Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#338) Motyi válasza Sanyi19 (#337) üzenetére


Motyi
senior tag

Tessék egy kis szöveges teszt: [link]
Videó review: [link]

Összefoglalva: A hűtése halk (kb. MSI Gaming szint, hajszállal hangosabb), a hőmérséklet max terhelés mellett olyan 5-10 fokkal magasabb mint a legjobbnak számító Asus Strix és MSI Gaming.
GPU tuningnál nincs igazából nagy difki a különbőző gyártók kártyái között, a memória oc meg lutri. Szerintem vitathatatlanul ez a kártya a jelenlegi ár/érték arányú bajnok a custom 1060-ak közül (96K-ért mutasson valaki hasonlót...).
Amennyiben nem vagy maximalista (pl. csak a leghalkabb és leghűvösebb kártya jöhet szóba) és/vagy nincs szükséged fényorgiára akkor nagyon ajánlott. Kollégám múlt héten vette, használja és nagyon elégedett vele. :)

(#339) Puma K A cicergős jelenséget nem ismerem, de ez ellen talán jó taktika lehet a netes rendelés (14 napos elállási jog). Ha nem cicereg nyert ügyed van, ha cicereg visszaviszed és visszakéred az árát/levásárolod másik típusra.Az a baj, hogy akinek számít pár ezer forint annak elég jó ár ez a 96k. Egy MSI Gaming X 116k., azaz 20k difi van.

[ Szerkesztve ]

(#339) Puma K válasza Sanyi19 (#337) üzenetére


Puma K
veterán

Helló!

A G1 hűtése jó és hatékonyan teszi a dolgát, a Guru3D mérései alapján:

Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 GAMING Review - Graphics Card Thermal Imaging Measurements (FLIR)

Az MSI Gaming X-től +2DBa-el hangosabb csak:

Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 GAMING Review - Graphics Card Noise Levels

Viszont a Gigabyte termékeknél jellemzőbb a többi gyártóhoz képest, hogy szeretnek "ciceregni" azaz coil whine tapasztalható a használatuk során.

Nem azt írom, hogy minden Gigabyte gyártmány produkálja ezt a jelenséget, de a Giga cuccoknál sajátosságának mondható gyakorlatilag ez a jelenség (sajnos).

Voltak Giga VGA kártyáim és alaplapom amik ciceregtek... ezeket cserélve megszűnt ez a jelenség a gépemben. A táp mindvégig ugyan az volt: Corsair VX450

A GTX1070/1080 topikját olvasva a napokba írta meg egy fórumtárs aki Gigabyte GTX1080 G1-et használva, 144FPS alatt is hallható volt VGA kártya zajoskodása-cicergése, így ő cserélte egy MSI-re.

Persze lehet te olyan példányt fogsz kifogni ami nem cicereg, de meg van rá az esély. hogy tapasztalni fogod ezt a kellemetlen jelenséget.

Üdv
Puma

Szerk: sokáig írtam lassú voltam ~1 perccel :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#536) Tombi válasza aya (#533) üzenetére


Tombi
senior tag

szia! Ez aztán a hír, én is informálódtam, jövő hétben bizakodhatunk !
Kártya lesz mindenkinek a "benyelt" áron .

Ha cicereg akkor gariztatni fogom. De bizzunk benne nem fog.

ugyanitt: Mivel a gigát megvárom egy IPON 105k-s MSI 1060 Gaming X-et fel tudok ajanlani, aki privátban rámír, és át tudja venni pénteken FRANCIA uton (zuglo vasutallomas)
Kérem csak az írjon aki át is veszi, mert péntek után törlik a rendelést.

(#573) Tombi válasza Peat;) (#572) üzenetére


Tombi
senior tag

Bizzunk benne mindenki kartyahoz fog jutni es nem lesz coil whine = cicergése a kartyanak. En biztosan beszamolok majd kartyarol es remelem nem rma val indul az ismerkedesunk

(#574) M@rdel válasza Tombi (#573) üzenetére


M@rdel
őstag

Van már pár kártya itt, volt már valakinek "cicergése"?

