Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  mi lehet a hiba oka? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) doddy


doddy
tag

Sziasztok!

megvettem ezt a gépet.

windows xp 2002-es verzió volt rajta, sp 3-as frissítéssel. hazahoztam elindult a gép, 1 óra után újraindult játék közben, majd 30 perc után ismét.

Logitech g500-as egeret még felismerte.

Felraktam rá a daemon tools nevű programot, újraindítást kért ,de ez után nem bootolta be a windows-t, míg csökkentett módban elindult. Rendszervisszaállításnál vmi hibaüzenetet írt ki, ekkor rászántam magam, h újra rakom a rendszert.

Feltelepítettem rá egy W7 prof-t.
Csatlakoztatom rá az egeremet, kap áramot, világít szép pirosan, de nem tudom működésre bírni. Másik gépen tökéletesen működik.
Külső winyót csatlakoztatok a géphez, azt felismeri és működik is.

Szerintetek mi lehet a probléma? :S

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#2) doddy


doddy
tag

hát ez lol...

biosreset---> w7 nem indul --> rendszervisszaállítás --> egér mőködik --> eddig minden ok.....

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#3) bnss


bnss
veterán

Javaslom a kereső használatát, feleslegesen nem kell topicot nyitni. Ezt bezártam!

Azonnali kérdések órája; Windows 7 /Olvasd el az első hsz-t!/

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  mi lehet a hiba oka? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.