Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xpod


Xpod
addikt

Üdv

A gépembe eddig volt 1 UV-neon (7W-os) ehhez volt egy inverterem ami tönkre ment.
A kérdésem az volna, lehet-e 1 hidegkatódcsó invetrerét ehhez a csőhöz használni.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2) sube válasza Xpod (#1) üzenetére


sube
aktív tag

Bővebben: link
Majdnem ugyanaz az eset. Nekem ugyanugy mukodik sima katodcso inverterrel az UV es forditva is.

(#3) Xpod válasza sube (#2) üzenetére


Xpod
addikt

Hát majdnem, csak ez a cső olyan amit pl.pénzvizsgálókban használnak, kinézetre egy normál neoncső csak kissebb. Boltokba kérdeztem, de ott azt mondták lehet, hogy működne.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4) sube válasza Xpod (#3) üzenetére


sube
aktív tag

Erdekes. Nincs ismeros akitol kolcson tudnal kerni? Mondjuk 2x30cm uv + inverter nem egy akkora vasziszdasz tetel.. 2-2.5k ert mar megkapod pl shteer -nel. Lehet jobban josz ki, mint hogy szenvedsz a keresessel. Mondjuk kihivasnak nem rossz :))

(#5) Xpod válasza sube (#4) üzenetére


Xpod
addikt

Sajnos ismerős nincs kölcsönkéréshez. A másik meg, nem akarok fénycsövet venni ha már van, mert azt is szét kellene szednem mert pont 29,9 mm a hely a hova betenném.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6) Xpod


Xpod
addikt

Hupp

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#7) Albi001 válasza Xpod (#6) üzenetére


Albi001
tag

Hi nekem is van 3 uv-m + 2 neonom, egy kék és egy zöld! Namármost méretre a zöld nagyobb mint a kék! Először a kék inverterére kötöttem mindkettőt! Gondolhatjátok, hogy mi törtent.....! Eldurrant. Utánna rákötöttem a negyobb teljesítményű (zöld) neon inverterére és semmi gond! :DDD

(#8) Xpod válasza Xpod (#6) üzenetére


Xpod
addikt

+ 1 hupp.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#9) szil@'rd


szil@'rd
tag

meghalt az inverterem.valaki tud olyan oldalt mondani ahonnan lehetne invertert rendelni??:F

Do not power of while BIOS saving!!!! |

(#10) ReJim válasza szil@'rd (#9) üzenetére


ReJim
őstag

szerintem a számtech boltok nagyrészében raktárról tudnak neked adni, olyan 1000 forint környékén..:U

</end.?>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.