(#727) lacus83 válasza varadigabor (#725) üzenetére


lacus83
senior tag

Előfordulhat sajnos a cicergés, sipolás.
Előző generáció sajátos tulajdonsága is volt.
De Előfordulhat meg szokott is más gyártó által is.
Ennek gariztatása erősen lutri mivel a szervíz tesztkörnyezetében vagy csinálja vagy nem
Pl okozhatja táp is.
Gerjednek egymásra.

Megoldás lehet a magas fps számnál jelentkező sipolás cicergés efektusra az fpsek maximálsis számának limitálása.

Ha ennyire zavaró és nem tudsz vele mit kezdeni, akkor élj a 14 napos elállási jogoddal és válasz más gyártót.

Felmerült már a cicergés kérdés itt az 1060 ak kapcsán, de azt hiszem ilyen drasztikus eset nem volt még

Egyenlőre nekem még nincs 1060 am,de szívesen olvasom mindenki egyéni tapasztalatát.
Gtx 960 ból volt nálam cicergős Gigabyte Wf2, de pl a következő tulajánál nem volt vele ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

(#733) horvathpeter válasza varadigabor (#725) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Nekem is "cicereg" a G1, de ez normális azt mondják az okosok. De ezt csak akkor hallani ha leveszem a gép oldalát és odahajolok. Nekem ezelőtt MSI Gaming volt (380) valóban jó volt a kártya, de pl Gigánál a ventik 80%-on pl sokkal halkabbak mint az MSI-nél 80%-on. (ventiprofillal) Gyári profillal Furmark alatt 74 fok volt a max, hangtalanul (28 fokos szobában) A kártya amúgy nagyon baba, nem gondoltam volna, hogy ekkora teljesítményre képes. (Semmi tuning meg ilyesmit nem csináltam) Eddig nagyon meg vagyok elégedve a kártyával is és a Gigabyte-al is. Remélem így is marad. :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#734) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Nekem sem cicereg a g1 pedig meg lett tekerve benchmarkok alatt.74 fok volt a max amit mértem egy zalman r1 házban.

bendeguz_HUN

(#736) tobias88888 válasza horvathpeter (#733) üzenetére


tobias88888
őstag

Nekem is ugyan ez a helyzet, főleg alapjáraton hallani. Na nem az a vinnyogós cicergés, csak sima folytonos és nagyon halk. Én is teljesen elégedett vagyok a G1-el, csak az alábbiakra kéne rájönnöm:
- aida miért nem látja a gpu használatot, memória telítettséget
- led színezést hogy lehet átállítani :D

(#753) Csibe202


Csibe202
újonc

Sziasztok srácok, akkor én is belépnék a csapatba egy Asus strix 1060 és egy i3-6100 társaságában,
viszont a kártyám cicereg, elég hallhatóan (0,5m-re van a fejemtől, lehet ezért hallom annyira). :F

(#754) Sanyi19 válasza SECTORnooB (#752) üzenetére


Sanyi19
őstag

Nincs még róla információ.

Csibe202: Mi alatt cicereg? Minden játék alatt? Mert ha csak tesztek betöltésekor vagy nagyon magas fps-nél az normális.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#755) varadigabor válasza Poiro7 (#735) üzenetére


varadigabor
senior tag

Na jó holnap meg hallgatom még a tápot és utána küldöm vissza :D Mondjuk eddig nekem a táp nem cicerget..
Am nekem 60 fps-nél is cicereg

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#759) Csibe202 válasza Sanyi19 (#754) üzenetére


Csibe202
újonc

60 fps felett már cicereg... :(

(#761) Csibe202


Csibe202
újonc

Az normális ha nem játszom semmivel csak netezek és cicereg a kártya?

