Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok! bármilyen ötletet szívesen fogadok. Olyat szeretnék ami egyben jó íróasztalnak és computer asztalnak is. Jó nagy legyen!

Mondhatok weboldalakat is ahol meg lehet tekinteni asztalokat.

Előre is thx

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#2) Biaggio


Biaggio
őstag

Ilyen ötletek engem is érdekelnek. Helyszűkében vagyok, két fiók, rengeteg dosszié és füzet, stb. IK€@-ban néha látok jó megoldásokat, de hátha kapok még jobb tippeket.

(#3) illusiON


illusiON
őstag

ha elég kreatív vagy, akkor: szerzel jópár nagy (elég vastag) falapot, szépen tervet rajzolsz, leméregeted mekkora kell és miből, keresel egy kupac szeget és összekalapálod. ennyi :D én ezt ugyanígy megcsináltam, csak haverokkal bunkallónak, biztos bevállik asztalként is :)

( : no woman no cry : )

(#4) kíváncsi válasza illusiON (#3) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Én valami konkrétabbra gondoltam :) meg jól hangzik ez a házi legyártás csak ez nem egy erdőbe vagy fára lesz építve fontos a kűlcsíny is de azért thx :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#5) burgatshow válasza kíváncsi (#4) üzenetére


burgatshow
veterán

MEglehet azt csinálni gényesen is!

(#6) kíváncsi válasza burgatshow (#5) üzenetére


kíváncsi
senior tag

de ha meg is lehet akkor sincsenek még terveim amiket meg tudnék valósítani..

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#7) illusiON


illusiON
őstag

jaja! kis lakkozás, lesimítás és szebb mint az új!

( : no woman no cry : )

(#8) ByB


ByB
addikt

Egy asztal legyártása nem egy nagy tudomány! Igényes formában sem! Ugyan most nincs rá időm, hogy megtervezzem neked, de haveroknak már sok szobát rendeztem be... Legalább erre jó, hogy termék és formatervezőnek tanulok!
Ha van már valami alapötlet, vagy elakadsz, akkor abban szívesen segítek!!!

(#9) kíváncsi válasza ByB (#8) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Most van egy kis béna számítógépasztalom kihúzhatós klaviatúra, egér tartóval amit utálok azt szeretném ha csak egy lap lenne meg lenne valami lába :D vagy láb se nagyon fontos ugye a kényelem szempontjából valami falrarögzítős módszerrel.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#10) burgatshow


burgatshow
veterán

Adhatnál valami bővebb infót, pölö: mekkora helyed van rá, mi kell..stb.

(#11) kíváncsi válasza burgatshow (#10) üzenetére


kíváncsi
senior tag

valami ilyesmit szeretnék csak pl elég lenne nekem egy olyan fiókos nem kellene kettő. de várok más ilyen jó asztal terveket is : [L]http://www.rexplus.hu/keptar/gal/Asztalok/a.dhome1rex.jpg[/L]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#12) illusiON


illusiON
őstag

ez aztán jól néz ki :D limuzin asztal LOL rulz :D

( : no woman no cry : )

(#13) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

up
ez is bejön de a 23$ kicsit túlzás érte :D : [L]http://www.biomorph.com/1-888-302-DESK/maxo/overview.html[/L]

Ötleteket! plz :)

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#14) kíváncsi válasza kíváncsi (#13) üzenetére


kíváncsi
senior tag

az a 23$ 2300$ :D

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#15) burgatshow válasza kíváncsi (#13) üzenetére


burgatshow
veterán

Na, megtaláltad az ideált, lehet nekiállni tervezni! :D

Nem is kell tervezni megadnak mindent: [L]http://www.biomorph.com/1-888-302-DESK/maxo/specs.html[/L]

[Szerkesztve]

(#16) kíváncsi válasza burgatshow (#15) üzenetére


kíváncsi
senior tag

csak nem thom :D ez mennyi monej lenne :D :(

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#17) LukE


LukE
veterán

nem tudom, hogy lattad-é, de [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=69546[/L]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#18) burgatshow válasza LukE (#17) üzenetére


burgatshow
veterán

Ha belelesnél láthatod, hogy oda is hozzászólt! :DDD

(#19) kíváncsi válasza LukE (#17) üzenetére


kíváncsi
senior tag

thom mondja a frankót de azt le se tojták :(

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#20) LukE válasza kíváncsi (#19) üzenetére


LukE
veterán

tenyleg, szorri. (egyebkent jelenleg max ellenpeldat kuldhetnek, hogy mi nem igazan jo...)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#21) kíváncsi válasza LukE (#20) üzenetére


kíváncsi
senior tag

az is jó :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#22) bdav


bdav
őstag

az enyém igy néz ki, ennél jobb elrendezést íróasztal/számítógépasztal kombonak nehezen tudok elképzelni :) [L]http://www.tar.hu/g11/asztal.jpg[/L]

lényeg a lényeg: L alaku az egész, az egyik végében a földtöl fiokok vannak, ez a része az íróasztali rész, a másik végén a földön a gépház, fölötte nyomtato (de még egy polc is befér, attol függ mekkora a dobozod). moncsi középen, bill előtte, kezeddel kényelmesen lehet támaszkodni :) megcsinálni se vészes, az enyém házibarkács btw, pozdorjalapokból van összecsavarozva (lehet vágatni méretre).

