Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Via Domus

Hozzászólások

(#1) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos ha senkit nem zavar akkor megnyitnám ezt a topicot.

A Lost(Eltűntek) c. sorozatról készít videojátékot az Ubisoft, aminek megjelenése 2008-ra várható.
Hivatalos weboldal: [link]
Megjelenés XBOX360-ra, PS3-ra, és PC-re is.

Én személyszerit kíváncsian várom hogy milyen lesz a játék, hogy fogja követni a sorozat eseményeit. Ha követi akkor hát nem tudom... a sorozat első évadában nem nagyon voltak nagy akció jelenetek, csak tutajt építettek, meg mászkáltak fel-alá. Jó néha megkínozták Sawyert meg jött a biztonségi rendszer is, de ha a játék ezt az útvonalat követi akkor az első pályák nem lesznek valami izgalmasak, csak mászkálni kell a dzsungelben. Amit viszont remélek hogy szabadon lehet majd gyepálni az embereket. Sawyert párszor szívesen megnevelném, vagy mikor Sayid épp vallatja Bent bemenni segíteni neki(már mint Sayidnak) vagy nem tom. ;]

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2) RexpecT válasza Hasek (#1) üzenetére


RexpecT
addikt

Remélem inkább kaland játék lesz, és egyéb dolgok is kiderülnek majd a sorozattal kapcsolatban.

(#3) dante3


dante3
addikt

Megjelenési dátum:
USA: 2008. Február 26.
Anglia: 2008. Február 29.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#4) Hasek


Hasek
Közösségépítő

PC Guru cikk a játékról. Egész jónak igérkezik a cikk szerint. :))

Üdv. H

(#5) dante3


dante3
addikt

Új trailer

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#6) Eagle16


Eagle16
addikt

Ez a Lost Via Domus nevű játék ugye? :)
Szép nagy lett ez is, 3.99Gb :))

Az oldal ment is a kedvencek közé, hamar szükség lesz rá szerintem.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7) Scoobyka


Scoobyka
addikt

kiprobáltam....hát elégé konzolos lett a pc-s átírat(menü,irányítás meg úgy összeségében)......meg azért a motorra is ráfért volna egy kis finomítrás....lost fanoknak tuti kötelező...engem nem kötött le.

Legidegesítőbb az első videót nem tudtam átugrani...mindig újra-meg újra meg kellett nézni....mentségére legyen mondva legalábbis sztem hd-s felvétel.

Grafikai variálhatóság:
Már az elején be kell állítani milyet szeretnél...van low medium high és very high....meg van egy high textura vagy miféle....pozítiv dolog,hogy a széles képernyőket támogatja....nekem ez nagyon tetszett... a menű is szépecske,csak konzolos...érződik....

a graf meg sztem nem olyan szép,mint amennyit vasat megeszik...de ez is szubjektív....

[ Szerkesztve ]

(#8) Scoobyka


Scoobyka
addikt

a kamerás küldetésnél történt az,hogy azt mondtam na most kicsit abbahagyom....fokuszálni és elkapni azt a pilanatot...hát na mindegy majd meglátjátok kiváncsi vagyok másnak milyen érzései vannak a gémmel kapcsolatban.

(#9) Shodan


Shodan
addikt

Eleve ott rontották el az egészet, hogy az eddig történteket kell végigjátszani.Így kicsit unalmas, mert tudom hogy nagyából mi fog történni.
Egy fél órát játszottam vele .Most ott tartok hogy bementem a dzsungelba valami kamera után.
Szerintem grafika annyira nem rossz, a hangok is elég jól sikerültek(ha jól tudom nem az eredetiek, de annyira nem tér el azoktól, legalábbis akikel eddig beszéltem), főmenü szépen összerakott.Irányítás sajnos tényleg elég konzolos maradt.
Többet a történetből nagyon nem is lehetet kihozni, mert magába a sorozatba is csak rohangálnak ide-oda, beszélgetnek, kiderülni meg nem nagyon derül ki semmi. A zene és a previously on lost videoval viszont nagyon átjön a hangulat, tényleg olyan mintha a sorozatot nézném.