(#840) varadigabor válasza aya (#837) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nem volt rossz, 68 fok volt...hangja se volt.. Az alpenföhn ben nevis (i5 6600) cpu coolerem hangosabb volt... csak cicerget

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#841) aya


aya
addikt

Akkor már meg is cáfoltatok :)

A cicergésen kívül akkor rendben van az is, és az is ritka.

Én nem bántam meg hogy asus-t vettem, ráadásul már itt van nálam az oldalplexis ház, ott baba lesz.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#904) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Sziasztok,

holnap (ha lesz időm érte bemászni a Duna Plázába) belépek a klubba egy Giga G1-es 1060-al..

Sok kártya járt már nálam az elmúlt 1,5-2évben, elég csendb*zi vagyok, gondoltam adok egy esélyt a Gigának , úgy is illik az Asrock lapomhoz színben ;]

mi róla a vélemény, tapasztalat ? (ha rossz, át sem veszem :D) Hang, hűtés, cicergés stb. Előző széria WF hűtői (főleg a duplák) nem igazán nyerték el a tetszésemet, főleg az MSI hűtésekkel összevetve.

(#922) varadigabor válasza ggbuffon1897 (#904) üzenetére


varadigabor
senior tag

Ne hogy azt adják oda amit én vissza küldtem:D Az cicereg...

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#923) Teaway válasza varadigabor (#922) üzenetére


Teaway
veterán

Az sem gáz, mert az ő tápjával nem biztos, hogy ciceregni fog.

Nincs itthon csokid??

(#924) M@rdel válasza Teaway (#923) üzenetére


M@rdel
őstag

Van erre valami tapasztalat, hogy mely tápokkal gyakoribb a cicergés?

(#925) tobias88888 válasza M@rdel (#924) üzenetére


tobias88888
őstag

Nem hiszem hogy lenne ilyesmi. Nálam egy Corsair VS 650W van és nem cicereg, de lehet hogy egy másik darabbal már nem ez lenne a helyzet.

Aki folyamatosan Gigabyte kártyákról kérdez, hogy milyen halk és milyen meleg az olvasson vissza, millió vélemény van már róla az elmúlt 200 hozzászólásban :) (G1 és WF is jó, halk, nem melegszik)

(#926) Mika1227 válasza M@rdel (#924) üzenetére


Mika1227
őstag

Nálam járt az utóbbi időben elég sok kártya 970-ből több márka 960, 380, 380X és egyik sem cicergett.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#928) varadigabor válasza Teaway (#923) üzenetére


varadigabor
senior tag

Mert csak a táp miatt fordulhat elő ciceregés? Ez amilyen hangokat adott ... elég különbözőek voltak néha :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#930) SoulReaver válasza Mika1227 (#929) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egyébként azt tudod, hogy a cicergés általában nagyon nagy fps kor jön elő? Pl: 3dmark legelső tesztjében, amikor repül az űrhajó és 1000-1500 fps-el megy, na akkor cicereg általában.

Én még az evga táppal nem próbáltam, de ezelőtt xfx volt, azzal csinálta.

(#972) Czvik2.0


Czvik2.0
tag

Megjött a wf2. Szvsz semmivel nem hangosabb a 750 Ti wf2-nél pedig az se hangoskodik. Cicergés nincs. Asic-ot nekem sem látja.Egyenlőre csak ámulok hogy még a kis i3-al is milyen jól megy.

(#1022) #36072192 válasza xPraetoriaNx (#1018) üzenetére


#36072192
törölt tag

Nem.

Ahogyan annak idején, úgy most is úgy állok a játékokhoz, hogy van 2-3 cím, ami tetszik olyannyira, hogy újra és újra nekiüljek, s amiket pedig kipróbálok az esetek túlnyomó többségében még végig se játszom mert megunom. Alkalmi játékosnak tartom magam, mert előfordul, hogy bizony hetekig nem is játszok. De volt arra is példa, hogy három hónap után csak azért indítottam el egy játékot, mert itthon voltam egyedül, kinn meg szakadt az eső, így beszorultam a négy fal közé egész napra, s már nagyon nem tudtam magammal mit kezdeni.

