Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero versus cdrwin 5.0 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Őszintén megmondom nektek, kezd elegem lenni a Nero - ból. Az még hagyján, hogy nem bírja felismerni a 800 és 900 megás CD - ket (amit a CDRWIN 5.0 igen) és mindenféle túlírás engedélyezéséhez kell folyamodni, ha egy ilyen CD -t meg akarsz írni (valójában az volna az igazi, ha a Nero végre felismerné az ilyen CD - k helyes méretét), de nekem így még nem igazán sikerült, mert az író mindig elrontotta. Szóval ez még hagyján, de a Linux Mandrake első CD - jét sem volt hajlandó normálisan megírni, mertWindows alatt bejön ugyan az üdvözlő képernyő, de nem bootol.
A CDRWIN ugyanezt az állományt hibátlanul megírta, a CD bootol. Azt hiszem nem fogok többé Nerot használni. Vannak más CD író progik is. :(

(#2) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Hát, arra én is felkaptam a vizet, amikor a 800 megás cd-t nem akarta megírni, a cd-mate pedig megírta (igaz, felismerni nem ismerte fel ő sem, de kapásból felajánlotta az írást). Ja, és persze jó is volt (ezen én lepődtem meg a legjobban :DD ) Azt a progit, amit te említesz, nem próbáltam még ki, mert nem bízok az olyan progikban, amiknek a nevében benne van az hogy win... De ezek után llehet, hogy én is kipróbálom.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) Ketama


Ketama
aktív tag

Pedig a CDRWIN egész jó kis progi. Nincs semmi csicsa-micsa, varázslók, meg ''majd én kitalálom, hogy mit akarsz'' menük! Egyszerű, könnyen kezelhető, sallangmentes. Nem kérdez hülyeségeket állandóan. De feltételez bizonyos szintű cd írási ismeretet. Ha ezekkel tisztában vagy, akkor könnyen, gyorsan és korrektül lehet vele sütni a cd-ket. Szvsz megéri vele próbálkozni. Ha megtanulod kezelni, könnyen kedvencé válhat. A másik kedvenecem az Easy CD Creator. Bár már nem az Adaptec csinálja, de szerencsére nem váloztattak rajta! A progi hibájából még soha nem rontott cd-t az író.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#4) Krix válasza Superman (#1) üzenetére


Krix
őstag

''Szóval ez még hagyján, de a Linux Mandrake első CD - jét sem volt hajlandó normálisan megírni...''

Én nemrég írtam fel a Mandrake 9.0-t Nero-val és semmi gond nincs vele. Valami más gond volt ott szerintem. Ritkán folyamodok túlíráshoz, de eddig még mind működött. Lehet, hogy a Nero nem ''szereti'' a cd íród?

If it is not broken then don't fix it!

(#5) Petya


Petya
tag

Nomeg firmware frissités is létezik a világon. Semmi bajom a NERO-val. Persze iszonyat mennyiségű verziója létezik. Ebből mondja meg valaki melyik a megbizható és melyik nem... :P

(#6) Ketama válasza Petya (#5) üzenetére


Ketama
aktív tag

Szvsz a legegyszerűbb megoldás, ha letöltöd az uccsó verziót, fogsz egy cd-rw-t és kipróbálod a saját konfigodon. Lehet, hogy más konfigon hibázik, a tiéden meg fullosan megy, vagy fordítva... Próbáld ki és akkor kiderül!

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#7) Ploszi


Ploszi
senior tag

hát igen, az5ös Nero seriából volt, amit állítólag nem is ők (már az eredeti cég) csináltak, mégis megjelent :)) és az a pár verzió nem is volt valami fényes, én legalábbis csirkefog-nál ezt olvastam :D

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#8) #25954560 válasza Ploszi (#7) üzenetére


#25954560
törölt tag

Biztos cdrwin-t akartal irni :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero versus cdrwin 5.0 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.