Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) estie


estie
csendes tag

Ezennel ünnepélyesen megnyitom első online naplómat.
(Nincs mit tenni, haladni kell a korral:U)

Huh, nem is jut most semmi eszembe, pedig már egy hete ezen görcsöltem, hogy hogy is nyissam meg ezt a dolgot... Na jó. bele a közepibe.

Tegnap jöttünk meg Baracskáról, apunak volt az 53. szülinapja. Ha így belegondolok hogy elrepült az idő.. a nővérem is már mindjárt 30.. azt hiszem igazából velem van a gond. én vagyok túl fiatal a szerény kis 18-ammal. na de ez van.
Na szval most épp munka nélküli vagyok. merthogy érettségim az már van, tehát középsuli end, viszont sehova nem vagyok felvéve. úgyhogy épp nem tartozom sehová. egyeseket ilyeszt ez az érzés engem annyira nem. az ilyeszt ahogy elbaltáztam a felvételimet..:) na mindegy. majd max jövőre újra jelentkezem.

Hát elsőre ennyi.
ui: Hétvégén PH! tábor :DD:DD

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#2) estie


estie
csendes tag

Kedves Napló!
(már 20 látogatód volt:D)
Mármegint este van. és már megint egyedül vagyok. és megint nem ír nekem senki:( Persze jobb dolgom is lehetne mint a gép előtt ülni:B
A felvi is kiszámolta a pontjaimat:) és télleg a lehető legjobb esetet vették figyelembe:DD pedig nem bíztam bennük.. na és már csak az kell h mennyi a ponthatár idén a kijelölt főiskolán.. és remélem benn vagyok(és remélem az első helyre meg nem vesznek fel:DDD)
Ma voltunk Rokival tacskóba bugyiért, meg buborékfúvóért:) na mármost egyiket se sikerült venni, viszont volt kivül-de még belül boltnyitási akció és ott vettünk nekem felesbe egy szoknyát:D tök jó. olyan mint egy menyasszonyi ruha alsó fele:D na jó, majdnem. csak fakk hogy divatszoknya. úgyhogy ritkán fogom hordani. na de majd ha már nem lesz divat:DDD
Buborékfúvásra visszatérve. Fújtunk versenyt tőlük az ablakból. Titta mókás volt. és olyan jól elhülyültünk.. kicsit nyál nyál csöp csöp is volt, de néha az is kell. Vajon csak az utóbbi időben tudunk ilyen jókat hülyéskedni(értem ezen mondjuk az elmúlt 1évet) vagy csak az újraösszejövetel után értékelem az élet apró örömeit?(:U) na mindegy. most olyan jól vagyunk:) csak nehogy a barátnő kárára menjen:(olyan nehéz beosztani a kettőt.. nekem sose sikerül.. az egyik mindíg szar lesz.
Na lassan el kéne innen szakadnom hogy csináljam a kis dolgaimat. bár már lehet fáradt a kezem a rajzoláshoz. akkor ma se haladtam:(
Viszont havi rekord: 6kor keltem és nem aludtam nappal, ja és mosott szar se voltam:C
Na mostmár télleg megyek. Pá:)

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#3) estie


estie
csendes tag

Megjöttem PH! táborból. gazdagabb lettem egy csomó emlékkel, egy PHpaddal+Phtoppal!:)
Holnap felrakom remekműveimet. már túl fáradt vagyok.. hosszú volt az út..
Ja, és hál'Isten mindenki életben maradt..

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#4) estie


estie
csendes tag

Na. a remekművek:

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#5) estie


estie
csendes tag

Látom feldobták a nézettségi listát a gatyók:)

Teljes a para. elvileg ma derül ki hova vettek fel. jaj jaj. nagyon izgulok. fakk.

Na de jó hír: van net a szobámban:Y Ezer hála és köszönet érte egy bizonyos Joenak. most hirtelen azt se tudom mit nézzek meg. de asszem semmit, maradok ma még ph és felvi közt ugrabugrálva.

Úgy tűnik be lettem(tünk) táblázva.ezen a héten még nyugi van, de aztán: Siófok, PH tábor2, megint Balcsi, aztán lehetőleg aquapark. ja, meg egy e-on nap aug végén. titta jó:D

na de most megyek vissza. (valami sztem nem teljesen jó itt a nettel:()
majd jelentkezem ha kiderül hova vettek fel..(az a gáz hogy én azért szurkolok h ne az első helyire menjek:Y)

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#6) estie


estie
csendes tag

Vajon elrontottam a gyomromat vagy tényleg ennyire izgulok:F

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#7) estie


estie
csendes tag

felvettek a feffire:DD fakk éppen annyi a pontom mint a határ:Y
akkor minden úgy lehet ahogy megálmodtam:DDD
ó, thx God:R

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#8) estie


estie
csendes tag

Elnéztem itt a blog címeket. háát vannak érdekes címek, de mit csinál a csákó ha már nem lesz aktuális a cím:F
Már egy napja van net a gépemen. Sokszor megszakad sajna a kapcsolat. Az msn meg folyton ledobál. Loretto modja hogy tegyem át rádió adóvevőről kábelre, de nem akarom ha már kipengettük a 17 k-t.
Az egész ország döglik a melegtől. Pesten állítólag vizet osztogatnak. Vajon itt is? Nem járkálok mostanában városba.:( erről jut eszembe holnap be is kell mennem sapikat venni apu cégének. aztán megint kreatívoskodhatok (legalábbis remélem h nem az anyu akarja megcsinálni:((()
Belegondoltam hogy mire már javában benn leszek a főiskolán, szegény pockok már nem lesznek. úgy nem szeretném. már annyira megszoktam őket. jó lenne ha emberhosszúságú életet élnének:O

Téma váltás. mert eddig csupa negatív az írásom. Hű, ma ilyen rossz napom lenne? csupa negatív dolog jár a fejemben. pl. már úgy szeretném ha összeköltöznénk mert máris hiányzik, pedig még csak 3 éjjel ment el nélküle.

Kéne nekem vmi melo. nagy dilemma a matáv tudi, feltéve h felhívnak. mert akkor fél évig legalább ott kell dolgoznom. fürge diáknál meg tudnám próbálgatni a különböző fajtájú melokat. Hú, egyik ismerősöm múzeumba leleteket mos, aztán megy ásni (régészkedni) a székesegyház köré.. tök jól kifogta. egy tanára mondta h foglalkozzanak vele.
Viszont matáv mellett szól h (ha én is felkerülnék tudi+ra:B) az hasonló lenne ahhoz, amit a főiskolán tanulnék: informatikus könyvtáros.