És azért látszik hogy ubi színvonal.Nem egy világmegváltó játék,de látszik hogy fogalkoztak vele és nem csak összetákoltak valami bughalmazt, mint ahogy khmm ea-nál szokás.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#10) Eagle16


Eagle16
addikt

Most abban a hülye sötét barlangban vagyok, az öngyújtónak semmi fénye és ráadásul 15mp-ig sem tart ki, mert megégeti a kezét :W

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#11) @lbert


@lbert
tag

Halihó!
Nekem mobilos játékban van meg. Kidolgozása annak ellenére hogy mobil, elég jó.
Bár azt azért nem árt megemlíteni, hogy nem holmi szutyin próbáltam. 265k szinben azért mutat a játék, de kicsit olyan felül nézetes a dolog. Az irányítás itt sem túl egyszerű, és szint az a filmes ide rohanok oda rohanok, itt kavarok, ott intézkedek történet.

(#12) Eagle16 válasza Eagle16 (#10) üzenetére


Eagle16
addikt

Na mostmár a végefelé tartok a játéknak, szerintem nem rossz...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13) Eagle16 válasza Eagle16 (#12) üzenetére


Eagle16
addikt

Végigvittem, tetszett. A végét valaki elmagyarázhatná, mert nem értettem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14) nsrking


nsrking
senior tag

Hy all! Készítettem pár darab screenshotot a játékból! A képek 1024 x 768-ban vannak és minden fullon van!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Kb ennyi lenne :R !

(#15) Sirandrish válasza nsrking (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

az emberek szépen ki vannak dolgozva de a fák...hát inkább nem mondok semmit:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) nsrking válasza Sirandrish (#15) üzenetére


nsrking
senior tag

hát nem egy Crysis, de attól még lehet jó game! ;)

(#17) X@b3e


X@b3e
addikt

Vajon lesz ennek a gamenak magyarosított változata, vagy feleslegesen ne várja rá :F

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#18) nsrking válasza X@b3e (#17) üzenetére


nsrking
senior tag

jó lenne ha lenne mert épp az lenne a lényeg h értsd, miről is van szó.

(#19) X@b3e


X@b3e
addikt

Mondjuk annyira nem vészes a szöveg, hogy ne lehessen megérteni (szerintem).
Hány "epizód" van amúgy benne?

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#20) NorDezs válasza Eagle16 (#13) üzenetére


NorDezs
senior tag

Én is ma vittem végig, de a vége egy kicsit érdekesre sikerült tényleg.

(#21) X@b3e válasza NorDezs (#20) üzenetére


X@b3e
addikt

Mennyi idő alatt? Hány pálya van benne összesen?

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#22) rétisün válasza X@b3e (#17) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól emlékszem a pcguru oldalán volt róla cikk (persze most az istennek se találom meg megin) abban az írták, magyarul fog megjelenni. ergo nem lesz hozzá külön magyarítás (hacsak valaki, aki megvette a magyart, fel nem teszi valahova)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#23) NorDezs válasza X@b3e (#21) üzenetére


NorDezs
senior tag

Hát egy nap alatt nyugis tempóban végig lehet vinni, és ha jól emlékszem 8 fejezetet tartalmaz a játék. Annak aki nézi a sorozatot érdemes végigvinni, mert pár dolog kiderül belőle, ami a sorozatból nem.

(#24) X@b3e válasza NorDezs (#23) üzenetére


X@b3e
addikt

Valóban nem volt túl hosszú, 7 epizód összesen. A vége érdekes egy kicsit...

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#25) Mathiask válasza rétisün (#22) üzenetére


Mathiask
senior tag

Tud valaki valamit a magyar verzióról?

(#26) mad1 válasza NorDezs (#23) üzenetére


mad1
veterán

demot nyomtam,eleg is volt...
bar en a sorozatot meg el sem kezdem.

Ne szemetelj ! = Steam

(#27) Mozso26 válasza Mathiask (#25) üzenetére


Mozso26
senior tag

aszem épp ma "jelent" meg, de én itt sem vagyok. :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Via Domus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.