Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) Zoli_007


Zoli_007
tag

Sziasztok!
Van itt olyan aki rendelt már OPPOMART-ról telefont? Vámot és áfát kellett fizetni? Egy Xiaomi Redmi 1s-t szeretnék rendelni és szeretném minél olcsóbban megúszni. Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#60384) moma


moma
őstag

Az oppomart.com-ról mit gondoltok, megbízható? rendeltetek már innen?

we all deserve a bit of luck.

(#64119) nimfas


nimfas
addikt

Ez az Oppomart megbízható bolt?
Nem igazán találtam róla itt a fórumon sok mindent egyelőre ;)

Van náluk Olyan szállítás, hogy :

"Shipping Option
EU Expedited Shipping(8-12days,No tax,No VAT) $19.99
DHL/TNT/EMS Express Shipping(6-8days) $39.99"

Érdekes, hogy olcsóbb, mint a DHL, konkrétan fele :)

Merjek innen rendelni PayPal-lal?

(#65008) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy rendeltem asszonynak egy Meizu Metal telefont az oppomart.com oldalról, meg is jött. Előtte néztem, international rom-mal árulták, frekvenciákat is néztem, 4G-n kívül minden stimmelt. De a telefonon mégsem tudom beállítani a mobil netet. Próbáltam mindkét sim foglalatot, 100 féle ajánlott beállítást. Másik telefonban megy a sim-ről a net.
Szóval jó eséllyel kínai belpiacos telót küldtek.

Tegnap írtam nekik emailt, mtk engineer programból szedett frekvencia képekkel hogy mi a szitu és szeretnék megoldást kérni, postai címet hogy hova tudom visszaküldeni.... Még nem jött válasz eddig.

Kérdésem az lenne hogy indítsak PayPal vitát a dologról, vagy meddig érdemes várni?
Továbbá hogy a postai csomagot hogy adjam fel, hogy követhető legyen, ne kerüljön egy vagyonba es a PayPal is visszatérítse (mert úgy hallottam van ilyenre is mód) ehhez milyen papirt kell kérnem a postán?

Most jártam így először, ezért kérdezem hogy ne csináljak hülyeséget!

Előre is köszönöm!

Üdv.

(#65049) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy rendeltem asszonynak egy Meizu Metal telefont az oppomart.com oldalról, meg is jött. Előtte néztem, international rom-mal árulták, frekvenciákat is néztem, 4G-n kívül minden stimmelt. De a telefonon mégsem tudom beállítani a mobil netet. Próbáltam mindkét sim foglalatot, 100 féle ajánlott beállítást. Másik telefonban megy a sim-ről a net.
Szóval jó eséllyel kínai belpiacos telót küldtek.
Tegnap írtam nekik emailt, mtk engineer programból szedett frekvencia képekkel hogy mi a szitu és szeretnék megoldást kérni, postai címet hogy hova tudom visszaküldeni.... Még nem jött válasz eddig.
Kérdésem az lenne hogy indítsak PayPal vitát a dologról, vagy meddig érdemes várni?
Továbbá hogy a postai csomagot hogy adjam fel, hogy követhető legyen, ne kerüljön egy vagyonba es a PayPal is visszatérítse (mert úgy hallottam van ilyenre is mód) ehhez milyen papirt kell kérnem a postán?
Most jártam így először, ezért kérdezem hogy ne csináljak hülyeséget!
Előre is köszönöm!
Üdv.

(#68532) Igric


Igric
tag

Sziasztok!

Tudom, hogy már hangzott el ilyen kérdés ( de választ nem találtam rá).
Szóval van valakinek tapasztalata az oppomart weboldallal?
Mennyire megbízható? (ott néztem ki egy telefont)

Köszi előre is!

(#69154) Graphics válasza beg (#69152) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ezt még nem láttam :)

DPDvel jön, kb pentekig jön, ha ugyanaz mint a Spemall és Oppomart szállítása, akkor költségmentes. Ha nem, akkor ez van :)

A rendelesnel csak annyi votl , hogy garanciát nem vállalnak az afamentessegre.

Arra alapoztam, amit azoknál olvastam, akik így rendeltek

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#69546) BlueSteel


BlueSteel
tag

Sziasztok!

Április 29-én az oppomart.com oldalról rendeltem egy Vernee Thor telefont.

Szerencsétlenségemre, a megrendelést követően vettem észre, hogy az oppomart.com az egyik legmegbízhatatlanabb oldal hírében áll, pozitív értékelést szinte sehol sem lehet róluk olvasni.

A termék az oldal tanúsága alapján készleten van, érdeklődő levelemre azt válaszolták, hogy két napon belül postára adják és követési számot adnak hozzá.

Mivel ezidáig ez nem történt meg és élek a gyanúval, hogy a héten nem is fog, mivel a többi kínai oldalon nincs készleten a termék, a kérdésem a következő lenne: mikor érdemes a paypal-on dispute-ot nyitni? Amennyiben a termék feladása pl. 5-8 napon belül nem történik meg, már érdemes elkezdeni a vitát (vagy ekkor még dispute nyitás után egy követési szám közlésével -amely lehet akár téves is- lezárulhat és nagy eséllyel megnyerhetik azt)? Netán érdemes legalább 20-30 napot várni, és utána megkezdeni a vitát?

(#83790) Zeki


Zeki
nagyúr

Hogy átalakult a kínai piac... régen a pandawill volt a sláger, meg a focalprice, etotalk és a dealextreme... most szinte csak a gearbest folyik a csapból.

Pedig anno, és pár még él most is:

giztop , mydalle , mixeshop , vickmall , gizchina , minideal, to2c, antelife, honorbuy , merimobiles , minitake, minimallbox, gearbest geekbuying, tmallbox, tinydeal, banggood, focalprice, buysku, everbuying, ahappydeal, dx, etotalk, buyincoins, vopmart, spemall, tmart, lightinthebox, coolicool, 1949deal, malleshop, dealsprime, lightake, cellphonemic, mcbub, pandawill, dinodirect, tomtop, priceangels, coolseason, lenteen, comebuy,magicbazaar, en.jd.com , hongkongeek , orientdeal , oppomart , kaidomain

aliexpress.com , dhgate.com

gizchina , flossmall , comebuy , efox shop , honorbuy , grossoshop.net , vickmall
xiaomiforsale.com
zopomobile.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.