Ja, még nem is írtam a nap hírét: nem maradok a sulimban ötödéven, külkeren. Megyek egyből fősulira:DDD Az lesz aztán az izgalmas, nem ám a semmittevő nyári napok:))

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#11) estie


estie
csendes tag

Hali.
Iszonyat szar kedvem van. mindenen hisztizek. borzalmas nőszemély vagyok most. borzalmas és szegény mint a templom egere.
De holnap megyek ki a barátosnémmel árulni a vásárba. talán szerzek egy kis gubát. aztán amilyen hülye vagyok tuti megveszem rajta azt a hosszú szoknyát a kínaiba:U Ahelyett hogy félretenném nyaralni.
Meleg van. nagyon. és pusztulok benne.
Ja, egy jó hír: kaptam levelet a fősulitól. egyelőre csak a gólyatáborról írtak. szept elsején kezdődik (fakk nem leszek itt a Jocó szülinapján!!) és 4 napos. Fadd-domborin lesz. ott volt a másodikos oszt kirándulásom is, ahol mindenki szexelt mindenkivel csak én nem. na mindegy. vissza a táborra. ujjé, a megjelenés 60-as 70-es évek ruháiban lesz:)

Nagyon fura dolog ez, hogy amiket ide írok, bárki elolvashatja. még mindíg nem szoktam meg.

Semmi kedvem semmihez. Beszélgetnék valakivel, aki nem ismer és nincs közvetlen előttem. De senki sem ér rá:(

Full szarul érzem magam. holnap se lesz jobb. majd talán holnapután. na mindegy. Pá

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#12) estie


estie
csendes tag

Újabb hsz született.
A pockom a heréit használja párnának, apám szőnyeget tisztít, én meg meghalok unalomból. Mert kicsit már unom az olvasást. túl vagyok napi 100 oldalon és undorító lusta disznónak érzem magam azért mert nem csináltam egész nap szinte semmit.
Most ahogy így nézem a hörcsögöt ahogy nagytakarítást végez a testén, most ötlött fel bennem először az a gondolat, hogy érdemes-e másik generációt nemzeztetni velük. Vajon mennyire jó az a hörcsögöknek hogy be vannak zárva egy ketrecbe? Noha jól vannak tartva. Az én felfogásom szerint, hamár annyi pockot eladnak, akkor az jó ha nálam is lakik belőlük egy pár, mert nálam tuti jó soruk van, mondhatni megmentem őket az esetleg szeleburdi gyerekektől, akik még nem tudnának kellőképp bánni velük és idő előtt elhaláloznának. (én a halakkal vagyok így). Szval megmentettem az állatkereskedésből két hörit. Na de érdemes csinálni nekem még pockokat, amikből én csak kettőt tartok meg, a többi meg megy az állatkereskedésbe?! Én nagyon szeretnék következő generációt, és nagyon jó lenne ha az általam hőn szeretett szülők sarja lenne. Legszívesebben pocokfarmot tartanék. De azt most apuék nem engednék, ha meg már nem velük lakok, akkor inkább kutya, mint pocokfarm. Mivelhogy miniállatkertben mégsem élhetek. Habár.. halak, kutya, tuti lesz. Most az a két pocok és/vagy tengerimalac már ide vagy oda..
Na mára elég az álmodozásból. Már esküvő, állatok, mindjárt megint a lakás kinézetét is neki állok tervezgetni... Inkább el is megyek. Pá

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#13) estie


estie
csendes tag

Átlapoztam a legújabb egyenes út az egyetemre c. lapot. Szinte mindenki fel van háborodva a ponthatárok miatt. Jogtalanul. Egy vén diák megírta h az emelt érettségi megfelel egy felvételinek a jobb egyetemekre. Tehát, oké. Csak ezt mi nem tudtuk. Senki se tudta. Szar volt ez így, élesben kipróbálni. Na de ilyen az élet. Örüljenek, jövőre még mindenki meg tudja próbálni, és sikerülhet mert már legalább ismerik a dolgot. Vannak olyanok akik évekig próbálkoztak és nem vették fel őket. Örüljenek hát azok is, akiket másodszorra felvesznek. Szerintem.

Na meg, úgy írnak a 120, 130, 140 pontokról, mintha ami alatta van az nem már nem is megfelelő. Mintha az egy nagy 0 lenne. Én kikérem magamnak a 109 pontommal hogy baromi nem tartom magamat egy seggnek! Attól még hogy nem a sláger egyetemek, főiskolák sláger szakjaira jelentkeztem még én is vagyok valaki!:((
Persze az is lehet hogy csak én reagálom túl, hiszen a sok ''okos Tóni'' vitázik az idióta ponthatároktól.

Basszus rohadt sötét lett! Remélem mindjárt zuhi lesz mert már nem bírom ezt a fülledést..

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#14) estie


estie
csendes tag

Na hi.
Megjöttünk Ballerről. Uccsó nap jó volt az idő. úgyhogy tudtunk parton lenni, azt is csak azért mert 40percet késett a reggeli vonat, így lekéstük a csatit Fonyódon, ergo Jocó melo lemond, oszt Csipivel back to the bázis. Így csak du. jöttünk haza.
Na ennyit erről.
Más. Dönci!! ő a hörcsögöm, a szőrösebbik:) és mielőtt elmentem aggódtam is a hatalmas seb miatt a hátán (valszeg megint kitépte a szőrét a hülye pörgő) de mire hazaértem a seb egész szép, na de fakk mellette hatalmas búb nőtt a kis hátán. Nővérem szerint vmi gennyes felgyülemlés lehet. Ami valamennyire megnyugtat h elég virgonc és élénk, nem tűnik halálosnak a dolog. Na de mégis a frász kerülget. Remélem nincs nagy baj. Holnap rohanok vele állatorvoshoz. Ja, a halak pedig még mindíg ill. már megint életben maradtak.
Holnap állat doki előt még anyajegy szűrésem is lesz. meg a fejemet is megnézetem ott ha lehet.
Fakk. hazajöttem és próblémák sora zúdult a nyakamba. tök szarul érzem most magam. pedig a vonaton még határozottan boldog voltam. olyan bódultan boldog. most meg..:(
Na holnap jelentkezem mi lett szegény pockommal:O

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#15) estie


estie
csendes tag

Hi.
Voltunk Döncivel állatorvosnál. Ez végre egy rendelős tiszta hely volt, mint a filmekben! Nem úgy mint anno a tekikkel.. tök meglepődtem h Pécsen ilyen is van! Kutyák is voltak. Ja, forgalom is volt, szinte mint egy rendes rendelőben! De az én kis hörimen kívül még volt ott egy pár patkány egy katonatáskában:DDD
Na szval kisszivemnek felgyülemlett a genny a bőre alatt, és még szerencse h kifele nőtt és nem befele, különben belehalt volna. Kinyomta a dudor nagyját a doki bácsi nagy nehezen, mint egy pattanást. Szegényemnek nagyon fájt:( Meg kapott injekciót. Utóbbit jópárnapig kapni fog. Nameg ismét felgyűlt egy kicsit és holnap megint szenvednie kell.. átérzem a fájdalmát, biztos nagyon utálja. Valahogy ismerősek ezek az érzések. Undorítóak. Borzalmas volt a feeling, és tudod h vissza kell menni megismételni.. Na szval eddig túlélte. Eszik is, bár természetesen kevesebbet. Sokat mosakszik. Ami para, hogy nehogy megfertőzze a száját a sebről ahogy mosakszik. hál'Isten csak a szélét ha eléri a sebnek mivelhogy a háta közepén van. Amúgy a dokibá azt mondta ilyen még nem is láttak hörcsögön..
Virrasztanék mellette szívesen, de tudom h nincs sok értelme. Erről eszembe jutott a Jocó. Nagyon szeretne tutyát. Én is. Volt nekik egy nagyon édi boxosuk, ami megjárta az élet-halál küszöbét mikor hozzájuk került. Amikor meg én lettem, azután nem sokkal a kutyu is gazdit cserélt:( Azt hiszem egy állat elvesztésénél egy kicsit mindenkinek megszakad a szíve. Belegondoltam a legrosszabba, hogy egy pocokkal kevesebbel maradok..és hát... főleg őhozzá ragaszkodom nagyon. Azt hiszem tényleg kéne egy a sarjaiból..pedig épp belenyugodtam volna hogy jó, inkább megmentek majd ismét 2 hörit a ki tudja hova kerülszből..

