Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4964) dgoofy


dgoofy
csendes tag

Helló.

Kis segítséget kérnek. Van egy LG 42lw5590-es tv-m. A kérdésem az lenne, hogy külső merevlemezt (2tb wd desktop elements) vagy inkább média playert (wd 2tb elements média play) érdemes hozzá venni? Lekezeli a 2tb-os külső hdd-t? Nagy felbontású full hd filmeket szeretnék nézni és full hd 3d-t. És ehhez 1.4-es hdmi kell? Köszönöm

May The Force Be With You!

(#5117) Minimoa


Minimoa
tag

HEEEELP!!!!

Jézuska meghozta z LG42LW5590-es TV-t.

Szépen össze is dugtam a rendszert:

Netgear NeoTV 550 média lejátszó: HDMI ->TV, Toslink -> házimozi erősítő; LAN -> Linksys WRT 54GS wifi router; WD Elements 1.5TB külső winyó

LG32LW5590 TV: kompozit videó - házimozi erősítő (Digi műholdvevő miatt), LAN -> Linksys WRT 54GS

Tünet: médialejátszót bekapcsolom, bootol, majd sűrűn villog a ledje és "lefagy". Tápkábel kihúz, bedug. (Előtte CRT TV-vel kiválóan ment.)

Addig húzkodtam ki a kábeleket, míg rájöttem, hogy ha az Ethernet kábel be van dugva mind a média lejátszóba, mind a TV-be, akkor fagy le....
Ha csak az egyikbe, akkor minden kiválóan megy.

Létezik, hogy nem földfüggetlenek a LAN csatlakozások?
Mi a frász ez?

Előre is kösz!

Minimoa

(#6121) huncutka1029 válasza panyo (#6119) üzenetére


huncutka1029
addikt

ha kikapcsolod a gépet, akkor nem megy a lejátszás!
Mert a hálózati hely nem elérhető!Tehát ami a gépen van, akár médiaszerver, akár film, csak akkor elérhető a tv számára, ha megy a PC
Lehet NAS ról filmet nézni, de ahogy tudom ami neked van az 4Tb merevlemezzel van.
a TV csak k1 gb ig kezeli problémamentesen.
USB vel összekötöd akkor a TV fogja kezelni. ha a tartalmat így sem látja akkor partícionáld meg 4 x 1 Tb re a vinyóját. Nekem az a sanda gyanúm, hogy Etherneten nem fog menni számítógép nélkül.mivel ahhoz kell a szerver ami megosztja a tartalmat. :)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#7777) huncutka1029 válasza Flashget (#7774) üzenetére


huncutka1029
addikt

PL ez a seagate jó alternatíva, nagyon megbízható,
illetve nálam abszolult favorit Western Digital My passport
persze pénztárca függő,
ha megengedhetném, akkor egy verbatim örök élet meg egy nap!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#12039) etnies16


etnies16
csendes tag

Lg Lw5590-es tv-m van, most vettem hozzá egy 200GB-os maxtor küldő HDD-t, meg is formázza a tv, de valamiért nem tudok rögzíteni, azt írja hogy hogy HDMI kábel nem támogatott, mi lehet a gond. A másik dolog meg hogy ha újra rádugom a laptopra, akkor nem ismeri fel a HDD-t, gondolom a tv-s formázott formátum miatt, hogy tudom újra láthatóvá tenni? előre is köszi

(#12123) synar válasza ccs2929 (#12104) üzenetére


synar
őstag

Nálam egy Western Digital My Passport Essential 160GB-os vinyó működik, külső táp nélkül, csak usb-ről, problémamentesen alkalmazható sd és hd felvételre, timeshift-re egyaránt LW5590-en, pedig nem egy mai darab.

[ Szerkesztve ]

(#12748) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Kipróbálta valaki a 660-asnál, hogy mi történik a gyakorlatban, ha 3TB-os HDD-t akaszt rá?
2TB-ot kezel hivatalosan, de mi történik ha nagyobbal próbálkozunk?

