Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nec 1300a problema (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

van kekem egy nec 1300a dvd irom es adatot szertnek mentni vele de nem nagyon megy ugyanis miutan felirt minden adatot nem lehet visszaolvasni mindent most 3madszorr probaltam egy olyan dvdt irni amire a videoklippjeimet akartam volna menteni de az elson 24 videoklippet nem tudott visszolvasni a masodikan 20at az utolson 8at! nem ertem mi lehet a baj 1.08as firmware van benne!

ja a dvd lemez a princo 4szeresen irhato az elso 2 lemezt 2szeresen irtam az utolsoz mar 4szeresen igaz idoben ez is ugyanannyi volt mintha 2szeresen irtam volna plz help :pschio

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2) pschio


pschio
őstag

nah elkurtam egy ujabbat is! ezen hibazott a legtobbszor 4szeresen irtam es ezt most telleg 4szeresen irta sebesseg ugyileg is! lecsereltem nerot 60028ra a 1.08as firmware-t 1.09es re es igy sem megy mi lehet a baj?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#3) lakcsi válasza pschio (#2) üzenetére


lakcsi
csendes tag

Próbáld + más lemezzel a Princo szerintem szar,én sokat kidobtam belőle már csak Ritec alapanyagra írok

(#4) simbazz


simbazz
aktív tag

A másik NEC-s topikból jöttem...
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=30557[/L]

A gondom megoldódott, a VIA 4in1 volt a hunyó. Leszedtem a VIA DMA Tool-t - VIA Bus Master UDMA Tool néven szerepelt a Programok hozzáadása listában. Az XP saját UDMA vezérlőjével megy már Nero-val is az írás, nem csak ISO kiírás Alcohol 120%-kal vagy CloneDVD-vel mint eddig. Princo anyagra, 4x sebességgel, gond nélkül, 1.08 fw-vel.

Elektromos abakusz

(#5) pschio


pschio
őstag

sajnos nem oldodott meg par ora mulva viszem vissza a boltba! igaz vias az alaplapom de mivel tobb gepem van pl nforce2 ezert abban is kiprobaltam es ott is ugyanazt csinajja pedig ott tuti nincs via 4in1!

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#6) pschio


pschio
őstag

az en problémamat a princo lemezek okoztak vettem egy doboz hasznavehetetlen szart azota mindenfele lemezt kiprobaltam +ost minuszos rw mindennel elboldogul nagyon szepen! es kiserlet keppen vettem egy uj princot es hat lass csodat szepen megirta! egyszeruen nem tom mi vol de az a doboz dvd szar volt meg maradt egy ures azota megprobaltam irni ra es ismet elrontotta tuti a lemez volt a szar!

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#7) Foobar válasza pschio (#6) üzenetére


Foobar
tag

Princo-ból is előfordul jó sorozat, de én is hallottam, hogy van köztük rossz is.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nec 1300a problema (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.