Holnap apuéknál ügyelek munkahelyen. Sajna ott még nincs net. Holnap is hosszú napom lesz.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#16) estie


estie
csendes tag

Na hello. Hát eldőlt: nem megyek/megyünk ph tábor2be:(
Voltunk másodszorra dokinál Döncivel. Hát úgy kezdődött h amikor megfogta a nyakánál a bőrt a doki, a kis pocok harapott egy bazi nagyot. A fehérkabis meg aszonta, rég harapta már meg így hörcsög:DDD Ma már csak kis genny jött ki, plusz a szuri. Szombatig még vinni kell. Mostmár úgy látom nem fog felgyűlni, úgyhogy egyre jobban néz ki:)
Vettem ma egy túrahátizsákot. Sztem olyan 50literes lehet zsebek együtt. Hervisbe néztem akciósakat, 2500, 3990ért de túl kevés szir-szar volt rajtuk, így döntésképtelen voltam. Mentem tovább. Még jó. Ugyanis a törlőkendőkkel egy bazi nagy, rohadt sok szir-szaros, ahoz képest tök olcsó ( 5 000 ) bag jött velem haza a rossmannból:D

Amúgy ittvan Balcsiról egy kép. Tök teccik ez nekem:B Úgy szeretném ha ilyen vörös lenne a hajam, mint itt a naplementében:O

[kép]

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#17) estie


estie
csendes tag

Nagy nap ez a mai! Döncike visszaköltözhetett a társához:C Immár megfog gyógyulni!
Szörnyű hogy mennyire nem kell semmit se csinálnom. Csak beugrok semmit-tevő melókra helyettesíteni, árulok a vásárba 40fokban hogy nagyon minimális pénzhez jussak, tiszta siralmas..
Amúgy most egy nagyon jó könyvet olvasok. Vavyan Fable Álmok tengere c. könyvét. Ez éppen egy fantasy, de nem gáz abszolút. Imádom a Fable könyveket. Legjobban a Sárkánykönny tetszett ami thriller, lassan asszem újra el kéne olvasnom mert már csak nagy vonalakban rémlik miről szólt.

Pár órája erős késztetést éreztem hogy neki essek a blogomnak, de most már nincs meg ez a feeling, hála az ellenállhatatlanságomnak:U Szóval ezúton is szeretnék bocsánatot kérni Lorettotól a viselkedésemért.
Nem tudjátok milyen nagyszerű fickó, amiért mindíg mindenért megbocsát és elviseli a hisztimet:)

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#18) estie


estie
csendes tag

Kedves Napló!
Semmi nem történt velem a mai nap során. Tiszta unalmas volt. De este kaptam egy telefonhívást. Hát.. lelkiismeretes lény vagyok ezt sokan tudják. Ha másnak rosszat teszek ami nekem jó, azt még évekig bánom. Hiába tudom hogy másképp én rosszul jártam volna, és mindenképp azt tettem volna. Na és ha egy ilyen emberrel, akivel én kicsesztem, történik vmi akkor az nagyon szar érzés. Vannak olyan idióta gondolataim, hogy ha valaki akivel jóba voltam nagyon, de valamiért eltávolodtunk egymástól, ha ez a valaki meghalna hamarosan, hogy reagálnék, elmennék-e a temetésére és ott sírnék-e.. groteszk gondolatok, tudom.. Na és ma ez a dolog valakivel majdnem megtörtént és kicsit sokkolt a dolog. Fura, egész eddig a hátam közepére se kívántam volna egy beszélgetést vele, de most megtenném. Szar ez. Nagyon. Tutira venném hogy ő meg most mondaná azt hogy menjek a francba:) Na mindegy. A lényeg hogy jól van.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#19) estie


estie
csendes tag

Bővebben: link

Mod: reméljük ránk is igaz lesz:P:B..


[Szerkesztve]

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#20) estie


estie
csendes tag

''Ülök itt egymagamban, éberen és öntudatlan..''

egyfolytában ásítozom. várom a barátosnét. esmyvel meg fennvoltunk 3ig dumálni msn-en. mosottszar vagyok. talán, inkább bajom a tétlenség mint a kialvatlanság. utóbbi nem is valószínű hogy igaz, inkább már az unalomtól ásítok. meg a túlalvástól. Ezekszerint többféle mosottszar is létezik:D erre még nem is gondoltam. Jaj, fárasztom itt a népet a hülyeségemmel.

Ráadásul rég nem is csináltam semmi kreatívosat:( Szeretnék még nyaralni, utazgatni, dehát ilyen időben.. hideg van:(((
Viszketek mint egy bolhás. ! A mamuszban is vannak attkák? jááj fúj

Nincs hol levezetni az energiáimat. Tombolni akarok! Hú, minő felismerés: erre a buli is jó! Na már csak egy gond van: nincs rá pénzem:D
Hm hm.. If I was a rich girl..

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#21) estie


estie
csendes tag

Tudom mit csinálok!! :D Lori huga barátjával most van Horvátországban. Mire hazajönnek összedobok nekik egy kagylós-hálós képkeretet a közös képüknek:DD

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#22) estie


estie
csendes tag

Hihetetlen milyen uncsi a nyár ha rossz idő van egy diák számára. Márkkal se történik semmi. Sokan játékkel foglalják el magukat. Így én is elkövettem egy hibát végső elkeseredésemben. Elkezdtem letölteni a sims2-t. Az eggyel jól megjártam, tavaly a sulikezdés első hónapjaiban nem tudtam elszakadni tőle. Úgyhogy most drasztikusan el kell majd választanom magamtól ismét, mert az egyetemen az ösztöndíjhoz állítólag az első vizsgák a legfontosabbak.

Már megint hihetetlenül elhagyom magam. Kívánja a testem a mozgást, de lusta vagyok. Pizzát zabálok, szinte 2 naponta. Emellett nem csinálok semmi agytrösztöset.

Valami történni fog. Egyre gyakrabban ad a gépem összecsukló nyikorgó hangot. Lassan már naponta. Nem jó ez így.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#23) estie


estie
csendes tag

Hello Napló.