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#12844) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Srácok!
Nem próbálná meg valaki, hogy a 3TB os HDD-vel a 660-as mit kezd?
Meg kellene rendelnem, de ha nem viszi csak a 2TB-ost akkor olyat kell rendelnem.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#14614) FLx válasza enemypett (#14613) üzenetére


FLx
addikt

Ami amúgy is megy egy USB kábelen az a TV-n is menni fog. Nekem WD Passport van rajta jelenleg.

(#15028) achim


achim
csendes tag

Sziasztok,

WD Mybook Essentials 3TB hordozható winchestert szeretném összedugni az LG 42LM620S-el. De nem ismeri fel az USB eszközt. Mi lehet a baj? 2GB felett nem ismer fel HDD-t? Médialejátszót vegyek az okostévémhez?

Köszönöm,

hz

(#15377) amaryy


amaryy
csendes tag

Sziasztok!

Egy LG 42LM615S típusú LED LCD tv-m van, melyhez külső merevlemezt szeretnék csatlakoztatni (filmnézés céljából). Kétféle vinyót néztem ki: Western Digital Elements és Western Digital My Book Essential. Mindkettő 2 terrás. Kérdésem, hogy van-e valakinek tapasztalata vele? Elbírja-e a tv? Ha igen, melyik a jobb választás a kettő közül? Ha nem, akkor milyet, vagy mi lehet a megoldás? Szeretnék nagy kapacitású merevlemezt venni... ha már veszek.
Köszönöm a válaszokat előre is!

(#15380) _Csabi_ válasza amaryy (#15377) üzenetére


_Csabi_
csendes tag

LS570S esetén a 2TB-s Elements zökkenőmentesen működik.

(#15392) honda23 válasza amaryy (#15377) üzenetére


honda23
aktív tag

Ne Elementset, hanem My Bookot vegyél, az sokkal megbízhatóbb.
Nekem 3db 2 terás My Bookom van, 5590-es szereti mindegyiket, semmi problémám vele, pedig az 5590 tavalyi modell.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#16233) gulyasa válasza Rbert (#16225) üzenetére


gulyasa
őstag

Nekem ugyan egy LW van, de azzal minden probléma nélkül használok egy tavalyi USB3-as 1TB-os Samsung M2 Portable3-ast és múlt héten vettem egy szintén USB3-as 1TB-os WD My Passport-ot és ezzel sincs gondja.
Úgy gondolom, hogy ha a tavalyi tévé tudja kezelni, akkor jó eséllyel az idei is kezelni tudja - bár arról nem tudok, hogy további HDD márka/típusokkal vannak-e gondok vagy sem...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#17389) gulyasa válasza MaxxDamage (#17387) üzenetére


gulyasa
őstag

A (filmes) HDD-t nem kell FAT-ra formázni (nem is ajánlott, ha 4GB-nál nagyobb fájlméretű filmek is vannak/lesznek rajta) - ott inkább más gond lesz (próbáld másik kábellel, stb.)
Csak a frissítést kötelező FAT-on "beadni" neki.
Pl. az én LW5500-am nem szereti a WD My Passport-omat a saját kábelével, kb 5 rácsatlakoztatásból 2-szer problémázik vele, de megcseréltem a Samsung M2 kábelével és megszűnt a gond. Ki érti...? X-akta...

Ha európai (magyar) piacra szánt tévéről van szó, akkor frissítés után is magyar lesz (ha arra volt beállítva) - még a csatornák sem fognak elveszni.
Ha gyári resetet is csinálsz, akkor áll vissza minden, de a magyart akkor is be lehet újra állítani és a csatornákat újra kell hangolni.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#17394) gulyasa válasza MaxxDamage (#17391) üzenetére


gulyasa
őstag

Semmi különleges nincs benne. Ez a "mini USB 3.0" csatlakozó.
A Samsung M2 Portable3-asomnak és a WD My Passport-omnak is ilyen van.
A Delock gyárt pl. ilyet:

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#21347) Google Nexus válasza gulyasaja (#21346) üzenetére


Google Nexus
csendes tag

Sziasztok vettem egy Lg 47LW5400 led tv. olyan kérdésem lenne most szeretnék venni hozzá külső hdd 3tb kezeli?

