosokat :DDD)

(#48) maszat válasza Merlini (#47) üzenetére


maszat
senior tag

A T-mobil lehetne egy kicsit vásárlóbarát. Nem tudom, miért nem képesek egy normális Dominot kiadni:Y

(#49) Merlini válasza maszat (#48) üzenetére


Merlini
tag

T-Mobil-tól (egyenlőre) ennyi telik, és ezt sem verik nagydobra.
Bővebben: link
Pannonnál és a Vodánál alapból van bónusz -bár csak nagyobb feltöltéseknél-, és nem ilyen nyakatekert módon.

(#50) tildy válasza shev7 (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

Na ja, de teszem azt van valami , amit pl. a pannon magában foglal, akár 2 ftértdrágábban is?!
Akkor mi van?
Szal ha a csomagok azonos szolgáltatásokat nyújtanak, na majd akkor lehet kijelenteni, hogy olcsóbb.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.