Voltunk vásárlás körúton Lorettoval. Vettünk egy-egy mikrofont magunknak hogy drasztikusan csökkentsük a telefonszámlát. Namármost. Távolról egyik okos tóni se tudta az enyémnél felmerülő rejtélyes gigszert, Lorinak bezzeg helyből müködött az övé.:(((
Aztán meg benépesítettem kicsit az akváriumot. Vettünk még 2 halat. Meg egy algaevőt is, ami megdöglött mire hazaértünk, úgyhogy átmentem egy közeli kisállatboltba, ott vettem Leopoldot, az algaevőt. A kis gecó szemelől tévedt, úgy beleolvad a kaicsokba. Úgyhogy most van egy kék bettám, három narancssárga gurámim, valamint Leopold. (vajh mér:U)

Ja! Voltunk MediaMarkt-ba is és néztünk billentyűt nekem. Háát.. feketét szeretnék vagy ezüstöset mindenképp (hogy kihangsúlyozza az ezüst egeremet és a ph padot:B:D). A legolcsóbb feketén nagyon kattogott az enter. Többi meg fehér volt ami jó árban volt.. így nem lett billentyűm:(
És tök jó mert tegnap kicsit beleolvasgattam a cikkekbe is és elolvastam egy decemberi egér-tesztet. És tök megmaradt! Az volt az első hogy megkerestem a programózhatós gombos asszem a4tech-eset a boltban:DDD Na meg, megtudtam volna helyből mondani melyik mért nem jó. Ott válogatott egy kiscsávó.. úgy elfogott a vágy hogy felvilágosítsam h miért ne vegye meg azt amit kinézett..:)

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#24) estie


estie
csendes tag

'Háj'
voltunk Zalaegerszegen. Feleslegesen:D ugyanis úgy volt hogy aquacitybe megyünk, de végig rossz idő volt. Így nem tudtunk csinálni semmit, mint hogy barátkoztunk Hunterék macskájával. Viszont mire hazaértünk minden állatom életben maradt!:DD halak is még 5en vannak, pockok se szenvedtek kárt semmiben ahogy nézem.. Úgyhogy minden klafa.
Ja, meg kaptam levelet PTEről, beiratkozás, kötelező választható tárgyak, ilyesmi. Kezdek parázni, milyen lesz. Bár nem lehet olyan rossz mint az eddigiek ha a közösséget nézzük.. csaknem..

Az a képkeret, a kagylós, végül nem a Hajnié lett, hanem az enyém azokból a kagylókból amiket hozott nekem horvátból:DDD
[kép]

[Szerkesztve]

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#25) estie


estie
csendes tag

Dear Diary!
Sajna ezt most wordben kell írnom mert állandóan ledob a net 2 napja. Rámjött a napló írás.
Befejeztem a kagylós képet. Beleraktam a siófoki nyaraláson készült családi képet, 14 ember van rajta. Nagy a család:)
Ma volt itt a barátnőm, akit Zsónak hívnak, nem tudom írtam-e már róla név szerint. Elbeszélgettünk. És mások balsorsa láttán döbbenek rá mindig, hogy milyen szerencsés lány vagyok. A szüleimmel semmi gondom, van nagy családom, kisállataim, szinte mindenem megvan, még a fantasztikus pasi is stimmel. Az egyetemen is mondhatni, biztos a helyem. Már lakásom is van, basszus, ez aztán tényleg nem sok embernek adatik meg. Azt kell, hogy mondjam hogy ilyen szempontból fantasztikusak a szüleim, sőt az egész családom, hogy gondoskodtak erről annak idején amikor megtehették. Én is erre fogok törekedni, hogy a gyereke(i)mnek meg tudjam alapozni a jövőjét.
Az az igazság, hogy nem járok sehova. Nem járok bulizni, társaságba. Senki nem hív, én meg nem keresem a sok emberes helyet. Talán majd ha beindul a suli akkor vele együtt a közös bulik is. Gondolkozom sokat a gólyatáboron. Ez egy ivós hely, nem? És ki szerzi a piát?:F Vagy mennyit? Milyet? Szoktak ide a diákok vinni? Mi van ha viszek? És ha nem szabad? De akkor miért mondanák hogy az ahova én megyek ott van a város legdurvább gólya avatása?

Bámulatos ahogy az állatok tisztálkodnak. Vajon valaha mi is nyállal tisztogattuk a testünket?

Sírni tudnék. A boldogságon és az elmúlás fájdalmán egyszerre. Legszívesebben verset írnék vagy fejest ugranák a medencébe. Elbújnék a világ elől ugyanakkor kitombolnám magam.

Azt hiszem kezdenem kell lassan magammal valamit. Kezdek unatkozni. Lehet jó is hogy 3 hét múlva már suli?

Miért van az, hogy én mindig siettetni akarom az időt? Mikor fogom ezt abbahagyni? Mindig azt várom hogy legyen már végre… Mindig gondolatban és szívben már előrébb járok pár évvel.. Már nagyon régóta ezt csinálom. A sulit el se kezdtem már azt akarom hogy a végét élvezhessem, amikor elérem a várva várt életkort, már másikba vágyom..
Talán majd vége lesz ha már minden álmom valóra vált. Az is lehet akkor már a halált fogom türelmesen várni, hogy egy másik életben elölről kezdhessem mindezt.
Érdekes merengések egy érdekes lány fejéből. Aug26. 22:07

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#26) estie


estie
csendes tag

Muszáj leírnom egy idézetet egy könyvből. A napokban olvastam és nagyon szerettem volna ide beírni. Csak úgy. Mert nagyon szép.

''Penge fény feszült a föld és az ég közöt. Vakítóvá tette a halványkék égboltot, hűvössé a reggelt, és oly hihetetlen zölddé a várudvar füvét, aminő zöld szín már-már kínlalta a szemet.
Shama az omladt kőfalon ült. Nem gyönyörködni ült ki oda. E környezet tökéletes szépsége régebben mindig a törékenységet juttatta eszébe. Bár vállkendőjét szorosan összhúzta magán, és átkarolta felhúzott térdeit, így is fázott.
Amióta itt élt, a szitáló szél sosem ült el teljesen, és a fű élénk színét sem fakííthatta el a nyármeleg, mert gyakorta hullott eső. A kövek illesztései között páfrányok nőttek, aprócska virágok nyíltak.
Shema szeretett itt élni.
Szinte kislány volt még, amikor Adar, a férje idehozta.
Amint megérkeztek, körbeszaladt a váron, mindent szemügyre vett, megcsodált. A gyilokjárókon futkosott, a fűben hempergett, és szelíddé kalácsmorzsázta a belső tóban élő vadkacsákat.
Azután azt játszotta, hogy kiül a kőfalra, s a mélyben hömpölygő folyót figyeli.
- Mit csinálsz itt? - kérdezte Adar.
- Játszom - felelte.
Látta férjén a kétkedést, hogy szerinte a mozdulatlanul ülés nem túl játékos.
- Tudod - magyarázta Shama -, ez a vár nagyon régi, és már rengeteg sokan éltek itt. És a férfiak akkoriban mindig csatázni jártak, hogy csökkentsék a túlzott lélekszámot. Aztán a tömérdek lány és asszongy csak ült idebenn, egyre szomorúbban, és időnként kijöttek ehhez a falhoz, és órákig álltak itt, sóhajtoztak, és nézték a vizet, remélve, hgoy a folyó elhozza azt, akit várnak: a férjet, a kedvest. A Férfit. Most az ő emlékükre ülök itt, és azt játszom, hogy várok. Ez a várófal.
Adar nevetett, és azt mondta: szeretlek.
Múlott az idő, Shama elővette néha a régi játékot.
- Megyek, várok egy kicsit - szólt. Kiült a falra, lábát a zöld vizű, széles folyam fölé lógatta, és hatalmas sóhajtásokat hallatott.
Egyszerre csak véget értek a gondtalan idők. Királya háborúba szólította Adart.
Hetek, hónapok teltek tova. Shama kerülte a várófalat.
Nem kapott hírt a harcokról. Tűvol lévő férjéről tudta, hogy él. Álmaiban sűrűn látta őt. Látta a táborzó, harcoló, sebét kötöző, lovát szerszámozó, tűznél ülő, fűben alvó, könnyező Adart. Figyelemmel kísérte a férfi szakállának kinőttét, arcvonásainak megkeményedtét. Észrevette, mikor elkopott szeméből a fény.
Az a lángocska hervadt el, amelybe ő valamikor beleszeretett, amitől Adar oly kedvesen tudott nézni rá, amivel őt érzéki tűzben tartotta.
Ebből tudta, hogy Adar megkeseredett, hitefogyottá lett, ezért gyakran beszélt hozzá, biztatta, bátorította kedvesét.
Ám idővel úgy érezte, nem győzi tovább a várakozást. Attól tartott, annyira elszomorodik, hogy mire férje hazatér, úgy fog kinézni, mint húsz év múlva.''
folyt.köv.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#27) estie