(#23254) shteer válasza redkuruc (#23252) üzenetére


shteer
titán

nálam a WD passport/element portable széria bevált (3 példányom is volt belőlük, csakis nagyobbra váltás miatt cserélődtek), ajánlom

..szerintem jónak tűnik

(#23467) shteer válasza MaxxDamage (#23464) üzenetére


shteer
titán

Tul sok aramot vesz fel, a tv nem tudja kiszolgalni. Celszeru egybeepitett kulso hdd-t beszerezni a celre, pl wd passport, elements portable

Vagy egy Y kabellel kiprobalni

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#23481) shteer válasza MaxxDamage (#23479) üzenetére


shteer
titán

ha van lehetőséged kölcsönkérni más típusú külső hdd-t is, 1-2 próbát megér hogy találj olyat amit visz - újabb wd passport és elements portable kevesebb kraftot kér

..szerintem jónak tűnik

(#25319) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

LG 47LM615S-el kapcsolatban kérdezném, hogy tudja-e valaki miért írja a specifikáció azt, ahogy viszi a DivX és MKV filmeket, mikor nem? Lehet bennem van a hiba, de egyszerűen nem megy. Pár sd filmet és egy darab mkv-t (3,2gb/12,5 gbps/x264/AC3) lejátszott, de semmi mást. Van több film is ami ugyan ilyen hanggal/codeccel és alacsonyabb bitrátával bír... és mégsem megy. Ment rá új fw, azzal sem akaródzik neki se usb-ről (WD Passport) se DLNA-n keresztül.

Van egy borzasztó gyanúm: 4gb feletti fájlokat nem játszik. Cáfoljatok meg és mondjátok, hogy ez egy 2012 év közepén megjelent modellnél nem állhat fenn.

[ Szerkesztve ]

--- ---

(#26079) Dave567 válasza Ravenloft (#26078) üzenetére


Dave567
addikt

Egy jó médiaplayerel+ rà 3tb vinyóval jobban járnál szvsz.

(#26096) Ravenloft válasza Dave567 (#26079) üzenetére


Ravenloft
tag

De akkor még mindig ott vagyok, hogy a 3TB-os vinyóra, hogy kerül fel a film? Mint mondtam volt, az egy dolog, hogy a média player lejátssza, de ahhoz előtte nem árt fel is másolni a HDD-re a tartalmat amit lejátszani szeretnénk. És igazából pont ezt szeretném "kiküszöbölni" egy kényelmesebb megoldással. Ezért gondoltam a NAS-ra.

(#26157) pecel23


pecel23
csendes tag

Hello! Egy kis segítséget szeretnék kérni, betelt a külső hdd-ém, (Western digital elements 2.5" 500gb) nagyon megvagyok vele elégedve , és szeretnék venni egy nagyobbat egy 2 Tb-t ki is néztem de az 3.5", elements ugyanúgy ( http://compker.hu/product.php?id_product=309 ) ez az pontosan. A tévém lm 669 es valakinek 3.5 hdd vel illetve ezzel a típusú tévé kombinációjával van tapasztalata, föleg az érdekel hogy full hd filmet jól kezeli van gond vele esetleg lejátszás, felismerés, stb ???? Ha más fajta hdd-vel azt is szívesen fogadom. Előre is köszönöm. Üdv Robi

(#26165) pecel23 válasza sz.z.csicsi (#26163) üzenetére


pecel23
csendes tag

Nekem jelenleg ilyenem van állandóan rádugva a tévére ( http://www.interstore.hu/termek/Western-Digital-WD-Elements-Desktop-500GB-WDBPCK5000ABK-p4655622.html ) Western Digital WD Elements Desktop 500GB WDBPCK5000ABK filmeket tárolók rajtuk 3D és full hd filmek csak sajnos kevésnek bizonyult megtelt, ezért keresek 2 Tb at, és pont azt néztem amit te is írtál nevet azt néztem ki akkor szerintem az lesz! Lehet egy két kérdésem?? Milyen hosszú a táp kábel illetve az adat kábel kb??? Kikapcsol ha nem használod olvastam hogy energia takarékosra kapcsolja magát ha nincs használatban igaz????

