Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik radeonn 9600pro-t? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Hello mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne, hogy nemtudom, melyik radeont vegyem, van gey HIS Excalibur Radeon 9600 PRO, ami szimpi, de sajna elég csúnya zöld nyákon van...
a lényeg, hogy 400/600-on mennyen és az is yo lenne, ha megtudnátok mondani, hogy pesten hol kapom meg a legolcsóbban, de igazábil ez az excalibur érdekelne, ez yó vétel?

(#2) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Senki????:F

(#3) rudi válasza qpakcovboy (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

HIS Excalibur nem rosszabb mint a többi fellelhető ATI gyártó. A legegyszerűbben úgy tudhatod meg hogy hol kapható ha szétnézel a neten PCs boltok után.

Elvileg a 9600pro már nincs gyártásban, felváltotta a 9600XT szóvl az is lehet hogy már nem találsz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) qpakcovboy válasza rudi (#3) üzenetére


qpakcovboy
őstag

tudok egy nagykert, ahol még szerintem van ilyen HIS kártya, ezek mennek 400/600-on??? mert ha igen akkor megveszem! azért nem akartam megvenn mert ilyen randa zöld nyákra épül...:D

(#5) rudi válasza qpakcovboy (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Elvileg annyit kell tudniuk, ha van rá módod nézz rá a RAMokra mert jobb esetben 2,8asok, de lehetnek 3asok és még a 3,3as is tudja a referencia 2×300MHz-t. Ha esetleg 4-5ns-os RAMok vannak rajta akkor NE VEDD MEG!!!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) LordX válasza qpakcovboy (#1) üzenetére


LordX
veterán

Sapphire. FEFO.

(#7) GigabyteFan


GigabyteFan
aktív tag

Gigabyte 9600PRO ULTRA ... 500/600 .. ő kell neked olcsóbb mint az xt -k ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#8) qpakcovboy válasza LordX (#6) üzenetére


qpakcovboy
őstag

shaprine-ról hallottam, hogy mennek500/700-on yo hűtéssel ráadásul tudok most 40e-ért, szerintetek megvegyem????

(#9) ptiboy válasza qpakcovboy (#8) üzenetére


ptiboy
senior tag

nekem is gigabyte van
sima pro
nem ultra (létezik egyltalán ilyen? :DDD)
egyébként 480/700 on tökéletesen jól érzi magát! (neméri meg a 20mhz a ház oldaláér cserébe :DDD)

:)

(#10) qpakcovboy válasza ptiboy (#9) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Már rég kivágtam a ház oldalát, szal teljesen mind1 ,remélem jövő héten megtudom venni, azt modnják, hogy ti4200-höz képest nem sokkal jobb de ha tényleg megy 500/700on akkor az nem kis ugrás!

(#11) rudi válasza qpakcovboy (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

hát 800×600ban noAA és noAF mellett DirectX7ben biztosan jobb a gf4ti de ha 1024×768kell és DX8-9 meg kicsi AF és AA akkor sokkal jobb választás a 9600XT. Ezzel a fenenagy frekivel néha még a sima 9700 sebességét is megközelíti.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) rudi válasza qpakcovboy (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Az a 700MHz általában inkább legenda mint valóság. Eddig nem sok helyenn láttam (660-680 az átlag), de kétségtelen hogy van amimegy 700on...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik radeonn 9600pro-t? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.