Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Nem a DSA-nak kellene megfelelniük, hanem a hulladékgazdálkodási szabályoknak.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lett volna rossz, ha kiderül a cikkből, hogy mi a cég fő profilja azon túl, hogy online.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3) instantwater válasza joghurt (#1) üzenetére


instantwater
addikt

Ne legyünk már naivak.
Az EU csak pénzt akar bezsebelni, és bírságolni, ha nem úgy táncolnak, ahogy Ő fütyül.
A hulladékgazdálkodást rábízza a tagországokra.

(#4) freeapro


freeapro
senior tag

Shein: valami online női ruha bolt. (ha csak azért kattintottál a cikkre, hogy megtudd mif@sz a shein, de nem derült ki a cikkből)

(#5) FattyDove válasza instantwater (#3) üzenetére


FattyDove
őstag

Nem volt sok az M1?

(#6) joghurt válasza instantwater (#3) üzenetére


joghurt
addikt

*arcpálma*

A tej élet, erő, egészség.

(#7) Danex válasza freeapro (#4) üzenetére


Danex
addikt

Azért nem csak női ruhák vannak, illetve egyéb háztartási gadget-ek is megtalálhatóak rajta :U minőségben H&M vagy még akár felette is lehet, annál olcsóbb áron.

Legalábbis asszony ezt mondja :D

(#8) esox válasza Danex (#7) üzenetére


esox
senior tag

Igen és ékszerek is vannak. Lányaim szoktak itt vásárolni. AHogy mondod kb H&M minőség de inkább jobb. Ami nem tetszik, hogy mindent (is) nejlon zip zacsiban küldenek. Ami zacsiban van, még azt is.
Ami a következő webshop lesz az EU és magyar GVH listáján, az a TEMU.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#9) flexxx2 válasza FattyDove (#5) üzenetére


flexxx2
őstag

lehet :))

(#10) Neurotoxin válasza Danex (#7) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Kolleganők szoktak onnan rendelni minden csajos dolgot, amit eddig láttam, ami onnan jött, simán verte a H&M-et. Utóbbit nem nehéz, hihetetlen mértékben történik ott is az aljasodás a minőség rovására...Shein-re visszatérve, egyáltalán nem baj, hogy megregulázzák ezeket a kínai online shopokat, komoly online fizetéssel/biztonsággal kapcsolatos kételyeim vannak, mint a Temu esetében. A Wish-et használja még valaki? Aliról szoktunk rendelni, de ott is húzom a szemöldökömet...

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#11) riki válasza freeapro (#4) üzenetére


riki
senior tag

Vannak ott "fiús " dolgok is,és megfelelő minőségben. Ceruza akku töltőt rendeltem tőlük ,messze kenterbe veri az Aldi,Lidl párosét kb annyiért. Nyakba akasztható ventilátoros hűtőt, Okos karórát .Ha probléma volt, ügyfélcentrikusan kezelték. Én csak jót tudok mondani Sheintről. PayPal -al, szerintem biztonságos a fizetés is. :U

(#12) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Vám, áfa hogy működik itt? Ugyanúgy, mint alin?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#13) Neurotoxin válasza jjeahh (#12) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Gondolom úgy, mint a többi EU-n kívülről jövő áru esetében is. (150 ajró értékhatárig nincs vám, áfa pedig a termék besorolása szerint kerül kiszámításra.)

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#14) instantwater válasza FattyDove (#5) üzenetére


instantwater
addikt

Távol tartom magam az olyasmitől.

Egyszerűen csak meg kell nézni, hogy az EU minden céget meg akar szabályozni, kezdve az Apple Appstore nyitástól sok máson át, aztán a vége az, hogy az EUban simán árat emelnek ezek a cégek, és betartják a szabályokat.

A végén pedig a felhasználó fizeti az okoskodásukat.

(#15) joey04 válasza instantwater (#14) üzenetére


joey04
titán

na végre átlátja valaki.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Dilikutya válasza Neurotoxin (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem EU-n kívülről kapod, ezek mind EU-s raktárról jönnek. Ezeknek mindnek van EU-s lerakata.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) -=MrLF=- válasza freeapro (#4) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Köszi, :R én is az kerestem hogy ezek most kik is és mit csinálnak, most hallok először róluk.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#18) GoldhandRent válasza esox (#8) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Minőségre azt mondanám, hogy mikor milyen

Kilehet fogni hazai boltoknál jobb és rosszabb minőségű ruhákat is, nyilván töredék áron.
ékszerek is vannak dögivel, és az a "ciki", hogy jó, vagy remek minőségű, és gombokért adják. Be nem vizsgáltuk, de ezüst(nek mondott, és használat után/közben is eléggé ezüstnek tűnik - nem korrodál, nem kelt allergiás reakciót, stb) ékszerek annyiért mennek, mint itthon a bizsu, az orvosi fémes ékszerekről nem is beszélve.
elég elgondolkoztató az ezüst valódi értéke (ha valóban abból van)

-

(#19) Danex válasza instantwater (#14) üzenetére


Danex
addikt

Szerintem azzal, hogy zárt és fizetős stb az Apple store dev rosszabbul játok... androidra van 2 tucat pl decibel mérő alkalmazás köztük csomó ingyenes, apple-n alig 2-3 és azok is fizetősek.

(#20) flexxx2 válasza instantwater (#14) üzenetére


flexxx2
őstag

én azt remélem, hogy a szabályok nagy része nem felesleges okoskodás,
és van egy pozitív része az áremelésnek, legalább kevesebb felesleges v. 2 napig használt dolgot vesznek ha drágább lesz a termék, értem pont az ilyen sheint, temu, ali meg hasonlókat

(#21) Neurotoxin válasza Dilikutya (#16) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Többségében igen, Aliéktól is legutóbb úgy jött a csomag, hogy rajta volt a "Chinese European supply chain" matrica. De hidd el, hogy amiket mi rendelünk javarészt még mindig Kínából jön, mindig követem a trackinget.

@#18 GoldhandRent : Meglennék lepve, ha valóban ezüst lenne ennyi pénzért. Gondolj bele, ha ez kiderülne, már rég le lenne fosztva az összes raktár, a nyerészkedők beindulnának. Az orvosi fém ugyanez a kategória, nem osztogatják azt sem minden sarkon, bár gondolom nem nehéz kitalálni, hogy azok is honnan kerülnek a forgalomba...

@ #14 instantwater : Biztosan egyedül vagyok a véleményemmel, de inkább emeljen egy kicsit árat az EU-ban és legyen biztonságban az EU-s vásárló. Ha ez kell hozzá, nekem a biztonság többet ér.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#22) GoldhandRent válasza Neurotoxin (#21) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Azért pl a pandora elég hatalmas haszonkulccsal dolgozik :D
Ahhoz képest töredék áron kapni "ezüst" ékszereket, ami simán lehet valódi ezüst
(nem korrodál, nem kelt fémallergiás reakciót).
biztos van aki csinálja. vagy ha még nem, akkor majd csinálni fogja. nem olyan öreg még a shein

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.