Volt egy Asus 550 Ti-m, ami garancia lejárta után egy nappal (!) megadta magát, de szerencsére szerettem már volna váltani, így kb. egy hetet kellett VGA nélkül kibírni.
Akkor mély levegőt vettem, s megvásároltam 70 ezerért egy Gigabyte Gaming G1 GTX 760-at. Erősnek erős volt, de már tavaly is jártam úgy vele év vége fele, hogy nem minden akart normálisan futni rajta, amihez elvileg erős volt. Megszületett a döntésem, hogy lecserélem. Eltelt három év csak változtak a felhozatalok. Erre szintén hogy jártam? Garancia lejárta után egy nappal ez is megdöglött minden előjel nélkül. Kezdtem nézegetni milyen alternatívák vannak szintén 70 ezer forint környékén. Gondoltam az eltelt három év alatt ennyiért tudok olyan kártyát venni, ami legalább 70-80%-al erősebb minimum. Jól pofára estem. Egy R9 380 tulajdonosan lettem 70 ezer körüli áron, de nem nyerte el a tetszésemet, hogy olyan 40-45 %-al erősebb csak. Nem terveztem lecserélni, de "villámbácsi beköszönt", így összetehettem a kezem, hogy csak a kártya tért jobb létre. Megint ott voltam, hogy milyet vegyek. Ekkor jelent meg a 1060, ami jó speckókkal rendelkezett, de amikor átvettem az én példányomat már akkor is puffogtam, hogy magyar fizetésekhez rohadt jó, hogy alaphangon százezret ki kell pengetned, ha Full HD-ben akarsz kompromisszumok nélkül játszani szinte. De azért már most vannak olyan játékok, amik nem csak ezt, hanem az erősebb modelleket is megakasztják, s elképzelhető, hogy 2 év múlva meg már röhejes lesz a jelenlegi tulajdonságaival a kártya.... És én még alkalmi játékosnak tartom magam. De mi van azzal, akinek arra van mentális orgazmusa, ha minden ultrára tehet, s minden megy tükörsimán?

Kaptam pár nap szabadságot, így tesztelem a "jószágomat". Eddig nagyon erősnek néz ki, s tényleg nem bosszantott fel eddig, s nem érzem, hogy pénz kidobás lenne. (MSI GAMING X 6G).
Terhelés alatt (Rise Of The Tomb Raider) átlagba 66-67 fok, de olykor felcsúszott 69-re is, de ennél még nem ment feljebb. Ram használat maximumkor 3,7 giga volt csak. Nem cicereg, nem hangos. Viszont, amit korábban mondtam a világításról visszaszívom. Igenis zavaró, ha olyan helyzet áll elő (pl. átvezető animációnál sötét háttér), akkor rohadt mód idegesítő, hogy fényárban úszik az egész szoba. Az előző kártyámnál ennek kikapcsolására csak fizikailag volt lehetőség, de itt az MSI adott programot, amivel színeket lehet változtatni (bár szerintem ez felesleges), de ki is lehet kapcsolni. Alap beállítás a világítás, így az MSI programjának folyamatosan kell futnia, ha kikapcsolva akarom tartani a ledes sz*rokat.

(#1049) tobias88888


tobias88888
őstag

Hát, nekem eddig bírta a G1 cicergés nélkül, 11 napot. Sokkal inkább kerregésnek mondanám igazából, de gondolom hogy ez az amiről beszéltetek (az összes ventit kikapcsolva is ugyan az a hang jön). Magasabb hőmérsékleten vagy fps vagy gpu használaton csinálja, nem tudom melyikhez van köze.

