Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  L_ajos bolgja újra

Hozzászólások

(#1) L_ajos


L_ajos
őstag

Nos. A régi néha az emberi gyarlóságot tükrözte és néha az ideg vezérelte az ember tés olyat is írhatott ami nem éppen volt idevaló vagy picit ferde.

De mivel volt akinek tecett és kérték ezennel újra memoározom egy kicsit. :)

Mai nap:

Nos ma elkezdtem imátkozni hogy ne legyen probléma az X800am garozása közben. Remélem nemjön közbe semmi és szépen legarozzák. Sajnos a távolkeleten is létezik a ''silány'' mint ezköz vagy tárgy alkotója, és a kártyámra is került ami szépen elfüstölt.

No de ne szomorkodjunk. Bár ma nemvolt valami jó idő. Sz@rrá is áztam melóba való jövet no meg reggel igen kómásan kelltem aminek az lett az eredménye hogy sikeresen nekimentem a fürdőszoba ajtónak. Megesik....

Amugy egy dolog van amit nagyon de nagyon szeretek és mindennél jobban figyelek rá! Ez pedig az evés. Imádok enni. Igaz hogy 72kiló vagyok és egyszerűen képtelen vagyok elhízni de van aki szerint ez áldás...de nekem nem...nekem a 80kiló lenne az ideális. Bár ez nem bizti hogy menni fog mert 1kilót is 4hónap volt felszednem. No majd Codegen házakkal kondizom kicsit és akkor nemcsak cingár de olcsón kigyurt is leszek! :)

No de mára ennyi a hülyeségemből. Mégegyszer örülök akinek tetszett az előző bolg.

File Closed 2005.05.19 / 1:12AM

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  L_ajos bolgja újra
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.