Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NetGod


NetGod
tag

Hello midenkinek. Nemreg tamadt egy uj 5letem, ami kereteben egy olyan hutest csinalnek a gepemre, ami joval negativ ala hutene a procit, tuningolt allapotban. De mint minden ember, en is tevedhetek sok dologgal kapcsolatban. (Erre pelda, hogy eloszor ezt a temat a Proci rovatba adtam fel. Aztan par perccel kesobb rajottem, hogy valami nem stimmel.) Ezert inditottam ezt a temat. Elsosorban itt tapasztalatokat varok olyanoktol, akik mar csinaltak ilyet. Az en rendszerem eleg atgondolt, kulonos hangsulyt fektettem a parasodas problemajara. A homersekletet is merem 2 homerovel, (processzor alatt es a szilikonpasztaban van egy.) es ha kritikusan megemelkedik, kikapcsolom a gepet egy aramkoron keresztul. Ha nagyon lesullyed, (ahol a hoszigeteles ami megelozi a parasodast mar nem biztos hogy jol mukodne) akkor a hutorendszer csokkenti a teljesitmenyt. Na de nem akarom a teljes dolgot leirni, mert eleg sok ideig tartana. Ha valaki csinalt mar ilyet, vagy valaki szeretne csinalni a jovoben ilyet, irjon! Szivesen varok kerdeseket es tanacsokat, de nem rombolo jellegu kritikat. NetGod

''Az a feltételezés, hogy a teljes rendszer működését javítani lehet a tudatos, részelemei ellen intézett támadással, veszedelmes tudatlanságról árulkodik. Akik tudósoknak és technológusoknak nevezik magukat, gyakran tesznek ilyen tudatlanságról tanúbizonyságot.'' Frank Herbert

(#2) joghurt válasza NetGod (#1) üzenetére


joghurt
addikt

Ööö... érdekelne, hogy mit értesz az alatt, hogy ''különös hangsúlyt fektettél a párásodás problémájára''. Ez totál a külső és a belső hőmérséklet különbségén és a levegő páratartalmán múlik. Vö. kiveszel egy üveg sört a hűtőből télen illetve nyáron. Ugyanúgy fog kinézni az üveg egy perc múlva a két esetben? (Pedig maga az üveg ugyanolyan hőmérsékletű.) Csak nem építesz be egy relatív páratartalom-mérőt? :D

Különben meg ha van hőszigetelés (pl. szivacs) a lehűtött proci körül, az majd úgyis beszívja a párát. :t

A tej élet, erő, egészség.

(#3) hobizoli válasza joghurt (#2) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Inkabb vmi hungarocell-t kene haszanlni, de SZVSZ felesleges tulzottan beleporogni ebbe, mert egy jo vizhutes kockazat mentesen, a toredek aron hasonlo hutoteljesitmenyt nyujthat. Ez az ar ugy 12-15kHUF, es ennek az arnak kb a fele maga a szivattyu.

hobizoli

több drón kell ;P

(#4) NetGod


NetGod
tag

Mint gondolom paran eszrevettetek ez a tema fel lett adva a hutes rovatban is. Sokkal egyszerubb, ha csak ott valaszolgatok, es csak ott dumalunk. [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12595[/L] Ez a link. NetGod

''Az a feltételezés, hogy a teljes rendszer működését javítani lehet a tudatos, részelemei ellen intézett támadással, veszedelmes tudatlanságról árulkodik. Akik tudósoknak és technológusoknak nevezik magukat, gyakran tesznek ilyen tudatlanságról tanúbizonyságot.'' Frank Herbert

(#5) NetGod


NetGod
tag

Ha ez jol osszejott. Ujra: link: [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12594[/L]

''Az a feltételezés, hogy a teljes rendszer működését javítani lehet a tudatos, részelemei ellen intézett támadással, veszedelmes tudatlanságról árulkodik. Akik tudósoknak és technológusoknak nevezik magukat, gyakran tesznek ilyen tudatlanságról tanúbizonyságot.'' Frank Herbert

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.