estie
csendes tag


''Sűrűn végigjárta közös életük kedves tájait.
A végtelenül tágas mezőt, amelyen valamikor anponta végigvágtáztak, és eleinte Adar engedte, hogy lehagyja őt, később már fogcsikorgatva, hajtotta lovát, ám így se mindig ő győzött.
Fürdött a vízesésnél, titkos szerelmezőhelyükön, ahol többször eljátszották: ismeretlenül találkoznak és behálózzák egymást, többnyire a leskelő férfi a védtelen nőt, de nem ritkán fordítva történt: az ártatlanul úszkáló Adart igézte meg Shama sziréntánca.
Átkelt az erdőn, és minden fánál eszébe jutott valami múlhatatlanul szép, hol csak egy szó vagy pillantás, hol egy nevetés. Erről pedig az, milyen jól érezték magukat együtt; Adar egyszerre volt atyja, fivére, tanítója, játéktársa és barátja, hagyta őt gyereknek, asszonynak lenni: olyannak, amilyen.
A fák közül kiérve a fuluba lovagolt, és az emberek a férjéről kérdezték, szívből hazakívánták őt. Mindegyre nehezebbé lett az emlékezés.
Egy napon elfogytak Shama álmai.
Majd egyre kevésbé tudta felidézni férje külsejét.
Komornája térdre rogyva kérlelte: jaj, csak meg ne őrüljön. Kisvártatva a várbéli nők is kezdték furcsállóan nézegetni, súgtak-pusmogtak mögötte. Pedig dehogy volt őrült! Hiszen nem zavart másokat, nem csinált semmit, hallgatott.
Nem érdekelte többé olvasás, evéd, festegetés, alvás;se a vadkacsák sokadik nemzedéke, kutyáik, lovaik a bomladó kövek, a birtokuk.
Aztán egy napon kiült a várófalra.
Térdét átölelve, vacogósan gubbasztott. A magasban felhőfoszlányok jöttek-mentek, majd makulátlan kékre vált az ég, szemfájdító erősen tűzött a Nap, és a bástya alatt nyargalt a zöld folyó.
Mígnem egy hajó érkezett: lágyan siklott Shama látóterébe. Megállt, és ott maradt.
Szótlan fegyveres férfiak jöttek-mentek a fedélzeten, ládákat, csomagokat cipeltek, partra vezették a topogó lovakat.
Csak egyvalaki nem mozdult.
A tatban emelt ravatalon lehunytszemű, félmeztelen férfi hevert, ujjait a mellkasárafektetett kard markolatára fonva. Sörénydús kreolbarna haja fényesen, hullámzóan terült szét a feje körül. Magas, sima homloka, ívelt szemöldöke, finom vonalú szája, ránctalan arcbőrének sápadtsága távolságtartó nyugalmat árasztott.
Fakó felsőteste tiszta volt, mosdatott tisztasággal: a szívénél ütött sebről letörölték ugyan a vért, ám a sebkörnyék lila-kék-fekete színei megmaradtak, virítani.
A halott férfi fényesre dörzsölt kardja jéghideg szikrákat szórt maga köré.
Shama hallotta a várbéli nép jajveszékelését.
Aztán egy katona telepedett mellé, gyászos képet vágott, és úgy viselkedett, mintha már találkoztak volna.
Arról beszélt, hogy Adar az utolsó leheletéig harcolt, hogy hős volt és ahhoz méltón, királyáént halt meg.
Shama nem felelt, nem vitatkozott. Ülve maradt a várófalon.
Tudta, hogy a fegyveres hazudik. Adar nem utolsó leheletkedő, se hős. Hogy milyen is, az majd eszébe jut, ha vissza jön. Mert nemsokára hazajön, hogy újra sokat nevessenek, és falkányi gyerekük legyen.''

idézet Vavyan Fable Varázscsók című regényéből

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#28) estie


estie
csendes tag

Tegnap előtt, szombaton amúgy voltunk e-on napon. (Ph tali helyett:()
Megint a pogányi repülőtéren tartották. Jól kicseszett az időjárás a néppel mert induláskor még borult idő volt de mire jött a busz már nagyon sütött a nap:((( Még jó hogy vittem lazább cuccot.
Szval az első dolgom az volt hogy csináltassak magamra hennát. Tündért akartam a lapockámra, volt is egy de mivel túl nagy volt ezért pillangó lett belőle. Az is nagyon szép lett. Csak bántott hogy kb 2 órával később megláttam egy másik csajszin detto ugyanazon a helyen pont azt a lepkét:(( tuti hogy rajtam látta, nem hiszem el hogy véletlen.
Na mindegy. Utána lovagoltam egyet, Lori az idén nem próbálkozott a felűléssel:P
Érdekes volt. Ez a lókísérő csajszi beszélgetett velem, és olyanokat kérdezett hogy tudok-e lovagolni, meg hogy szeretnék-e lovat:F utóbbi fura kérdés volt, de aztán mondtam neki hogy szeretnék nagyon megtanulni.. nadehát lótartás nem egy egyszerű dolog manapság.. Na mindegy. De jó volt, be is zsongtam utána és elképzeltem hogy beiratkozom egy ilyen iskolába, de aludtam rá egyet és elég valótlannak tűnt a dolog..:( Lehet nem vagyok elég bátor az ilyen újításokra. Pedig tényleg szeretnék.
Na aztán anyuék rávettek hogy üljek fel én is a repülőre, kihagyhatatlan élmény, főleg ha még nem voltam, így meg úgy. Hát tényleg nem volt pénzkidobás, egész jó is volt. Videó is készült a városról, felülnézetben.
Negyed órát repültünk és miután leszálltunk már jó a délután közepét jártuk. Lor ekkor ment még csak hennáztatni. Ő kapott egy non-fig sárkány szerű csőrős lényt. Az is jó lett. Ő a felkarjára csináltatta.
Ezután akartunk gokardozni menni meg légpárnás járművezni, de már lekéstük, ugyanis összecuccoltak a mocskok. Ezután már ki is fáradtunk, bár egyikőnk se sejtette miben úgy igazán, mindemellet a repülés után fájt a fejünk. Így tehát 6ig bírtuk lelkesedéssel és a 10 órás tüzijátékot nem vártuk meg, hazajöttünk mindannyian a fél8as busszal.

