Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Működőképes lesz-e így a dvd? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lúzer


lúzer
veterán

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ha úgy készítek egy dvd lemezt, filmet hogy simán felírom a video_ts és az audio_ts mappát, az működni fog asztali dvd lejátszóban?
Nem másolásvédett fájlról illetve filmről van szó!
Ha ez számít.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2) Male válasza lúzer (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Tudtommal a DVD-Video-k UDF-ben vannak írva, szóval ha ISO-ban írod meg, akkor valószínüleg nem fog menni, meg az UDF-ből is gondolom csak egy verziót kezelnek jól a lejátszók, de ha ezt eltalálod (meg kéne nézni egy DVD-Video-n a verziót), akkor elvileg menni fog, mert itt nincs olyan különbség, mint régen a VideoCD és adat CD között.

Miért nem írod DVD-Video-ként, hiszen minden normális íróprogram tud ilyet? Az biztosabb.

(#3) lúzer válasza Male (#2) üzenetére


lúzer
veterán

saját avi fájljaimból csináltam valami progival, és az egy
video_ts és egy audio_ts mappát csinált.

szóval simán nem írhatom fel?
egyébként az íróprogi figyelmeztet is, hogy másként csináljak dvd-t mert nem biztos hogy jó.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4) Male válasza lúzer (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Kiválasztod, hogy DVD-Video-t akarsz, majd kiválasztod a VIDEO_TS és AUDIO_TS könyvtárakat, amiket csináltál, hogy abból készüljön (vagy van amelyik proginál neked kell rápakolnod a fileokat -> megcsinálja ezt a két könyvtárat, de a benne lévő fileokat neked kell ''átdobálnod''). Ha jók (szabványosak) a fileok, akkor ezután simán fel tudod írni, és működni is fog.

(#5) HM21 válasza Male (#4) üzenetére


HM21
tag

Hi!

Tudnál ajánlani valami egyszerűen használható, de jó dvd író progit?
(Nero kizárva:()

ÜDV : HM21

(#6) Male válasza HM21 (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Hát én Nero-t használok (5.akárhányas), de nekem sem tetszik (számomra teljesen logikátlan az egész felépítése). (régen nagyon sokáig a WinOnCD 3.7-et használtam, az sokkal jobb volt, csak azzal nem lehet DVD-t írni)

Próbáld ki a VOB Instant CD+DVD-t, az nekem jobban tetszett (csak a 6.5-ös van meg nekem, aminek viszont nem tetszik az íróm -> csak 2x-esen hajlandó írni).

(#7) KergeBirka válasza HM21 (#5) üzenetére


KergeBirka
csendes tag

DVD Decrypter

Ráadásul Freeware

Na és?

(#8) HM21 válasza Male (#6) üzenetére


HM21
tag

Azért kizárt a nero, mert egyszerűen nem tudom felinstallálni, install közben mindíg kiír ilyen tréfás hibaüzeneteket, hogy nero.exe nem található... Mindegyik verziónál ezt írja ki, pedig win reinstall is volt azóta. Egyedül az 5.0 - as nerot tudom használni, amit a mitsumi cd íróm mellé kaptam, de ugye az nem ismer fel más írót, meg dvdt sem lehet vele írni.:((( Thx, kipróbálom majd.

ÜDV : HM21

(#9) HM21 válasza KergeBirka (#7) üzenetére


HM21
tag

Neked is köszi, ezt is kipróbálom, aztán majd kiderül, hogy melyik a szimpatikusabb:)

ÜDV : HM21

(#10) Male válasza HM21 (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Bocs a kérdésért, de ugye adminisztrátori jogosultságokkal telepítesz? Mert ha nem, akkor persze, hogy nem lehet felrakni.

(#11) HM21 válasza Male (#10) üzenetére


HM21
tag

ööö :DDD ezt most nem vágom. Csak annyit tudok, hogy régen működött, most meg nem megy.

[Szerkesztve]

ÜDV : HM21

(#12) [Kovi] válasza lúzer (#3) üzenetére


[Kovi]
tag

Ha aviból akarsz DVD-t csinálni akkor használd a Nero Vision Express-t. 2 kattintás + néhány órát dolgozik a géped, és már kész is a dvd image amit után már csak ki kell sütni. De ha akarod akkor egyből ki is írja neked a végén..

Szabadság, szerelem, Ext2 kell nekem.

(#13) pintyesz válasza HM21 (#5) üzenetére


pintyesz
senior tag

Én Nero-t használok DVD írásra már több,mint fél éve.
Ezalatt megírtam többszáz filmet és soha nem volt semmi problémám vele.
A Nero-t ajánlom,ha működésre tudod bírni!
Ja és mindig a legújabbat használom!

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#14) lúzer válasza [Kovi] (#12) üzenetére


lúzer
veterán

köszi.

majd átbogarászom a progit, mert még nem használtam.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15) joola válasza lúzer (#1) üzenetére


joola
aktív tag

Én Neroval irtam ki egy filmet és csak másoltam a vinyóról a 2 könyvtárat, és viszi a lemezt a gép is meg az asztali is

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#16) HM21 válasza pintyesz (#13) üzenetére


HM21
tag

Igen, én is a nero - t használtam eddig cd írásra, de a jövő héten veszek dvd írót, és ezért kellene hogy működjön az új nero, viszont nemtudom beizzítani...:O
Egyébként nekem sem lenne semmi bajom vele, ha működne... Szóval ezért kell alternatív megoldások után néznem.

[Szerkesztve]

ÜDV : HM21

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Működőképes lesz-e így a dvd? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.