Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rolko


rolko
őstag

Most készülök ASUS MN2-SLI DELUXE vagy ASUS MN32-SLI DELUXE-et venni. Mien külömbség van a kettő között felszereltségből? Mien RAM-okat szeret? Kinek mi a tapsztalata vele?

(#2) 2o1i válasza rolko (#1) üzenetére


2o1i
senior tag

A topik címét nem tudnád átírni M2N-SLI, illetve M2N32-SLI-re? :DDD
Amúgy én is kíváncsi vagyok.

(#3) slayer006 válasza 2o1i (#2) üzenetére


slayer006
addikt

itt segítenek: [link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#4) rolko


rolko
őstag

Senkinek sincs ilyen lapja?

(#5) Grafiqs


Grafiqs
őstag

A topikot átneveztem.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#6) rolko válasza Grafiqs (#5) üzenetére


rolko
őstag

Köszi!

(#7) P.Robi87 válasza rolko (#4) üzenetére


P.Robi87
tag

Szia.Nekem sajna egy M2n32-Sli deluxe van... most küldhetem vissza garival, de ez lényegtelen... Nos, memóriákra nagyon finnyás a drága... Kingston, Geil, Samsung, Corsair, Hynix, Elixir, A-DATA.... ezekkel a memóriákkal megy csak!!!!!! Tudom, mert OCZ-t vettem elsőre és nem indult el vele, úgy szidtam, mint a fene... Szal, ha asus lapot veszel ne ezt vedd meg... meg ha akarsz venni külön hangkártyát, akkor hajrá vedd meg ezt a lapot (olyan tré lett a driver, hogy 32 bites xp alatt nem lehet vele mit kezdeni) :) De én mindenképpen M2N-SLI Deluxe ajánlanám, erről tudom, hogy az NV 570 sli lapka nagyon brutál! Másik előnye nem kell 56 rúgót kidobni érte, mégis stabillabb!

[Szerkesztve]

(#8) rolko válasza P.Robi87 (#7) üzenetére


rolko
őstag

Modjuk én Corsiar RAM-ot néztem hozzá és nem 56k-ért!! De azért köszi a tanácsot, motanság még nem váltok mert a gépem nem kelt el!

(#9) P.Robi87 válasza rolko (#8) üzenetére


P.Robi87
tag

Lehet félreértettél... Én az alaplapra céloztam, hogy az nem 56 rúgó.... hanem max 43 a M2n-SLI... sorry, ha félreérthető voltam... rammal kapcsolatban meg annyit, ahány hely annyi különbség a ramok között....

(#10) Loretto


Loretto
veterán

Címből kivettem az illetve szót. Így talán megfelelőbb, jobb etc...

Soirée...

(#11) rolko válasza P.Robi87 (#9) üzenetére


rolko
őstag

Én a M2n32-Sli deluxere gondoltam, bocs a hülye megfogalmazásért!

(#12) Zoli329


Zoli329
addikt

Hm. Pedig ilyet akartam venni. Akkor lehet mégis DFI lesz

(#13) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Van egy párhuzamosan futó másik topicja is ennek a lapnak ami lényegesen pörgősebb. Költözzünk át oda, ezt zárom. [link]

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.