Nagyon tetszik a hennám, főleg hogy ilyen halvány sárgás-narancsos színe van és nem rikít a börőmön. Kár hogy nem lehet ilyen színű tetoválást csináltatni.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#29) estie


estie
csendes tag

Most indulok mindjárt gólyatáborba. Teljes a pánik. Normál emberek már alig várják. Én meg.. na azért remélem jó lesz. Azért szivesebben kezdtem volna a napot egy felessel, csakhát apu mellett nem lehet.. de ako semmi bajom nem lenne. Na pá emberek, majd jelentkezem.

:Y


Hűha, most nézem kvázi tag lettem:DDD

[Szerkesztve]

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#30) estie


estie
csendes tag

Hy all

Megjöttem a gólyatáborból. Már tegnap eljöttem onnan, apu levitt a nyaralónkba és ott kipihentem magam. Hát most nincs kedvem nagyon sokat írni, csak annyit hogy rohadt jó volt és sajna egy ph-s arccal se találkoztam:( pedig még a táboros toppom is elvittem:P
Apám teljesen készen van. Tök büszke rám hogy egyetemesta lettem. Most jutott el az agyáig. Állandóan ilyeneket mondd: ''mi van,te egyetemista'' ; ''na te gólya''...Ez végülis nem baj, csak nem is tudom.. érdekes.. vicces..:F
Ami most utolsó élményem és leírásra érdemes az az, hogy találkoztam most a buszon az első komoly barátommal, egymástól veszítettük el a szüzességünket, aztán állítólag kölcsönös szerelem volt, szerintem át lettem baszva nagyrészt, kisrészt értékelt.. ma már nem utálom, nem haragszom rá, jó nagyot koppantam, jó lecke volt. Neki szarul megy az élet, nekem mondhatni csodálatosan. Fura hogy eltelt már majdnem 5 év (:Y) és már ott tartunk hogy csak köszönünk a buszon egymásnak. Na persze ha Jocó nem lett volna ott bizti dumáltunk volna. Viszont jól megnézett a kis pöcs.. hogy mivé fejlődtem:B Most már irigykedhet. Akkor nem becsült meg.

Na, tök jó, exemről többet írtam mint a táborról, ez van. Tán majd holnap bővebben..
Csóközön evribodrinak

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#31) estie


estie
csendes tag

Na gondoltam, blogolok egyet.

Hírek:
- jön rokon Jugóból holnap és itt lesz két napig. Én leszek az egyik fő idegenvezető:)
- ősök péntek este el, üres a kérkó két hétig, juppé:DD
- Contriék lehet jönnek ide jövő hétvégén mert náluk kellemetlen a légkör, tök jó lenne együtt lenni velük egy hétvégét
- voltam fodrásznál, most értelmes fejem van
Ennyi.

Már várom a sulit. Télleg. Már vannak akik hiányoznak.. Jó lesz azért ez az egész..:))

Tiv szeretne alsónacit magának. Csak nem tom hogy csinálom meg az övét:Y Előbb válthatna egy egyszerűbb avatarra.

jaj jaj. Tiszta unalmas az élet itthon, amióta vége lett a tábornak. A képek még nincsenek sehol. Ez így gáz lesz, remélem apu meg a nővérem se talál rájuk, még jó hogy külön honlapja van a sulitól. Ugyanis vannak képek amiket nem igen kéne nekik látni. Vagyis csak apunak, vagyis nem vészes csakhát na...

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#32) estie


estie
csendes tag


Ja, ma Lori megkérdezte odaadom-e életem végéig a csülkömet neki.
(ez nem komoly volt ám, de mindenesetre tetszett a megfogalmazás nagyon)

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#33) estie


estie
csendes tag

Na hy!

Fenn vannak a képek a görbetükrön. A gólyatáborosak. 700valamennyi összesen:Y
Tegnap óta össze vagyunk költözve Lorival 2 hétre mert őseim nyaralnak.
Holnap lesz az első nap, regisztráció az oskolában. Info áradat má megen. Éhes vagyok, úgyhogy most csak ennyi. Lejelentkeztem.:)

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#34) estie


estie
csendes tag

Jaj most nezem elegge el vagyok maradva. sok uj blog nyilt. fakk ez de gaz angol bill.lel irok es nem megy gyorsan:O
Na megvolt az elso oram sutyuliba, info alapism. Jo fej a tanar ennek orulok csak jool beszivtuk mert olyan halkan beszel hogy negzedik sorbol nem lehet hallani:(
Erdekes amugy az onallo elet a Jocoval. Az a gaz hogy sztem mire beleszokok mar osok jonnek haza.
Na mindegy. Puszkapa most mentem, ma is hosszu napom lesz:((

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#35) estie


estie
csendes tag


Hű wazze akkorát, de akkorát...
:D

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#36) estie


estie
csendes tag

Hát már nem olyan fényes a dolog mint az előző hsznél. Kezdek túlterhelődni. Sok ez. Az első két hétben egyetemen amúgy nagy a rohangálás, nem ám hogy még ugyanekkor kezdjek el egyedül vezetni egy kétszemélyes háztartást. Másfél hét után, ma borultam ki. Bulizni semmi kedvem. Pedig holnap is kéne menni..
Hál'Isten sikerült utolsó pillanatba lemondanom egy órát, amin ma voltam de hiányzik hozzá az alap tudásom. Ez a leírásából nem derült ki. 42en vagyunk az én szekpárommal. Namármost ebből ma pl 33 volt ott.
Sztem volt olyan aki el se jött eddig még suliba. -ja: Egy pasas-csávó közti egyén jött beiratkozni (!) ma (!!) és az én szakpáromra, merthogy ő azonkívül hogy felvették, nem kapott levelet:Y
Amúgy egyre jobban bejön hogy esetleg könyvtáros néni legyek. Láttátok a Vadkanokat? Emlékeztek a könyvtáros kiscsajra a nagyival?:D Na én is olyan leszek:DDD Reszkess Lori:))

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#37) estie


estie
csendes tag

Hát már rég írtam.
Megy a suli. Meg be is jön. Egyszóval remek. Nemrég beiratkoztam a Táncoló Egyetemre (ahol fel véltem fedezni első nagy plátói szerelmemet:) szőke kék szemű herceget még 10 éves koromból). Na szval járni fogok kezdő rockyra:D:D meg jógázni:)) Már nagyon várom.
Holnap meg ha minden igaz feliratkozom bortúrára, Villányba. Egy v két napos túra, 1200 ft-ért korlátlan borfogyasztással:DDD Még jóóó hogy megyek;) (remélem beférek még holnap mert ma otthonhagytam a diákom:(()

Ja! Nővéremék hazajöttek Tunéziából. Jó szinük lett. Hétvégén családi videózást tartunk majd a nyaralásról. Lor nem lessz ott:(
Mesélték h a bazársoron ha az ottani eladók meghallottak pár a turistáktól már ismerős szót, máris rákezdtek: ''SzerVusz! Szervusz vizibusz! Gyere be! Csak nézni! Csá csumi csá!..'' Aztán meg tevegeltek is, és ilyen neveik voltak a tevéknek: Fiona, Zsuzsi, Thomas, Claudia Schiffer, James Bond és hasonlók.:) Hoztak nekem egy olyan fölsőt amilyet az ottani lányok hordanak. Kék tunika. Tök jól néz ki, nagyon szép. Teccik nekem az az öltözködés, olyan laza és kényelmes. Nem úgy mint a mostani, itteni divat.

