Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi k7n2 kontra infra port (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Shuffny


Shuffny
csendes tag

Helo Mindenki !!!

3 hete vettem egy MSI K7N2 ILRS-es alaplapot. 2+3-as kiosztású IR port van rajta. A régi lapomon Abit VH6T-n 5-tűs volt. Átforrasztottam a lábkiosztást az MSI-nek megfelelően, de sehogyansemnem tudom mükődésre bírni. Kiprobáltam másik alaplapban (szintén 2+3-as) ott müködött, olyan beállitásai voltak mint a régi lapomé. Az MSI BIOS beállitásai is viszont mások. Azt hiszem már az összes variációt kiprobáltam, de nem vezetett sikerre.
Ha valakinek esetleg van ötlete illetve megoldása az legyenszives segitsen.

Üdv
Shuffny

(#2) bogingrol


bogingrol
aktív tag

Csak felve merem ajanlani a BIOS frissitest meg az uj driver-ek letolteset az MSI oldalarol.Volt egy ilyen lappal dolgom,es nekem szemely szerint a frissites elegge sok problemamat megoldotta.Persze most lehet anyazni hogy megint az a BIOS frissites, de egy probat minden fele keppen meger. (amugy nem vagyok egy nagy infra portos guru) Es turelem, en is idokozben elcsereltem az MSI deszkam, most meg banom mint a qtya...mire a havere lett tisztara jol sikerult belonom...

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#3) Shuffny


Shuffny
csendes tag

Köszi megprobálom.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi k7n2 kontra infra port (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.