Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • válasz captcha #397 üzenetére

    Hali!

    1. Ne egy mondatot emelj ki, mert annak így valóban semmi értelme. Ehhez a mondathoz kapcsolódik: "Attól függ mire használod és azon belül milyen szinten űzöd az "ipart"..."
    Csak egy példa, én azért váltottam annó 2007 mert VBA-zok is(nem csak pl a Word-ot használom, hanem szinte az összes alkalmazását az Office-nak) és nem foglalkozok olyannal, hogy a VBA kódom megfeleljen a 2003-as szintaktikai/szemantikai feltételeinek, vagy olyan adatbázis-formátumokkal is együttműködjön a kód, amit azóta "kivontak a forgalomból"...Számomra ezért nem kérdés(meg még számos ok miatt), hogy 2003-ról már rég váltottam 2007-re, most meg 2010-re...

    2. Az, hogy valaki utálja a Ribbont és csak ezért nem vált magasabb verzióra, arra meg azt tudom mondani, hogy szíve joga, ez nem az én dolgom. Egy személyes véleményt azért had mondjak. Én amikor a 2007-ben "szembesültem" a Ribbonnal, nekem is furcsa/szokatlan volt, pedig ahogy írtam én dolgozom vele szinte nap mint nap. Pár nap után azonban teljesen megszoktam, utána viszont már semmi pénzért nem állnék vissza a 2003-as menürendszeréhez. De mint mondtam, ez csak az én véleményem, a Te véleményedet is tiszteletben tartom.
    (Mellesleg van ingyenes alkalmazás, ami a 2007-es menürendszerét 2003-asra varázsolja, csak most az Istenért nem ugrik be a neve. Ha megtalálom belinkelem, ha esetleg érdekel)

    3. Igen, valóban lehetne olcsóbb is az Office ez tény, de nyilván aki megveszi, az azért teszi mert dolgozik is vele és nem alapszinten. Emellett
    # Vannak olcsóbb verziók, nem kell a Pro Plusban gondolkodni
    # Vannak ingyenes alternatívák is(OpenOffice, ThunderBird stb) amivel egész jól kiváltható az MS Office...

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

  • válasz captcha #399 üzenetére

    Hali!

    Igen, ez az, erre gondoltam...A számon volt, minden hüleség, "ubisoft", "unikum", "unibet" stb, de ez pont nem ugrott be... :DDD

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz captcha #397 üzenetére

    Pl. azért mert én marhára sokkal jobban szeretem a ribbont mint a régi toolbarokat.

Aktív témák

Hirdetés