Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hey!

Megjelent.

De komolyan. :D

Ha jól láttam még nincs topik róla. Csak EA, meg nem is olcsó.. de na. Majd írok róla ezt azt.

(#2) #46105344 válasza KisTücsök (#1) üzenetére


#46105344
törölt tag

A gépem elengedhetetlen kelléke a Warband évek óta. Nem követtem árgus szemekkel hogy mikor mire módosítják a release date-et a Bannerlord-nak. Vasárnap egy 5 órás Warband után eszembejutott, mondom lecsekkolom. Az a hír fogadott hogy másnap jön. Mondom FUCKYEAH! :D

(#3) sgergi


sgergi
veterán

Régóta várom, Warbanddal elég sokat játszottam.

Ha valakinek már megvan, akkor jöhetnek az infók.

(#4) scyllarus válasza sgergi (#3) üzenetére


scyllarus
veterán

Így az első nap után egyelőre egy polírozott Warband. Ami jó, nagyon jó.
Én ezt a játékot vártam évek óta (a CP2077 sem érdekel ennyire). Később majd lesznek új dolgok, de odáig még nem jutottam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#5) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Az a baj ez a játék, ennyi év fejlesztés után nem csak egy "polírozott" warband kéne legyen, ráadásul részemről egyelőre annak sem nagyon lehetne nevezni. Ahogy egyre többet tolom, látszik, h annak a gyerekbetegségei itt is megvannak (buta ai, gyermeteg harcrendszer, monoton fejlődés, etc). Ami újítások vannak, és szembetűnőek, azoknak sincs sok praktikus haszna még (pl crafting), illetve nem elég kiforrott még (pl siegeing). Olyan alapvető dolgokat is elvártam volna, hogy azért egymás után 3-4 várba bemenve ne tök ugyanúgy nézzen már ki a belsejük, 2020-ban kicsit gáz.

De M&B.. nyílván behúz, hisz nincs is más. De az is látszik, hogy a nevét akarták leginkább eladni mégegyszer, amire azért valahol számítottam. Kell még bele nagyon sok minden, talán lesz is, ha nem a dev részéről, mindenképpen a modderektől.

Egyelőre azt mondom, h aki mindenkiéppen m&b-zni akar, inkább maradjon még az előző részeknél, bannerlordnak kell még idő, ami azért viccesen hangzik, de ez van. Ha úgy 3-4 évvel ezelőtt jött volna ez az EA, akkor ok, de így 2020-ban...

(#6) scyllarus válasza KisTücsök (#5) üzenetére


scyllarus
veterán

Én pont ezt szerettem volna, a régi játékot új köntösben, minimális újításokkal. Úgyhogy nekem tökéletesen megfelel így.
Ami tényleg érdekel, hogy milyen modok lesznek majd hozzá, mert azok adják mindig az igazán egyedi dolgokat hozzá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7) KisTücsök válasza scyllarus (#6) üzenetére


KisTücsök
addikt

Potenciál van benne bőven, jó kis modokat várok hozzá. A modder community nagyon jó. Az egyik legjobb.

(#8) #46105344 válasza KisTücsök (#5) üzenetére


#46105344
törölt tag

Tornákon itt is falnak mennek a lovasok, aztán beragadnak?

(#9) KisTücsök válasza #46105344 (#8) üzenetére


KisTücsök
addikt

1 tornán vettem még részt csak, szóval passz. De millió bugtól vérzik. Viszont megjelenés óta minden nap kidobnak egy patchet. Csak hát... Olyan hibák vannak, hogy az ember azt hinné, ezek az évek során nem játszottak a saját játékukkal.

Most hagyom is egy darabig, részemről így kb időpazarlás. Majd ha normálisan meglesz csinálva, illetve modok formájában hozzájuthatunk olyan kontentekhez, amiknek kb alapból bene kellett volna lenniük, akkor folytatom. 1-2 év és jó lesz ez.

(#10) #46105344 válasza KisTücsök (#9) üzenetére


#46105344
törölt tag

Köszi, akkor nem fizetek érte egyelőre.
Tehát a Warband bevételek fele pizzára meg prostikra ment.

[ Szerkesztve ]

(#11) KisTücsök válasza #46105344 (#10) üzenetére


KisTücsök
addikt

Persze azért játszható, ne érts félre, ha nagy fan vagy és már a hangulata elvisz, akkor egészen biztos elleszel vele. De én azért vártam tőle sok mindent... Mondjuk annyira nem hibáztatom őket, ha minimális befektetéssel is sikeresek tudnak lenni.. Jó lesz amúgy ez, csak kell neki idő.

Btw, elkezdtem multizni, ez viszont egész élvezetes. Kevés van még mindenből, de elég jól szórakozom. Esetleg arra ránézhetsz, ha érdekel a pvp. Ha lesznek custom serverek ez nagyon király lesz.

(#12) abéla


abéla
senior tag

Engem -annak ellenére, hogy játékmechanikailag azért mutathatna többet a Warbandhoz képest- símán megint beszippantot a feeling, pedig kissé fanyalogtam, majdhogynem refundoltam is... de aztán megint elkezdetm belemélyedni :B
: same story (a másikban is több száz órám van, ott már királyság/védelmi startégia/szövevényes szövetségek/királylányszöktetés megmittudomén mi volt már).
A garfika viszont nagyon pöpec, nagyon közel van a Kingdom Come-hoz, ott volt ez utoljára, hogy csak nézelődtem és ámultam, bámultam, hogy hol tart ma már a tudomány :DDD .
Jó ez a játék nna, de ne Warband után játszuk egyből; szerencsére én már vagy 1-2 éve éltem át az ottani élményeket, így hát kaladra fel, pápá alvásidő :)) .

hootka!

(#13) warcat válasza abéla (#12) üzenetére


warcat
veterán

Én is jókat játszok vele (persze már párszor újrakezdtem) .

A korábbi epizódnak már nagyon kopottas volt a grafikája már a maga idejében is, most viszont nagyon elégedett vagyok vele, kifejezetten szép a több száz fős csaták szükségszerűségei ellenére is. Bőven megéri nekem a kb 35 € árat amibe került, és csak extra öröm lesz újrajátszani ha megkapja a 'release" pecsétet (amennyiben olyan szinten kalapálják,mint eddig) .

EA: It's in the crate!

(#14) abéla válasza warcat (#13) üzenetére


abéla
senior tag

Huhh, nekem kicsit kifújt a lendület néhány tucat óra után (mondjuk ez a mai AAA futószalag-gémeknél már sikernek számít :DDD ); igazándiból túljátszottam magam Warband-dal és ez meg kb ua. csak szupi graffal;
ettől függetlenül aki még nem merült el eléggé a M&B világában (értsd több száz, esetleg ezer óra), annak messzemenőkig ajánlom a Bannerlordot. (most már bugok se nagyon akadnak).

De az is azért milyen durva, hogy Steam-en rekordokat döntögetett az eladás, itt meg tarunk a 14 hsz-nél (tisztára mint KSP)
... bezzegaCOD :P
Nem is akarok belegondolni se ennek az apropójába, még a végén kibukna a mizantróp énem ;] .

hootka!

(#15) flymi válasza KisTücsök (#1) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

vótmá

Nagyon várós volt, de egyelőre valami nagyobb akcióig jégen lesz meg ahogy olvasom elég bugos még...

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Milyen most ajáték így december környékén? Még mindig early access... kipróbálnám én de nem szoktam EA státuszban lévő játékokkal játszani. Lehet itt érdemes kivételt tenni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.