Tegnapig nővéremék házára vigyáztam, azértis nem írtam eddig túlzottan. Nade tegnap hazaköltöztem. És jó újra otthon lenni. Csak már nagyon megszoktam h együtt élek a kedves kis makrancommal, úgy néz ki ma se bírtam ki nélküle egy teljes napot. Most is itt vagyok nála.Tiszta gáz, hétfőtől szerdáig mukkanásnyi időm sincs, aztán csütörtőktől laza.
Na most egy szusszanásra ennyi. Pápá

[Szerkesztve]

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#38) estie


estie
csendes tag

Olyan rossz dolgok vannak ebben a világban. És miért pont azzal aki nem érdemli meg? Van olyan h valami teljesen abszurd, és mégis megtörténik. Képzeljetek el egy már-már idősedő házaspárt, két nagy gyerekkel, akik félig már kirepültek. Erre, több 10év házasság után, az apa fogja magát, és lelép valami fiatal bigével. Mint egy rossz álom. El tudom képzelni a szegény asszonyt, visszagondolva ahogy megismerkedtek, az esküvő napját, hogy milyen boldogok voltak, szerelem volt, jött az első gyerek, aztán a második.. lett ház, családi ráadásul, kutya, minden. Gondoskodott a családról, hisz sokszor az anya az, aki összetartja a családot, aki elsimítja a konfliktusokat, aki könyörög, hogy kérj már bocsánatot apádtól, mert olyan rossz hogy így fújtok egymásra.. És akkor amikor már közel a nyugalmas édes-kettes nyugdíjas kor, egyszercsak mindaz amit elértél amit megéltél, feleslegessé válik. Mert Ő lecserélt! Egy vékonyabbra, szebbre, fiatalabbra. Egyáltalán minek neki az? Nem lesz majd olyan meghitt együtt később.. nem tud majd az élete teljében lévő nővel kellőképp örülni, már-már sírni az első unokának.. nem lesz majd nosztalgia arról h amikor a mieink voltak ekkorák.. Nem így kell mennie az életnek..
És te ott maradtál a gyerekkel, el kellett költöznetek, még a házat is elvette tőled... Az életed romokban. Alig tartja benned valami a lelket. Nem érted, hogy miért.. miért pont te.. és miért ilyenkor.. mert ha még 20 évvel ezelőtt.. amikor még esélyed lett volna h valahogy pótold..
Azt hiszem ez az egyik legrosszabb dolog ami történhet egy emberrel idősödő korában. Ez egy váratlan csavar ott és akkor amikor nem kéne. Az élet fintora. A sors igazságtalansága, már ha van ilyen. Már ha lehet egyáltalán igazságtalan a sors.. Újabban ilyenkor mindíg eszembe jut, hogy a rosszat tevő emberek majd egy következő életükben megbűnhődnek a tettükért.. Mert ez így jól hangzik. Így lenne értelme mindennek. Vagy csak sokmindennek.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#39) estie


estie
csendes tag

Most csapoltam be egy Milli jegeskávét. Erről jut eszembe: Norbi szabadalmaztathatná a cukormentes jegeskávét is, marhára nem lenne hülyeség. Ja, a kávé automatákról nem is beszélve: v nagyon extra tejet adjanak, v édesítőt. Na jó, ez még odébb van. Tudom, tudom: egyszerűbb ha veszem a fáradtságot és hordok magamnál egy-két édesítő bogyót.:B

Most jöttem haza, Baracskáról. Lorral már 3 éjjel óta vagyok külön, és ez elég pusztulat érzés. Nagyon szar, na. El nem tudom képzelni, h hetente legalább egyszer ne aludjunk együtt.
Olyan szívesen összeköltöznék vele a közeljövőben, de kivülállóként én is azt mondanám magamnak h még korai:( Meddig kell még várni?:Y Majd 10 év után megtehetjük az esedékest? Akkor már nem lesz korai?:Y Mindíg is rohadt türelmetlen voltam ha jó és izgalmas dolgokról van szó:B

Amúgy jövőhéten lesz jóanyám 50. sznapja. Nagy banzáj lesz.
Viszont sok jó dolog lesz jövőhéten: az első rocky és jóga órám, napfogyatkozás, bortúra:D, anyu sznap.
Na jó, elkezdek szerveződni a nagy napra. (Kár h nincs csókot dobó smiley)

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#40) estie


estie
csendes tag

Holnap suli van:U
Nem megyek bortúrára:( Egybeesik az első rocky órámmal. Így van a fontossági sorrend. De azért sajnálom. Legalább visszakapom a pénzem:D Sebaj, majd jövőre iszok sokat occsón jó borokból. Persze bosszant h nem csak a finom piát hagyom ki, hanem a sok okos hozzáfűzést is, ami érdekel. Egyszer érettségi előtt a buszon mellettem egy vendéglátós srác tanulta a borászatos füzetét. Beleolvasgattam és olyan sok okosság volt benne:)

Nincs kedvem most a tanuláshoz. Szeretnék hobbyzni. Szeretnék elmenni megint a Tropikáriumba, most sokkal jobban élvezném. Tutyát is szeretnék. Saját lakásba szeretnék már lakni. :(
Inkább nem nyavajgok. Megyek is.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#41) estie


estie
csendes tag

Helloó:)

3 hónapja nem lakkoztam körmöt mert sose volt értelme, most végre megtehetem. Hülyeség, de ha színes a körmöm, jobban és szebbnek érzem magam, mintha nőiesebb lennék:B
Holnap lesz a nagy buli. Azon settenkedek már napok óta.
Tiszta jó suliba mentem, nagyon teccik. Mostmár kezdem érezni hogy jó helyre mentem, minden szempontból:D
Az egyetlen bajom hogy az állataimat nagyon elhanyagolom ebben a rohanásban:(( Főleg a pockokat. Nem mozognak eleget, és ez az én hibám. Halaknak meg néha nem tudom h aznap v előző nap adtam utoljára enni.
Az ingyen sör ráadásul még mindíg itt van a csuklómon, már fél hete. Szégyen gyalázat h nem tudok senkivel beülni egy sörre:(

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#42) estie


estie
csendes tag

A kézzel fogható naplóm utolsó bejegyzése:
''Kedves Naplóm! Nem is tudom hol kezdjem. Lesz PH! tábor. Egy számtech honlap fórum-tagjainak. Csinálok rá pólót. Úgyhogy most tervezem! Rohadtul szeretnék elmenni!!'' :)
Még dátumot se írtam:U

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#43) estie


estie
csendes tag

Hi
Kicsit punnyadt vagyok, álmos és nem tom mi bajom van még. Nem lehetek másnapos úgyhogy próbálom a frontnak, a helytelen kajálásnak, meg ... mondjuk a mozgáshiánynak és izomláznak betudni a dolgot.
Tegnap ami a legjobban kikészítette a lábamat, az a hoppá cuppá volt. De vagy 8 óra kellett, mire leesett, mitől fáj a lábam:U:D
Mindenki az mondta h nagyon jó lett a buli és :R, jól megszerveztük a nővérkémmel. Tök jó hogy idén már másodszor jött össze a család apraja-nagyja.