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#23) kíváncsi válasza bdav (#22) üzenetére


kíváncsi
senior tag

danke képet nem tudsz csinálni én olyan vizuális típus vagyok :) de ez tetszik csak én a kis drágaságomat mármint a házat az asztalra szeretném rakni :)

Lábai milyenek?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#24) bdav válasza kíváncsi (#23) üzenetére


bdav
őstag

hát képet nem nagyon tudok csinálni :) lábai: egyik végén a fiokos rész tartja, másikon az amibe a gépház van, és a közepén is van egy polcos rész a földig. de még ezzel együtt is elég hely van alatta a lábadnak, széknek, stb...

mod: géped felrakhatod a tetejére, helyed van rá, bár sztem hülyén néz ki úgy, meg könnyü leverni :)

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#26) Biaggio


Biaggio
őstag

fel:)

(#27) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

UPszi :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#28) Biaggio


Biaggio
őstag

upp:))

(#29) LukE válasza Biaggio (#28) üzenetére


LukE
veterán

'pp:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#30) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Upp

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#31) kretenallat válasza Kalandor (#25) üzenetére


kretenallat
senior tag

nekem furan hat az asztalod abban a kornyezetben, bar hatarozottan tetszik nekem.

egyebkent szvsz mindenki maga tudja h milyen asztal kell neki es milyen lehetosegei vannak. szerintem megeri leulni nehany lappal meg egy cerkaval es rajzolgatni. lehet h 3 4x is ujrarajzolod de lehet h sokkl jobban fog tetszeni mint egy aruhazi darab. meg ugyebar a jol vegzett munka orome.

pont mintha gepet moddolnal :D

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#32) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

UP

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#33) LukE válasza kíváncsi (#32) üzenetére


LukE
veterán

szorakoztam sketchup-ban, bar az egesz szobat akarom atpakolni, majd dobok fel 1-2 kepet.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#34) kíváncsi válasza LukE (#33) üzenetére


kíváncsi
senior tag

zsír :)

sketcup egy progi?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#35) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

UP

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#36) LukE válasza kíváncsi (#34) üzenetére


LukE
veterán

jah: [L]http://www.sketchup.com/[/L] egesz konnyu megtanulni alap szinten.
kivitelezesi fazisba leptem, szoba festes kb 8%-a kesz. Kb. minden kivan dobalva, csak a gep+audio cucc van bent:DD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#37) LukE válasza kíváncsi (#34) üzenetére


LukE
veterán

ketszer ment el, szorri

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#38) kíváncsi válasza LukE (#36) üzenetére


kíváncsi
senior tag

:) thx

így tovább mondjuk csinálhattál volna képet, hogy a szobám régen és majd arról milyen lett :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#39) LukE válasza kíváncsi (#38) üzenetére


LukE
veterán

no fotomasina...
sketchupban majd osszedobom a regit is.

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#40) kíváncsi válasza LukE (#39) üzenetére


kíváncsi
senior tag

kár :(

de azért mahd az upgradeket majd folyamatosan megoszthatod :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#41) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

up

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#42) Biaggio


Biaggio
őstag

up

(#44) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

up! :) fogy az idő gyűjennek a planek :D

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#45) LukE


LukE
veterán

project vagy dolgozunk, vagy rend van:D
Igen, kaosz^3, es a szoba tobbi resze is kb igy nez ki:DD

Egyebkent ami latszik, az egy szamitogep asztal, vót valamikó, kerult ra egy 80x150-es butorlap, hogy el is lehessen ferni, es kb 8cm magasitast is raktam ra, mert jo nagy marha vagyok:D


A terv kb az, hogy balra kerul meg valami asztallap fele dolog, hogy sarok asztal feleseg legyen belole, meg nehany polc valahova. Es elobb-utobb felszabaditom majd a gep altal elfoglalt fel nm-t, csak lusta vagyok bedobozolni:DD

Jah, a kep:[L]http://ural2.hszk.bme.hu/~la432/sarok_temp.jpg[/L] Es amit kb. szeretnek:[L]http://ural2.hszk.bme.hu/~la432/sarok_sketchup.jpg[/L]

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#46) -Jackson- válasza LukE (#45) üzenetére


-Jackson-
őstag

nah kb ilyen volt az én asztalom is, csak balos fiókkal. nem variáltam sokat, asztalos ismerősnek szóltam, rákerült erre egy 100 x 150 cm-es asztallap, első éle lekerekítve, a gépnek meg legyártattam egy kb 20 x 30 x 70 es ''kisasztalt'', így azt nemkellett a monitor mellé tenni. az új lapot úgy lőttem be, hogy a monitor előtt elfér a csuklótámaszos bill + a kormány is.

így nemkellett sem a régi asztalt kidobni, és a költségek is kedvezőek :)

reggel ha tudok csinálok róla képet

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#47) bali79 válasza LukE (#45) üzenetére


bali79
tag

Szerintem a lábad elé ne rakj polcot, mert azt úgyis csak rúgdosni fogod. Nem tudsz jól elterpeszkedni a gép előtt :) A polcokat inkább a 2 szélére tedd.
Ha én csinálnék, akkor olyan lenne, aminek 4 lába van (rendes asztalláb) és csinálnék hozzá 1-2 gurulós fiókost, amiket tetszőlegesen tologathatok, rendezgetek. Úgy biztos jó lesz.
Minél kevesebb bútorlapot használj szvsz, mert akkor annál variálhatóbb, mobilabb lesz a dolog.

Mindenre van félmegoldás!

(#48) LukE válasza bali79 (#47) üzenetére


LukE
veterán

Hm, asszem nem irtam egeszen erthetoen. Ami megvan, az a fenykepen latszik, es az marad is kb. ugy. A bal oldali hangfal fole kerul majd valami kiegeszites, ahogy az kb a CAD rajzon latszik. Polcokat meg az asztallap fole vagy a falra, vagy az asztalra gondoltam. Foldon nem lessz sokminden, nyomtato, ups, erosito, hangfalak igy is eleg sok helyet elfoglalnak

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.