Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dotn


Dotn
aktív tag



Sziasztok!

Azert nyitottam a temat,mert tervezem egy ilyen kartya megvetelet,es bar tudom,hogy nem lesz olyan gyors a valtas,csak izgat,mennyi eselye van egy ilyen szornyszulotnek a directx 10-el szemben. Varom a velemenyeteket.

Dotn

(#2) Rover623 válasza Dotn (#1) üzenetére


Rover623
félisten

7950GX2...jelenleg nem aktuális:[link]
DX10:[link]...erősen tervezet...
Szóval a topicnyitással várd meg amíg megveszed a karit és/vagy megjelenik a DX10...;)

primus inter pares

(#3) george11 válasza Dotn (#1) üzenetére


george11
senior tag

Azért,mert lesz DX10, még nem kell kidobni a DX9 karikat .
Max egy pár új feature nem lesz kihasználva, de én személyszerint annak is örülnék,ha valami a DX9-et fullosan,és normális sebességgel kihasználná. :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4) Thauglor válasza Dotn (#1) üzenetére


Thauglor
aktív tag

Szia!
Kérlek szépen, ez egy olyan hogy persze hogy bírja, de akkorra ugye már nem lesz olyan jó....
Jön a dx10, jönnek a kártyák sorra, hol erősebb hol gyengébb, ha nagyon maximalista vagy akkor megveszed, majd DX10- megjelenése után leváltod.. ha meg nem akkor szerintem 1-2 évet ki kell bírnia, bár nem tudom hogy menyire fogja megfektetni a dx10 számolási technikája... ha a DX10 elején vennél egy erős kártyát az biztos hoszabb élettartalmú lenne mint ha egy dx9-essel próbálsz időtálló lenni .. mai álláspont k.b. ez lehet

(#5) Vigneau válasza george11 (#3) üzenetére


Vigneau
félisten

Egyetértek. Szerintem csak fognak erre figyelni a graf motor készítők is. Eddig is lehetett elég kellemesen skálázni jó pár motort DX szerint. Lásd HL2. Némi hiányzó effekttől még csak nem esek hasra. Persze a DX7.0 és a DX8.0 között volt különbség - főleg, ha a víztükörre gondolunk. A DX9.0 is elég szép egyelőre nekem. Persze, kell a DX10-hez az azt támogató játékok is.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#6) Dotn válasza Rover623 (#2) üzenetére


Dotn
aktív tag


Koszi az eszrevetelt,de nem igazan ertek egyet az allaspontodal. Igaz most nyitottam a topicot,de kb ha minden jol megy, ket heten belul megveszem a karit. Szerinted hiba volt ket hetel elobb nyitni a topict? Szerintem nem.
Gondolom nem csak en tervezem e kartya megvetelet,es masokat is erdekelhetne ez a tema. Hisz tudjuk, az uj vgak-nak se hosszu az eletciklosuk,plane igy. Remelem nem voltam serto a valaszommal.

[Szerkesztve]

(#7) föccer válasza Dotn (#6) üzenetére


föccer
nagyúr

Ne vedd a szivedre amit róver mond <ír>. Ő már csak ilyen, hogy mindenkinek a keresőt mutogatja <sokszor jogosan :)>

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8) Dotn válasza Thauglor (#4) üzenetére


Dotn
aktív tag

Szia!

Koszi a valaszod,en is abban remenykedem,hogy nem lesz olyan tragikus az atallas.
Szerintem a directx 10-es jatekokat is meglebegteti ez a kari,bar olyan pompaban biztos nem fogjuk elvezni,mint kellene. Az biztos,hogy nem piti a kari.

(#9) Rover623 válasza Dotn (#6) üzenetére


Rover623
félisten

Engem nehéz megsérteni...:DDD
Egyszerűen csak arról van szó, hogy az eddigi PH!-s tapasztalatok alapján nem hasznos egy olyan topic, ahol egy fehér holló kategóriájú hardver és egy még fél évig csak szóbeszéd jellegű szabvány kapcsolatát taglalják.
Nem véletlenül linkeltem a két másik topicot. Az egyik már zárásra került, és a másikat is szvsz csak azért nem zárják be, mert ''Re:Hír'' topicokat elvből nem szoktak.
Egy ilyen topic remek játszótér a hangulatkeltőknek, a fikázóknak, az irígyeknek.
Gyakorlati tapasztalata senkinek nincs a kártyával...ellenben a nemzetközi tesztek elérhetőek, ott gugli.
A DX10 belső világát talán még a fejlesztők sem értik, a mi szintünkön teljesen értelmetlen az elmélkedés...
Ennyi.

Ha tényleg megveszed a karit, nyiss neki egy ''Nagy 7900/7950GX2 topic''-ot...;]
Írd le a tapasztalataidat, oszd meg velünk az élményeidet, örömmel vesszük...
Csinálj minél több benchmarkot, játéktesztet és kívánom hogy kerülj ennek a listának az élére:[link]...:R

De jelenleg ez a topic felesleges...;)



[Szerkesztve]

primus inter pares

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.