Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero backitup

Hozzászólások

(#1) DarkChild


DarkChild
senior tag

Valaki használja ezt a topic címében említett alkalmazást? Konkrétan a 7-es csomagban található BackItUp 2-re lennék kíváncsi - tud-e olyasmit, hogy a rendszerpartícióról másolatot készít egy DVD-re, amiről mondjuk egy format c: után akár visszamásolható a törlés előtti állapot a rendszer meghajtóra? Unok már XP-t telepítgetni, meg napokig konfigurálni :DDD
Az angol leírásban mintha láttam volna utalást erre a funkcióra, de sajnos még nem vagyok perfekt english-ből, így nem sikerült rájönnöm, hogy is kell pontosan ezt a folyamatot csinálni.
Valaki, aki már csinált ilyet ezzel a soft-tal, megosztaná a tapasztalatait, illetve a lépéseket a programban? Előre is köszi a segítséget.

(#2) DarkChild


DarkChild
senior tag

Senkisenem? :U

(#3) ToBeY válasza DarkChild (#2) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem nem működött megcsinálta a biztonsági mentést de nem tudta visszahozni 62% megállt az egész:) Szal maradok a Norton Ghost-nál

(#4) Nabu válasza DarkChild (#1) üzenetére


Nabu
aktív tag

Szerintem a Norton Ghost 8-ast még nem tudta túlszárnyalni egyik progi sem, kategóriájában a legjobb! Nero-t meg írásra a legjobb használni (bár abból is a 6-ost).

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#5) ToBeY válasza Nabu (#4) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van már norton ghost 9.0 nekem legalábbis olyanom van :F

(#6) đebracica válasza ToBeY (#5) üzenetére


đebracica
csendes tag

van már 10.0 is, de egyelőre vagy megveszed, vagy mexerzed ;)

đebracica

(#7) Nabu válasza ToBeY (#5) üzenetére


Nabu
aktív tag

Az lehet hogy van, de nem hiába irtam a 8-ast !!!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero backitup
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.