(#27564) boken válasza huncutka1029 (#27562) üzenetére


boken
senior tag

Ennyire nem vágom,az biztos hogy WD my passport essential 500gb a típusa.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#28076) #16729600 válasza Laca0 (#28075) üzenetére


#16729600
törölt tag

A gépemben nekem is van 4TB, de a Tv hez kötött HDD szinte feleslegesen van rajta,őszintén ezekből a mai csatornákból egy egy sportközvetítés kivételével mit érdemes felvenni?? :)

(#28406) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Van valakinek adatja arról hogy LG lm660 széria lead e annyi kakaót USB-n hogy külső vinyót (pl WD passport ultra 1TB) ellásson elegendő árammal?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#29025) Satra74


Satra74
tag

Sziasztok!

Az LG 42LD450-ZA típusú tv-hez próbálok egy 3TB-s külső winchestert csatlakoztatni és valamiért nem tetszik neki.

Ha újraformázom a hdd-t, az segíthet? Esetleg más ötlet?

Előre is köszi!

i5-4670K, GA-Z87-HD3, Asus 1060 6GB, COOLERMASTER Silencio 550, CM Elite Power 500W, CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1600MHz CL8 KIT, THERMALRIGHT Macho 120, Samsung 840 120GB SSD, Seagate 2TB 7200RPM SATA-III 64MB

(#29027) #16729600 válasza Satra74 (#29025) üzenetére


#16729600
törölt tag

Lehet nem kezeli jól a 3TB osat,azt hiszem 2TB a határ,még kipróbálhatod másik házzal,kábellel esetleg.

(#29032) shteer válasza bandi0000 (#29021) üzenetére


shteer
titán

Min 40GB-os kulso hdd kell.
A nepszerubb modellekkel bizzosan nem lehet aramellatasi gond - pl wd passport vagy elements portable

..szerintem jónak tűnik

(#30533) leo77 válasza Đusty (#30531) üzenetére


leo77
csendes tag

Én egy 2TB 2,5 colos WD Elements-et használok filmnézésre a 660S-hez és tökéletesen müködik. Csak az usb-ről kapja a tápot.

(#32326) panses válasza !attis! (#32320) üzenetére


panses
aktív tag

Szia!
LM-640S-hez én is most vettem 2,5"-os WD Elements USB3.0-ás 1Tb-ost! Saját (kb. 50 cm-es) kábelével tökéletesen viszi a TV... :DD

[ Szerkesztve ]

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#32512) MCfosat


MCfosat
csendes tag

Sziasztok! Van egy LG 660s televízióm,mellé egy Western Digital My Passport típusú külső merevlemezem.

Az a nagy helyzet,hogy nem lehet használat után leválasztani a tévéről a merevlemezt,nincs rá lehetőség. Viszont ha kikapcsolom a tévét és be van dugva a vinyó akkor egy hatalmas kattanás ellenében áll csak le... Gondolom ez hosszú távon nem használ neki.

Mit javasoltok? Még miközben megy a tévé úgy húzzam le a vinyót? Vagy hogy?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#33091) vzozo válasza vzozo (#32104) üzenetére


vzozo
senior tag

Nos, végül is az LA6918 mellett tettem le a voksom, házhoz is hozták még a 600 eurós akciós áron, egyelőre csak kezdeti észrevételeim vannak a tegnapi összeszerelés után.:) Bocs ha néhány komment "naiv rácsodálkozás" a világra, életem első TV-je, és elsősorban nem is klasszikus TV nézésre lesz használva.

- A talp igen instabilnak tűnik, de praktikusan forgatható. Valószínűleg falikonzolra fog felkerülni. Mondjuk ha 47"-nál ilyen, akkor nem tudom a nagyobb képernyőket hogyan bírja megtartani ugyanaz a talp... Kutya-macska ne menjen a TV közelébe.:)

- Tükröződik, nappali fényben különösen, de este már OK.

- Mivel kábel előfizu még sincs, ezért egyelőre csak a DVB-T-t tudtam kipróbálni, ott egy botantennával szépen megtalált mindent. Külön érdekesség a HbbTV (http://www.multithek.de/), ezt még ki kell tapasztalnom mit tud, mi érhető el.

