Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NBA játékok

Hozzászólások

(#1) hadam98


hadam98
senior tag

Sziasztok,
Mivel nem találtam a kosárlabda játékokra vonatkozó topikot ezért gondoltam csinálok egyet. Azért elég népszerű játék.
Ide jöhet minden.

(#2) hadam98


hadam98
senior tag

Kezdeném azzal, hogy a legújabb NBA (2K23) most le van árazva (legalábbis PS konzolon), ennyit röhögve megért. Most kezdtem ezt újra eddig még a Live 19-el toltam. Ez a játék brutálisan élethű, ez a szint jóval a focis játékok felett van. Jobban jártunk na :K

A MyTeam-el most ismerkedem, azt észrevettem, hogy rengeteget kell farmolni és nagyon pay-to-win szagú játékmód. Valami pro tipp?

(#3) Bazsi1987 válasza hadam98 (#2) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ps5 vagy ps4? Én évek óta tolom egy titok van myteambe ne nyomd online bőven akad offline kihivások hogy ne legyen unalmas, probálj meg kiszedni minél több jutalmat a season passbol és nem lesz gond :)

(#4) hadam98 válasza Bazsi1987 (#3) üzenetére


hadam98
senior tag

PS5. Az offline tartalmakkal farmolok, már össze szedtem egy viszonylag azt hittem jó csapatot, de az első online játékomnál az ellenfél tele 97-es játékosokkal. Rendesen meg alázott :K
Sokat kell még gyakorolnom, főleg a védekezést. A Live ilyen téren jóval barátságosabb volt, itt nagyon sok a foul.

(#5) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Egy a titok packot ne vegyél lutri nagyon, inkább a küldetéshez való játékost vedd meg aztan ad el gyors, minimális bukta de van hogy jön plusz mt is belőle ha jó időbe teszed fel :) meg szerintem nevezd át a topicot nba 2k-ra ugy sincs ellenfele :)

[ Szerkesztve ]

(#6) hadam98 válasza Bazsi1987 (#5) üzenetére


hadam98
senior tag

Én úgy tudom készülőben a Live.
Játékosokat szoktam venni a piacon ott el lehet csípni elég olcsón jókat.
A Pack nagyon drága. Nagyon sok időt vesz igénybe ez a játék. Mióta megvettem alig van időm más játékra. Találkoztam ma a legújabb 16-bit lapokkal is, nem is merem leírni mennyire erősek. Horror áron adják őket :O

(#7) Bazsi1987 válasza hadam98 (#6) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én meg tanultam első nap kell kezdeni megjelenéskor és ilyenkor tele leszel mt-vel és játékosokal tokenekel, nekem meg éri a teli árat ezért simán

(#8) hadam98 válasza Bazsi1987 (#7) üzenetére


hadam98
senior tag

Miért adnak a játék kezdetekor többet? Az lenne a logikus ha az új játékosokat akik például a késői szezonnal kezdik őket támogassák hiszen nagyobb hátrányban vannak.
Most nézem vannak ilyen crossover cuccok, benne van Lil Wayne a játékban :DD

(#9) hadam98


hadam98
senior tag

Közben a Triple Threat dobott egy Cosmic Packet többet között meg lett Maurice Taylor is :C

(#10) Bazsi1987 válasza hadam98 (#8) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nem adnak többet, úgy értettem hogy első 4 seasonbe amig nem jon max szinten egy 99 lap addig nem görcsölök rá gyüjtöm az mt tokeneket, jutalmakbol elvagyok aztán ilyenkor kezdem el hasznalni az mt pontokat és a játék második felébe majdnem fullos csapatom lehet plusz pénz költés nélkül :)

(#11) hadam98


hadam98
senior tag

Lett új event, nagyon egyszerűen megszerezhető Lil Durk is.

(#12) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nyomod még a játekot? :)

(#13) hadam98 válasza Bazsi1987 (#12) üzenetére


hadam98
senior tag

Bocsi a késői válaszért.
Nyomom de most elkezdtem rendes egyjátékos mérkőzéseket nyomni mert online nagyon nem megy. Triple Threat meg ilyenek még úgy ahogy, de pl. most is draftba nagyon ki kaptam. :K

(#14) Bazsi1987 válasza hadam98 (#13) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Semmi gond
Én is hanyagolom a multit csak a napi hétvégi xp miatt nyomom, full jol el vagyok offline is, 36 vagyok már a season lassan jön haakem majd :)

(#15) hadam98 válasza Bazsi1987 (#14) üzenetére


hadam98
senior tag

Mit nyomsz offline amúgy? Én most MyNBA meg néha letolok ilyen napi mérkőzést.

(#16) Bazsi1987 válasza hadam98 (#15) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Myteam-be mindent meg agyalok a mycarrierbe mellé :)

(#17) hadam98 válasza Bazsi1987 (#16) üzenetére


hadam98
senior tag

Most nyitottam egy ingyen kapott Cosmic Packet. Andrei Kirilenko Cosmic 96 :C
Amúgy most meg Lil Yachty szerezhető meg a Spotlightba.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NBA játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.