Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mákostészta


mákostészta
tag

Szisztok!

Az lenne a problémám, hogy adott egy asztali DVD, amit nemrég kapott egyik ismerősöm, de mostanság nem tudja használni...Ha betesz egy eredeti DVD-t akkor az írja ki, hogy NO DISK... :F Eddig nem volt vele semmi baj, minden kafán működött, de egyszer csak megadta magát, pedig nem kötött át semmit, nem módosított semmit...
Akinek volt már hasonló problémája kérem irjon...! Előre is köszönöm a segitséget!

Az igazság odaát van! Na jó, de mi az igazság, és én ideát vagy odaát vagyok?

(#2) mákostészta


mákostészta
tag

A másik gondom ugyancsak DVD-lejátszókkal kapcsolatos! A gond a haverom gépében van...Nemrég újrarakta az egész rendszert, minden frankón működik, látja is a DVD lejátszót, csak éppen nem olvassa a DVD-t, pedig az ujratelepítés előtt működött...

Hát ilyenek vannak.. :)

Várom a hozzászólásokat! :C

Az igazság odaát van! Na jó, de mi az igazság, és én ideát vagy odaát vagyok?

(#3) mákostészta


mákostészta
tag

Senkinek nem akadt még hasonló problémája? :F

Az igazság odaát van! Na jó, de mi az igazság, és én ideát vagy odaát vagyok?

(#4) mákostészta


mákostészta
tag

Még valami? :D

Az igazság odaát van! Na jó, de mi az igazság, és én ideát vagy odaát vagyok?

(#5) DragonR+ válasza mákostészta (#1) üzenetére


DragonR+
aktív tag

Próbálja beolvasni? Halljátok felpörögni?
Ha felpörög és minden lemezzel csinálja, vagyis egyik lemezzel sem működik, akkor vagy bekoszolódott vagy tönkrement az optika.
Ez csak egy tipp.

Próbáljátok meg tisztítólemezzel, de ha nem jön be a pucolás, akkor sajna szervízbe kell vinni.

[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#6) parandroid válasza mákostészta (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

a nemrég felteszem kizárja a fej elkoszolódását.
ha más régiós lenne a lemez, azt kiírná.
szerintem megnézni 10 küönböző originál dvd-lemezzel, és ha minimum 3-4-et nem játszik le, akkor vissza garis cserére.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) DragonR+


DragonR+
aktív tag

Prószáljátok ki egy audio cd-vel, hogy beolvassa-e!

[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#8) mákostészta


mákostészta
tag

Sziasztok!

A gépben lévő DVD-lejátszó próbálja pörgetni a DVD lemezt és az adat lemezt, de nem játsza le se a filmet, se a CD-n lévő anyagot... :( Még nem próbáltuk h audió CD-t olvassa-e...

Javaslat?

Köszi a segitséget!

Az igazság odaát van! Na jó, de mi az igazság, és én ideát vagy odaát vagyok?

(#9) pilóta válasza mákostészta (#8) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor próbáljátok ki azzal is :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#10) Xpod válasza mákostészta (#8) üzenetére


Xpod
addikt

Fejtisztítás, esetleg próbáld ki másik gépben. Apropó a kábelekkel minden rendbe?(Nem csúszott le, stb.)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#11) Polcrendszer


Polcrendszer
tag

Üdv! nekem dettó ugyanez a helyzet adódott!! vártam 2hetet hogy megwehessem a 13990FT-os MERCURY3683as asztali DVDet , kipróbáltam DVDt , mp3at , vitte . 5perc votl a próba. mikor ujra kiakartam próbálni , már semmit se vitt. 5percig tartott...fasza...tipp??

A leghosszabb magyar mondat, ami visszafele is u.az :Kis erek mentén, láp sík ölén, oda van a bánya rabja, jaj Baranyában a vadon élo Kis Pálnét nem keresik.

(#12) duracell89 válasza Polcrendszer (#11) üzenetére


duracell89
senior tag

hig a leve...vissza garba

(#13) mixyboy


mixyboy
tag

Sziasztok!

Ide írok, mert lényegében nekem is ez a gondom.. Szóval az asztali Samsung E232-es DVD lejátszó sehogy nem játszik le VCD-t! SVCD simán, gond nélkül lejátsza, de a VCD-vel nagy gondja van. Meg ha DVD-re írtam mp3-at neki sem áll. Valahogy nem akarja felismerni, hogy csak mp3-at szeretne lejátszani! Szóval valószínűleg egy firmware frissítés megoldaná ezt a dolgot! Csakhogy én nem találtam sehol... keresgettem google-ban, nem nagy sikerrel. Szal ha vki tudja honnan lehet esetleg ilyen firmware-et leszedni, nagyon megköszönném!!!!

(#14) mixyboy válasza mixyboy (#13) üzenetére


mixyboy
tag

Up!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.