Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Picco válasza Apollyon (#11) üzenetére


Picco
addikt

en meg rift-el kezdtem amikor ledobtak az arat hirtelen £400-ra. azota voltak ujabb headsetek is a fejemen, de en ugy latom hogy amig nem lesz szemkovetessel segitett rendereles, addig nem lesz tenyleg erdemi elorelepes fidelitasban, foleg nem kozepkategorias gepeken.
ez pedig magaval hozza azt is hogy penetracio alacsony marad es nem indulnak el nagyobb szamban AA/AAA jatek fejlesztesek.

en nagy hivoje vagyok/voltam a VRnak, nagyon sokat jatszottam anno, de next gen VR-ra faj a fogam. addig elleszek a rossz 2Ds vilagban valahogy.

"A nagy felbontáshoz olyan gép is kell, még egy 4090-et fullra kihajtva is eléggé meg lehet alázni."

ezzel nem ertek egyet. VR jatekokat pont hogy visszafogott hardverre irjak, hogy mindenkinek meglegyen a fix FPS, kulonben jon a hanyas. tapasztalatom szerint inkabb CPU intenziv rengeteg jatek. anno nalam meg autos szimulatoroknal is tobbnyire a CPU volt a szuk keresztmetszet, nem a GPU.
de meg ha az allitasodat igaznak is vennenk, szemkovetest figyelembe vevo renderelessel 20%ra tudnak redukalni a terhelest a GPUn, ezert is vagyok kicsit csalodott hogy ebben a headsetben nem lesz benne a technologia.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.