Gondolkoztam. A mo-i rokonságban nem születik gyerek már jó ideje. És már sok ember benne van abban a korban, nagy részüknek minden adott az utódnemzéshez.. Úgyhogy majd kb egyszerre fognak megindulni a sarjak:D gyerekzápor lesz:D

Tök jó dolgokat kapott anyu. Pl az egyik egy fotóalbum, aminek a borítója levelekből van összerakva. Rohadt jól néz ki. Majd holnap be is linkelem.

Na ideje mennem, holnap suli, új hét, meg minden..

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#44) estie


estie
csendes tag

Rezi, átérzem a fájdalmadat. Nekem nem csak szinte, hanem fáj is a szivem ha ott kell hagynom egy jó kis könyvet a bolt polcán.
Viszont kaptam suliból jegyzetbónt, 4500 ftnyit. Vettem is egy könyvet a Rendezvényszervezésről:D Ezzel megtettem az első lépést az álmaim megvalósítása felé. :DD Igaz, csak kis lépés:U:B

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#45) estie


estie
csendes tag

Utálom hogy minden ph-s talizik én meg nem jutok el hozzájuk:((:( Mindenki pesten van vagy más városba, messze, én (mi) meg... pécsi ph tali is nem tom mikor volt utoljára.. bár én nem oda szeretnék menni:( Lori is mindig mondja h kisérjem fel pestre, de nincs rá pénzem. Tök szar.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#46) estie


estie
csendes tag

Nos. Mivel Loretto nem tanácsolta a topic nyitást, ezért ez úton szeretném felhívni az emberek figyelmét:

Ha meguntad egy régi állatodat, és az ismerőseid körébe se kell senkinek, ne szabadulj meg tőle idióta módokon! Ne dobd ki a kutyát, ne hajítsd a halat a wcbe, ne tekerd ki a tyúk nyakát és ne engedd a teknősöket a legközelebbi tó vizébe! Itt a net, akár ez a fórum, a fáradt gőz vagy a bolhapiac. Nyiss neki topicot vagy hirdesd itt:
állatkák nagy topicja: Bővebben: link
akvarisztika: Bővebben: link

Ne legyünk szívtelenek az állatokkal. Nekik is fáj.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#47) estie


estie
csendes tag

Beszélgettem apuékkal és.. olyan jó lenne ha majd annak idején a kedvesem engem is ennyire tisztelne és becsülne, mint most az apu az anyut. (Ők már 28 éve vannak együtt:U)

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#48) estie


estie
csendes tag

Már egy ideje aláírást akartam váltani. Most végre találtam egyet, ami teccik.

Régi: ''én se erőszakollak meg ha iszom'' - Loretto válasza arra h abszint után szembe vágtam #### www.csaladfa.emlekezet.hu - mert sztem ez fontos

és az Új: ''Ne vedd észre más szemében a szálkát, ha gerenda van a tiédben.''
Vámos Miklós Apák könyvében találtam:)

[Szerkesztve]

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#49) estie


estie
csendes tag

Halihó kistopicom és kedves olvasók!

Jó régen nem jelentkeztem. Először is BUÉK mindenkinek!
Hírek:
- Nővérem kezét megkérték, de pénzhiány miatt valszeg csak 2007ben lesz esküvő :(((
- Lorettoval megyünk Olaszországba, egyik volt tanárom szervezi. Tök jó lesz, ez lesz a nagy nyaralásunk idén :DD
- eddig van két ötösöm és egy kapám az indexbe
- ja! Karácsonyra Loritól aranyszettet kaptam(nyaklánc+karkötő) :DDD
- semmi egyéb érdekes nem történt:(

Még szeretnék beírni egy rövidke kis novellát a féltékenységről. De azt egy másik hszbe..

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#50) estie


estie
csendes tag

''A féltékeny ember megkérdezi a feleségét, hgoy miről szól a regény amit olvas. Izgatottan kérdezi, mert rettentő gyanú marcangolja az ő szívét; vagy boldog szerelemről szól a regény, vagy boldogtalanról. Ha boldogról szól, akkor biztosan azért olvassa az asszony, hogy abban élje ki a fantáziáját, mert őt nem szereti. Ha boldogtalan szerelemről szól, akkor azért olvassa az asszony, mert boldogtalan, tehát őt nem szereti. Ha azután nem szerelemről szól a regény, hanem mondjuk közönséges detektívregény - akkor a féltékeny ember tévedett. Hah! nem tévedett. A ravasz asszony csak azért olvas detektívregényt s nem szerelmit, mert el akarja terelni az ő gyanúját arról, hogy igazában milyen ábrándok foglalkoztatják.
Ha a féltékeny ember tárlatra megy a feleségével, s az asszony alaposan megnéz egy férfiportrét - már ez gyanús. Hátha még egy valóságos férfit néz meg, aki maga is nézi a férfiportrét! Ha meg nem a férfiportrét nézi, hanem mellette a koros hölgy képmását - akkor csak leplezi igazi érdeklődését. De ha például csendéletet vagy tájképet néz elmerülve? Nahát ez egészen közönséges szimulálás.
Ha az asszony színházba akar menni - bizonyosan tetszik neki Iksz úr, a hősszerelmes. Ha moziba megy - az csak azért történik, hogy lássa a szép Valentinot. Ha nem tetszett neki a darab, s duzzogva mondja, hogy ''hülyeség volt'' - persze, mert nem játszott benne Valentino.
Ha az asszony el akar menni sétálni a férjével - vajon kinek akarja megát mutatni? Vagy kit akar látni? Igen, igen, a múltkor is azt mondta: ne erre menjünk haza, hanem arra, mert arra közelebb. Pedig arra direkt messzebb! Meg is fogja mérni pontosan a két utat, s meglesz a döntő bizonyíték arról, hogy valakije van, feltétlenül kell, hogy legyen.
Ha nagyon gyakran főz zöldborsót? Bizonyosan, hogy ''ő'' a zöldborsót szereti, az a kedvenc étele. Borzasztó.
Egyszer a féltékeny ember felesége hosszan elmerülve, szerelmesen nézett a férjére, egyenesean az arcába, bele a szemébe, és boldogan mosolyhott. A féltékeny ember elsápadt, és reszketni kezdett, mert ezt gondolta:
- Tehát mégiscsak van valakije, s az éppen rám hasonlít.''
- Nagy Lajos: A féltékeny ember

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.