Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech mx400 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10) Bumbee


Bumbee
tag

Nyah, én már megvettem :)) Jól döntöttem úgy érzem, nagyon tuti ez a rágcsáló! A cordless egeremhez képest jelentős a súlycsökkenés, ez fontos volt. Az ergonómiája csillagos ötös számomra, nagyon jól belesimul a tenyerembe, nem úgy mint a másik, az vhogy púpos volt hátul, pont ott ahol ez lejt, így nem nyom, nagyon finom. Tetszik a hüvelykujjnál az a kis bemélyedés, nagyon passzol minden. Feltettem ezt a setpoint nevű progit, mert csak ezzel tudja, amit tudnia kell. Szépen be lehet állítani benne mindent, így az előre és hátra kattintó gombot, a scroll sebességét, valamint a balra ill. jobbra görgetés sebességét. A pontosságot annyira nem érezni, de azért vhogy más, mint a cordless-szel volt, ez tény. De szerintem ha sima optikai motorja lenne, kb ugyanígy menne. Egyenlőre még nagyon finoman működnek a gombok és a görgető is puhábban jár, nem kerreg annyira, de nem is néma... Tehát nekem, ami a legfontosabb volt, hogy könnyű és marha kényelmes legyen, azt nagyon tudja, szeretnivaló az előre hátra gomb és nem kell többet töltögetni :) Ezek a gyors tapasztalatok fél óra után. Aztán majd idővel kiderül, mennyire jó az annyira :) Vegyétek! :C

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech mx400 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.