- A magic remote, háááát... Szerencsére van egy LG monitorom a géphez, annak a távirányítójával egyszerűbb kezelni...

- DLNA lejátszás: menni megy, de pár perc után állandóan szétszakadt a kapcsolat. Ezt lehet egy UTP-s összeköttetés megoldja, lehet a router gyenge ( TP Link WDR4300), lehet dedikált 5GHz-re kellene állítani a wifit, nem volt időm tökölni vele. Mondjuk direkt nem akartam különböző SSID-ket a két sávra, de ha máshogy nem megy, akkor így lesz.

- USB-ről ugyanakkor szépen működik, fényképek, zene, videó, minden rendben, több hangsáv-felirat választás is pipa. Pendrive-val, 2TB-os és 4TB-os külső merevlemezről is ment, ez utóbbit értékelem.:)

- A trumotion "vicces", 3D lejátszás rendben van, filmeknek, xboxnak szép a képe/hangja

- Smart TV funkciók: ebbe még szintén nem merültem el, de amiket láttam, attól nem estem hasra. Jó lesz majd, ha simán rákötöm a laptopomat, vagy később egy dedikált HTPC-t, és én gondoskodom a kontentről.:)

- Apropó laptop HDMI-n: furcsán levágta a kép széleit (full HD-t ad ki a gépem), aztán rájöttem, hogy az alap 16:9 aspect rationál ezt csinálja, és originalra kell állítani. WTF?

Összességében eddig tetszik, kinézetre is egy szép "bútordarab" a nappaliban, remélem sokáig fog szolgálni.:)

(#33660) vzozo válasza Müszi (#33657) üzenetére


vzozo
senior tag

Mondjuk nem tudom minek kellene 2.5-es, csak a macera van vele, általában eleve rövid kábellel szállítják, hogy helyezed el a TV mellett, USB-ről kapja a tápelláttást, csak hibalehetőségek...

De persze mindenkinek szíve-joga olyat venni, amilyet szeretne. Azért megnéztem a linket, ugyanannál a webáruháznál 4TB-os 52205 Ft, tehát 4x akkora kapacitás 2.7x áron, és van olyan hosszú kábele, hogy elrejtsem a TV melletti/alatti szekrénybe.

(#33747) huncutka1029 válasza Karcsi1001 (#33741) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia samsung G2, M3 portable tipusokkal még nem volt baj, mindet szereti a tv 1TB 25000 Ft
Westrn digital elements is jó 22000 Ft

Ezeket nyugodtan megveheted. Érdemes olyat venni, amelyik 5400Rpm- sebességű, nem 7200,mert azoknál nem mindig pörög fel annyi idő alatt, míg a tv csatlakozik. Olyankor, csatlakoztasson usb eszközt felirat fogadna.... vagy akkor kell hozzá külső táp.
Szerintem neked 500 Gb tárhely elég, de ha biztosra akarsz menni, akkor se vegyél 1 TB-nél nagyobbat.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33988) menyoronc


menyoronc
aktív tag

Szerintetek egy ilyen [link] 1,8 méteres kábellel rendesen megtudja majd hajtani az la620 a western digital my passport 500G-t?

Üdv: Gábor

(#35959) menyoronc válasza Watt25 (#35957) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Azt gondoltam h attól nem lehet baja a vinyónak h huzamosabb ideig rajta hagyom. Csak a fogyasztására voltam kíváncsi. 2,5 wd my passport ultra 500G-t használok. Gondolom ennek max 5W lehet a fogyasztása filmnézéskor csak azt nem találtam róla h hibernálja e magát használaton kívül és akkor mennyit fogyaszt(gondolom olyan (0,5W-1W).

A leválasztás nélküli kihúzásról azt olvastam h káros a vinyónak, pendrive-nak ezért kérdeztem rá itt. De ha tényleg csak az adat sérülés elkerülése véget kell és az is csak akkor ha a tv ír rá akkor nem fogok szórakozni a külön leválasztással.

Köszi az infót!