(#1058) KubanitoS válasza tobias88888 (#1049) üzenetére


KubanitoS
veterán

az összes ventit kikapcsolva is ugyan az a hang jön

Mégis hogyan cicereghet, ha nem is megy a venti? Amúgy részvétem... :((

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1059) Freiherr válasza KubanitoS (#1058) üzenetére


Freiherr
őstag

Mert nem a venti cicereg, hanem a tekercsek.

XXX

(#1060) Puma K válasza KubanitoS (#1058) üzenetére


Puma K
veterán

A cicergés nem a ventilátorból jön VGA esetén hanem a nyákon lévő adott alkatrészek valamelyikéből.

Ha a gyártó jobb minőségű alkatrészeket használ a kártya készítése során, akkor ez a jelenség elkerülhető.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1083) Peat;)


Peat;)
veterán

Nekem a G1 elég halkan nyomja, de seasonic beles xfx tápom van. Msi 660 (szerintem szasanyitól vettem :) ) pl anno cicergett fsp(szar, hiába dicsérik ph!n is) táp mellett, ez az xfx mellett az is elhalkult.

[ Szerkesztve ]

(#1089) Czvik2.0 válasza tobias88888 (#1082) üzenetére


Czvik2.0
tag

De ez nem cicergés. A 750 Ti-m no name táppal cicergett az teljesen más volt. Ez egy 5 mp ig tartó "tak tak tak"

(#1122) Peat;) válasza szasanyi (#1084) üzenetére


Peat;)
veterán

Tényleg nem :DDD nem tudom miért ez ugrott be de visszakerestem és mástól volt meg. De azon nem változtat hogy már az akkor is bitang minőségű msi (akkor még a ventik fölötti fedlap is fémből volt..) cicergett fsp táp mellett. Szerintem a cicergés erősségét 40% vga 40% táp és 20% alaplap adhatja kb ki.

[ Szerkesztve ]

(#1123) tobias88888 válasza tobias88888 (#1077) üzenetére


tobias88888
őstag

Erre valaki? Cicergés lehet bármilyen hibának az előjele? :)

Engem egyáltalán nem zavar, mert nagyon halk + ócsó volt :D

[ Szerkesztve ]

(#1124) Peat;) válasza tobias88888 (#1123) üzenetére


Peat;)
veterán

Én még nem hallottam olyat hogy cicergés előjött és meghalt egy vga kártya. De ettől még lehet. Ha nem zavar én nem törődnék vele, egy totál csöndben lévő vga-n nem mehet tönkre semmi? Dehogynem.

(#1138) Tombi válasza szatyor1972 (#1136) üzenetére


Tombi
senior tag

Köszi szépen akkor jó lesz nekem is, és gondolom nem is ciceg, cicereg, búg, zúg :)

szerk: sima jetstream? én azt rendeltem be.

[ Szerkesztve ]

(#1194) hreblay


hreblay
csendes tag

Hello! Tegnap vásároltam egy ASUS Strix 1060 O6G kártyát. Nagyon tetszik, csak amikor kis terhelés éri a gépet (pl. netezés) cicergő hang jön a tápomból (FSP 700W, még vmi régebbi modell), játék közben ilyen nincs. Ennek mi az oka? Táp cserén kívül van rá megoldás esetleg a videókártya irányából?

(#1195) tyielow válasza hreblay (#1194) üzenetére


tyielow
aktív tag

Nálam FSP Hexa+ 500 W hajtja, semmi sem cicereg. (csak 1 támpont, ha segít :D )

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#1196) Romvr válasza hreblay (#1194) üzenetére


Romvr
őstag

Corsair CS550M -el sincs cicergés... bár viszonylag új a tápom.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1213) varadigabor válasza hreblay (#1194) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nekem ma hozta a futár a Asus strixet, ez is cicereg, csak nem olyan durván mint ahogy a giga g1 tette... Ezt nem nagyon lehet ki hallani, az nagyon durva volt:D Jó nagy kártya ez is.. Látszik rajta hogy minőségibb anyagokból van mint a giga, az olcsó műanyagosnak tűnt.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1215) Departed válasza apcsagi (#1211) üzenetére


