Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NorbArt


NorbArt
csendes tag

Tisztelt kontaktlencse használók!

Gondolom rettenetesen sok ember, ki érintett a témában.
Kérdésem annyi mindössze, hogy szerintetek hol érdemes kontaktlencsét vásározni...
Szerintem a Fotex, Softlens 66 kicsit drága 9900 forintért.
Tud-e valaki leginkább tapasztalat alapján akár jobbat mondani vagy...

ismeri -e valaki a LENCSEBOLT.HU oldalt ? <- ez a legfontosabb kérdés ! :F
ha igen akkor kinek milyen tapasztalata van vele?

Előre is köszönöm a segítséget...

[Szerkesztve]

Amennyiveb hirdetésre, vagy érdeklődésre válaszolsz kérlek írd oda mire válaszolsz, mert lehet több dolgot is kérdeztem több pro peopletől...

(#2) lorcsi válasza NorbArt (#1) üzenetére


lorcsi
veterán

mennyi időre 9900HUF?

(#3) foregister válasza NorbArt (#1) üzenetére


foregister
tag

Gindoloma fél éves adagra gondoltál. Amúgy azzal is számolj h a SofLens66 év végén kivonul a piacról és én pont ezért most térek át az Acuvue lencsékre és eddig nem volt problémám (koppkoppkopp)

Hát nézd: az említett helyeken alapból jár a szemkontrol fél évenként vagy új termék vásárlása előtt. Nyilván ezért is drágább majdnem 2500 Ft-tal / szem / fél éves adag. Igaz vannak törzsvásálrói kedvezmények, de akkor inkább egy folyadékot szoktak adni ingyen és végül árban majdnem ugyanott vagy.

Összegezzünk miért is drágább a Fotex, VisonExpress...stb.: egy boltot + alkalmazottakat kell eltartani + szemvizsgálat + egyéb akciók. Persze a Te dolgod h cisnálsz egy kontrollt vagy sem (ha boltban veszed úgyis kell), de így a szemednek is biztonságosabb és ha már kimozdulsz a szemész miatt akkor miért nem csinálod meg inkább rögtön egy helyen az egészet?

Kinek mi a jó? Én maradok a bolti dolgoknál inkább akkor legalább nem cseszhetem el a szemem... vagyis remélem :)

Az igen az nem nem

(#4) NorbArt válasza foregister (#3) üzenetére


NorbArt
csendes tag

3 hónapos adagra vonatkozik.
A szemvizsgálat elvileg 3K évente tényleg kötelező

az Acuvue lencsék hány naposak/hónaposak?
mennyibe kerülnek?

Amennyiveb hirdetésre, vagy érdeklődésre válaszolsz kérlek írd oda mire válaszolsz, mert lehet több dolgot is kérdeztem több pro peopletől...

(#5) lorcsi


lorcsi
veterán

amúgy: [link]

(#6) NorbArt


NorbArt
csendes tag

LENCSEBOLT.Hu ismerje már valaki légyszi...

Amennyiveb hirdetésre, vagy érdeklődésre válaszolsz kérlek írd oda mire válaszolsz, mert lehet több dolgot is kérdeztem több pro peopletől...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.