Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mplayerbe sub-ot? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Shodan


Shodan
addikt

Az lenne a kérdésem hogy mplayerbe tudok e valahogy subot betenni.Valaki segítsen, mert nagyon nem értek hozzá.
Vagy milyen más progival tudok lejátszani videocdt,mpg-et?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#2) SeF válasza Shodan (#1) üzenetére


SeF
tag

Szia!

Igen, tudsz:) (legalábbis ha az mplayer2.exe-re gondolsz:) )

Ha minden igaz itt letölthető:
[L]http://www.tac.ee/~prr/videoutils/[/L]

Sokszerencsét!

Üdv: SeF

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#3) Sianis válasza Shodan (#1) üzenetére


Sianis
addikt

Szedd le pl az ACE Mega Codec packot, abban rengeteg kiegészítő codec van, és egy vobsub nevezető program automatikusan rakja a feliratot bármelyik videólejátszó alá. bár, elég a vobsub is ha úgy gondolod, de ha elesteg majd nem mennek a filmek akkor codec pack

[Szerkesztve]

(#4) SeF


SeF
tag

Ja, a program neve DivXG400:)

A lényeg hogy a felirat és a film egy könyvtárban legyen,különben be kell állítani az elérési útját:)
Minden -féle -fajta fájltípushoz jó, divx,xvid,sima vcd,wmv...etc

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#5) mormota


mormota
senior tag

ne hallgass rájuk... használj linuxos mplayert windówsra leforgatva a http://www1.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta/ cimrol

használata: mplayer.exe (file elérési út) (sub elérési út)


és bele tudsz nézni szinte mindenfajta videofileba. a nem befejezettbe is. a movot és az asf-t nem tudja játszani asszem


...ja és nem tesz fel 60 megát, hanem 12 mega az egész, és benne van a codec is (tehát azt nem kell feltenni)

[Szerkesztve]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#6) Vamzi02


Vamzi02
csendes tag

A BsPlayer-el nagyszerüen lelehet játszani a feliratos filmeket.Én szeretem ezt a lejátszót és szoktam is használni

Úgy jöttél a világra, hogy körülötted mindenki boldog volt csak te sírtál.Úgy halj meg, hogy körülötted mindenki sírjon és csak te légy boldog

(#7) Trak válasza mormota (#5) üzenetére


Trak
addikt

Sok értelme van a fordítgatásnak oda meg vissza:)

Media player classiccal (1mb alatti) is bele tudok nézni a nem befejezett file ba, sőt még az asf et is lejátsza, és a movot is, ha felrakok hozzá egy kiegészítést:)
Felrakod hozzá a 3-4 codecet ami kell, és máris megy minden.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#8) L3zl13 válasza SeF (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

g400 helyett jobb a VobSub szerintem.
mplayer2 helyett pedig a mplayerc

Aki hülye, haljon meg!

(#9) Shodan


Shodan
addikt

Köszöntem! Akkor mindjárt próbálkozok, valamelyik csak beválik! :P

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#10) dilipok


dilipok
veterán

Csak tudd kivalasztani a neked legjobb megoldast a hozzaszolasok kozul :))))

Ahany haz annyi szokas, v mit is szoktak erre mondani :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11) taltos válasza Trak (#7) üzenetére


taltos
senior tag

Az player nyílt forráskódú, ígynemkell ide-oda fordítgatni, csak lefordítani, de winre már alapból le van...

Mellesleg a platformok közötti movieplayerek között Ő nyert, így tényleg érdemes azt használni... Magyarok fejlesztik, egy csomó codecet saját maguk írták meg hozzá, és néha jobb mint az eredeti... :U

Szerintem inkább próbáld ki Te is, hátha bejön...

(#12) Trak válasza taltos (#11) üzenetére


Trak
addikt

Maradok a classicnál, ezzel le tudok játszani asf et, mov-ot és rm et is:)
Majd egyszer talán kipróbálon.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#13) #54715584


#54715584
törölt tag

az mplyer2 alapból tudja az smi kiterjesztésű feliratfileokat, keress ilyeneket, vagy pedig használd a divxg400at vagy vmilyen feliratozót

(#14) #54715584 válasza L3zl13 (#8) üzenetére


#54715584
törölt tag

mplyerc az mi? :)

(#15) Fauszt válasza Shodan (#1) üzenetére


Fauszt
senior tag

#5 ill. #8 a legjobb választás, azon belül is a media player classic. Ja és ha még codec packot nem próbáltál, akkor azt ne is tedd, különös tekintettel az ace-ra, s hogy miért azt nem fogom kifejteni, ne is próbálkozzatok, van róla vagy 15 topic.

Ja meg #7, bocsi, hogy kihagytalak...

[Szerkesztve]

(#16) vtechun válasza Trak (#7) üzenetére


vtechun
veterán

abban biztos lehetsz, hogy a linuxos mplayer a legprofibb mind közül..persze nem a legkönnyebben kezelhető. A windowsos változatához itt van GUI: [L]http://deje.uw.hu [/L]

(#17) Trak válasza #54715584 (#14) üzenetére


Trak
addikt

media player classic

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mplayerbe sub-ot? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.