Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) karib válasza laja (#1) üzenetére


karib
addikt

Igazad van, én is így vagyok vele, azzal a különbséggel, hogy nem vagyok hajlandó százezreket fordítani évente az éppen aktuális szint fenntartására. Több okból is: nincs ennyi felesleges zsetonom, úgy érzem, nem használom ki a vasat (ritkán játszom), munkámhoz kevesebb is elég, de mindennek a tetejébe: a mai progamok és grafika egyszerűen messze van attól a szinttől, amire én aszondanám, hogy ejha.

Számomra az NFS első kiadásával is ugyanakkora élvezet játszani, mint a legtöbb legújabb cuccal - mondjuk most a nagy felhozatal között elég kevés is a jó. De hiába csicsázzák, a legtöbb játék továbbra is egy kitapétázott cső, max szépen van kivitelezve. A régi játékokhoz kicsit több képzelőerő kellett, de az élvezet nem volt kisebb. Tulajdonképpen a gameplay az első, utána a grafika. Persze lehet, hogy csak én vagyok csodabogár, de pl. nekem a Delta Force voxeles terepmegjelenítése ma is csúcs, a textúrázott poligonok nem tudják visszaadni azt a természetességet.

Így hát egyelőre marad a jól bevált, olcsó igásló :) - KT7E + Duron 750-es GHz-re húzva, 156-os FSB-n, fél giga CAS2-2-2 SDRAM, meg egy GeF256 DDR. Érzem, hogy sok játékban nem látok egy csomó mindent, de az újdonság varázsa hamar elmúlik, a százezrek pedig nem jönnek vissza :)

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.