Üdv: Gábor

(#36132) gegetattoo


gegetattoo
újonc

Sziasztok! sajna nem értek a blu-ray lejátszohóz! van egy 3tb-os wd külső hdd amit nem ismer fel az lg bp430 lejátszom! mi lehet a baj? köszi a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

(#36133) gegetattoo


gegetattoo
újonc

Sziasztok! sajna nem értek a blu-ray lejátszóhoz! van egy 3tb-os wd külső hdd amit nem ismer fel az lg bp430 lejátszom! mi lehet a baj? köszi a segítséget előre is!

(#36424) 1stVikman válasza baandii (#36420) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia!
Nem tudom milyen hdd van benne, de nem a rack lesz a ludas szerintem.
Sokkal valószínűbb, hogy nagyon töredezett a vinyó.
Ha nincs rajta túl sok adat, akkor érdemes lehet újraformázni is.
Én egy WD 250GB-os passport-tal használom a 42LA620-at, gond nélkül mennek a fullHD 3D filmek.

(#36440) shifty85


shifty85
tag

Üdv mindenkinek!

Olyan problémával állok szemben, hogy van egy LG LM660S típusú tv-m és egy Western Digital My Passport Ultra 2 TB-os külső HDD-m. Szeretnék a tv-ből adást rögzíteni, de azt a választ kapom rá, hogy analóg módban ez nem lehetséges! Digi TV-nél van előfizetésem, beltéri egység van megosztva még egy tv felé. Hoyg tudok adást rögzíteni?

(#36973) pitetomi


pitetomi
csendes tag

Üdv!

Külső vinyót vennék szülőknek LG 32LN5400 Tv-hez. Film és képek nézése tv-ről. 500GB vagy 1 TB lenne.
Fater ezt nézte ki: WD Elements Portable külső merevlemez, 1TB, 2.5".
Jó ez vagy van jobb ötlet?

Előre is köszi.

(#36988) Vackor1 válasza ezozo (#36976) üzenetére


Vackor1
tag

Igen, USB 3 csatis, ez egy WD 500 G My Passport. Három éve vettem adatmentésre, így kb. 15 alkalommal kapcsoltam be, eddig semmi baja nem volt, gyors, halk , nekem tökéletesen működött a Tv-vel, csak le kellett róla mindent szednem, utána a Tv rákérdezett, hogy inicializálja-e és onnan automatikusan felismerte.

Egy tipp, nekem is itt mondták, továbbadom ha esetleg te sem tudnád:

- ha feljövő menüben (a görgőre kattintva ) az időeltolást KI értékre állítod,akkor ki lehet kapcsolni , ilyenkor nem megy egyfolytában, különben onnantól, hogy bekapcsolod a Tv-t, egyfolytában dolgozik a HDD.

Remélem tudtam segíteni.. :)
Üdv!

Mindenkinek legyen szép a napja!

(#37097) Vaze válasza patomi (#37091) üzenetére


Vaze
őstag

Meg a 3TB - os kulso vinyot is kezeli (legalabbis az LA740 - es) :)

Udv..: Zoli

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#37687) xxmen


xxmen
tag

WD Elements 2,5TB saját tápos 3,5" külső winyót felismeri az LG 82cm TV? Valaki próbálta már ekkora vagy nagyobb méretű HDD-vel?

(#37688) #16729600 válasza xxmen (#37687) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekem van egy Seagate Barracuda ST3000DM001 3TB os külső házban és nincs vele gond,simán üzemel a TV-vel.

(#38179) #16729600 válasza vt500mike (#38175) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekem 3TB -s Seagate van,külső tápos házban.

(#38883) Shingen


Shingen
addikt

Hy!

La690 TV-hez szeretnék gyári külső hdd.
Kiszemelten 3.5" 2TB WD My book.

Kérdésem az lenne hozzátok tapasztalatok alapján, hány TB kezeli a hdd a Tv? Max. 3TB?

Illetve a gyári hdd hogy kezeli a TV?????

Mert azt hallottam, hogy a gyári hdd nem kezeli jól az LG. Lekapcsolja a hdd nem pörög fel utána.
Ideális az olyan hdd aminek 5400 rmp a fordulata.
De gyári hdd nincs olyan ami 5400 rmp lenne, azok mind 7200 rmp-ek.

Várom a tapasztalatokat!

Köszi

風林火山

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.