Hirdetés

Aktív témák

  • Neoteric

    addikt

    Üdv!

    Nos nekem se egy mai modell a gépem, ezért szeretnék beújítani.
    És mivel nem vok egy gépguru, nem igazán tok eligazodni a dolgokon.
    A gépet főként játékra ill, net + torrentre használnám.
    Már utánna jártam pár dolognak, és kaptam is infot bőven, meg át is nyálaztam pár topicot, de azért írnék egy összegzést és kérnék rá vmiféle reagálást, hogy mi jó s nem jó.

    Szal a gép tök új lenne, a régiből max a cd/dvd írók mennének, meg a tv tuner, hangkártya, hálókártya.

    Alaplap: Gigabyte P35C-DS3R

    Processzor: Intel Core2 Duo E6750 BOX

    Ram: hát kéne 2 GB 800mhzes, de ezen nemtok ki igazodni hogy mit kell hogy kötni, mer pl itt írtátok hogy 3gb nem szerencsés, vagy 2 vagy 4, szal hogy ennek miaz oka?
    ezt lestem ki:
    DDR-II 2 GB 800MHz Kingmax

    Videokártya: 8800GT-re gondoltam ,de ezzel még várnék hátha jön majd árcsökkenés.
    Itt a márka hogy milyen az mind1? csak a tálalása más, vagy van teljesítménybe is eltérés?

    HDD: Hát kéne vmi nagy mer a mostani 80gbos az elég kicsi (esse hittem volna 4 éve...)
    Többen mondtátok hogy WD a legjobb, szal ez megfelelne: 400 GB WD S-ATAII 16MB 300mb/s

    őőő hát naggyából ennyi

    még annyi hogy ebbe mekkora táp kéne? nem fogok tuningolni egyenlőre sztem.
    Meg kell bele extra cooler vhova? vagy elhűti mind1ik magát?
    meg az nagy hűtésnek számít hogyha levan véve a ház oldala? szal pl helyettesíthet egy ventit? (elég hüyle kérdés de ez van... :D )

    válaszok ha lehet akkor inkább privibe jöjjenek, de ide is benézek néha-néha
    Előre is kössz mindenkinek :)

    PSN: ne0teric_sAN

Aktív témák

Hirdetés