Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nem egy harci helikopter név? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) Dr. Akula válasza pusszycat (#1) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem, ez ilyen vízlepergető anyag cipőkhöz...

(#3) S_x96x_S


S_x96x_S
őstag

Vajon gyorsabb lesz-e mint a
Snapdragon 8 Gen 4 a Nuvia/Oryon magokkal?

A verseny jó! :R

Mottó: "A verseny jó!"

(#4) pusszycat válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Na ne szédíts... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) arcsi84 válasza pusszycat (#1) üzenetére


arcsi84
aktív tag

Igazából a Blackhawk egy többcélú szállító helikopter, természetesen lehet rá pár fegyvert tenni, de az elsődleges célja az katonák/sebesültek szállítása.

Amúgy imádom ezeket a hangzatos projekt neveket, a marketingesek szárnyaltak.
Ez olyan mint, amikor az MMORPG-ben választ az ember nevet magának és jönnek az olyan hangzatos és rendkívül fantázia dús nevek, mint BlackWolf, meg HellHound stb.
Mert ez olyan kemény meg misztikus.

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Kiváncsi leszek az Apple mit épít majd rá :K

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) Oliverda válasza moleculez (#6) üzenetére


Oliverda
félisten

Semmit, mert az Apple házon belül tervezi a magokat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8) moleculez válasza Oliverda (#7) üzenetére


moleculez
veterán

Az megvan, de ARM alapon, szóval ezekre a fejlesztésekre ők is építhetnek. Gondoltam én, de aztán utánanéztem és úgy tűnik nekik a core design is saját. Mea culpa :R

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) Sinesol válasza moleculez (#6) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem semmit, mivel ha igaz is amit a hirben állitanak, akkor is csak annyira lesz erős, mint mondjuk a tavalyi Apple SoC. Amennyire emlékszem pár éve ugy tartották, hogy központi chip terén kb. 2 generációnyi előnyben van az Apple, azóta is kijött náluk pár nagy durranás, szal biztos nem maradtak le annyira, hogy a cikk tárgya barmennyire is erdekelje őket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.