Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JuanD


JuanD
csendes tag

Sziasztok!
Mivel a 3D technológia elérhető egy viszonylag szűk vonalon (filmek, képek, videók ...) terén, így örömmel fogadom a legújabb lehetőségeket, így a 3D TV adást. Leginkább a sport területe fogott meg (Foci EB döntő, Olimpiai játékok!), de egyéb hasznos adásokkal is kiegészül (ismeretterjesztő- , tudományos filmek)!.
1-2 link ezzel kapcsolatban:
[dtvnews.]
av-online
technet.
A próba adás elvileg ma 2012-06-18-án indult (bp környékén a mindig tévé-n keresztül) - az ország egyéb területein más szolgáltatókon keresztül le elérhető upc ... .
Amennyiben valaki tapasztalattal rendelkezik, ne fossza meg az információt tőlünk!
Adás minőség, milyen formában-formátumban-készülékkel ... tv/projektor ... egyéb eszközökkel sikerült neki összerakni!
Minden 3D fan nevében előre is köszönöm!

(#2) nextman válasza JuanD (#1) üzenetére


nextman
aktív tag

Tegnap probaltam digitalis antennan, 3d tv kell hozza.
(Szobaantennan a digitalis savon keresve.)
Nekem LG LW 5590 van, nagyon kiraly volt. Valami fozos musor ment, es egy kastely bemutatoja. A kastelyos rossz minosegu volt,de a fozos nagyon adta a 3d-t. Neha a fokuszon kivuli teruletek kicsit szellemkepesek voltak.
Amugy side by side nyomjak, ami szerintem a legjobb. Vagyis 2 kep van egymas mellett, a tv 3d funkcioja csinal belole egyet, es szemuveggel lehet nezni.
Mar varom az EB dontot!!

Mivel turai vagyok, nagyon orulnek neki, ha valaki fel tudna nekem venni a Turai kestely cimu musort!
En sajnos antennarol nem tudok felvenni.
Vendegem egy sorre, aki felveszi nekem. :)

(#3) -dp-


-dp-
csendes tag

Budapesti vagyok, Samsung UED6500 TV-m van ami tudja a digitális földfelszíni szórást fogni, azaz elvileg kéne jönnie az M3D-nek.
Sajna eddig bárhogy kerestem, nem találtam meg.
Tud valaki segíteni hogy hogyan keressem?
:F

Okos pilóta nem katapultál alagútban!

(#4) nextman


nextman
aktív tag

Antenna kell! :)

Amugy az m3d a legerosebb, azt a legkonnyebb megtalalni.

(#5) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!

Van egy digitálist vevő antennám és hozzá tunerem a gépembe. HD 6850-em és i5 2400-am van. A Media Center megtalálja a csatornát (M3D), tudja is fogni, de egymás mellett látom a két képet (ugye a side by side miatt). Sima LG Flatron W2234S monitorom van.

Van valami esélyem élvezni e 3D csatornát?
Milyen tv tuner szoftver tudja kezelni ezt a csatornát?
Milyen szemüveg kell majd hozzá? (van egy kék-pirosom meg amit a Cinema Cityben adnak a 3D filmekhez) :)
A monitorom alkalmas erre?

Köszönöm a válaszokat! :R

(#6) Dany007 válasza drahotab (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Csak kifejezett 3D monitorral / tv-vel fogod látni.
Ez már nem a piros-kék szemüveges korszak. Ez annál már sokkal fejlettebb.

Itt a 3D tv az, ami a két képet (side by side) egyberakja. Viszont ez nem elég. A TV (passzív 3D esetében) kijelzője előtt van egy polarizált filmréteg. A hozzávaló szemüveg szintén polarizált lencséket tartalmaz. Ennek köszönhetően a jobb oldal képe a jobb szemedbe jut a bal oldal képe a balba.
De mondom ehhez mindenképpen spéci 3D tévé kell ami összerakja a két képet plusz rendelkezik polarizált szűrővel, hogy a szemüveg segítségével 3D-ben is lásd mindazt.

(#7) drahotab válasza Dany007 (#6) üzenetére


drahotab
tag

Köszi!

Akkor nincs megoldás :S

(nincs pénzem 3d monitorra :/ )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.