Departed
őstag

Jópárszor elmondtuk, lehet esetleg olvasni is a topicot nem csak írni. :U
De akkor mármegintmégegyszer: csendes kártya, 60 fokig nem pörögnek a ventik, ajánlott.

varadigabor: Tehát nem elég hogy drága, nagy, túlméretezett és pazarló hűtésű, de még cicereg is. Igazán jól hangzik. :P

[ Szerkesztve ]

(#1238) szatyor1972


szatyor1972
tag

Palit Gtx 1060 JetStream Division alatt szinte minten minden fullra állítva max 70 fok.
Nem cicereg, halk szerintem nagyon jó kis kártya.

[ Szerkesztve ]

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#1285) joey04 válasza SECTORnooB (#1284) üzenetére


joey04
titán

Nekem másfél napja van meg, annyit tudok róla mondani, hogy nem cicereg, és ha felpörög a venti akkor sem hangos. Ha nem játszok értelemeszűen akkor teljesen csendben van, mert nem pörögnek a ventik. Eddig max 60%-on pörgött a venti. hozzáteszem úgy, hogy elég szar házam van. Teljesítményről nehéz lenne mesélni, mert még a régi proci van a gépben (i5 2400), de teljesítményben úgyis mind azt hozza kb. Tuningban nem tudok tapasztalatokat megosztani, azzal nem élek. Így nem tudom mit lehet kihozni a kártyából, bár úgy tudom ez viszonylag lutri amúgy is.

(#1289) SeatZola


SeatZola
őstag

Egy kérdésem lenne: milyen gtx1060-at érdemes vennem, ha a lényeg, hogy ne "ciceregjen", jó teljesítménye legyen, tudja a "fanless" üzemmódot?

Rappi

(#1290) andro93 válasza SeatZola (#1289) üzenetére


andro93
aktív tag

Ha van egy kis szerencséd, kifogsz egy olyant, ami nem cicereg, ez nem 1-1 gyártóra jellemző típushiba, mindegyik kártyánál megeshet hogy cicereg a kondenzátor rajta. Én ma rendeltem egy Gigabyte 1060 Gaming G1-et, természetesen 6 Gb-osat. Mindent tud, amit leírtál. Pcx-ről rendeltem, 97k most az ára.

[ Szerkesztve ]

(#1387) SECTORnooB


SECTORnooB
addikt

Sziasztok!
Ma boldog tulajdonosa lettem egy Inno3D IChiLL 3x GTX1060-asnak maximum terhelés mellet max 58-59 fokos a kártya teszteket még nem volt időm futtatni de hamarosan ez is bekövetkezik, nagy meglepődésemre egyátalán nem cicereg :)

(#1390) Departed válasza SECTORnooB (#1387) üzenetére


Departed
őstag

Miért kéne ciceregni? Csak néha találkozik cicergővel az ember, ha nincs szerencséje.

Maximális terhelés mit jelent? Mondjuk fél óra DeusEx:MD-t próbálj, nálam az volt a max eddig ;)

(#1391) SECTORnooB válasza Departed (#1390) üzenetére


SECTORnooB
addikt

hát nekem eddig mindenem cicergett :( másfél óra rise of tomb raider volt nálam a max terhelés

(#1611) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

Na ugy néz ki a rázás oka a konnektor,pontosabban a tescos eloszto/hosszabito.atdugtam másikba,elmult.(holnap veszek egy minöségit valami villamossági boltban)
Ami viszont most feltunt,és zavar,az a cicergés...mint a 970-eknél (bár ott én megusztam).létezik hogy ezeknél is elöjön?tesztek futtatása közben vettem észre,de utána játék közben is hallottam.biztos hogy nem venti hang volt :(

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.