Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28751) embe


embe
nagyúr

Kérek egy PHiros pont bejegyzést S.Feri fórumtársnak. Ezt a vga-t vettem tőle. Korrekt, ajánlott üzletfél. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28752) LaptopSystem

Szeretnék egy nagy piros pontot kérni ^Clown Fórum társnak korrekt üzleti partner csak ajánlani tudom nem az első üzletünk most egy remek X300-as új tulajdonosa lett! :)

[ Módosította: doc ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#28753) runner 125


runner 125
nagyúr

Kérnék szépen egy piros pontot sch_a-nak, ezért az üzletért. Korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is.
Köszönöm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#28754) primera1


primera1
aktív tag

Piros jár gaba1 fórumtársnak,megbízható,rugalmas és korrekt ügyfél,csak ajánlani tudom mindenkinek :C
Ezt vette tőlem :R

Isten hozott! Mikor visz???

(#28755) allein


allein
addikt

Piros pontot kérek szépen toge79 társunknak ezért a lapért. Ami FONTOS, hogy lehet neki utalni előre, köszönöm szépen az üzletet :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#28756) XtremLor


XtremLor
őstag

egy pirosat tomate fórumtársnak, a xears lebonyolítása miatt.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28757) dagicom


dagicom
csendes tag

Átvert nem ajánlom senkinek!NE UTALJ NEKI SOHA!!!!!

(#28758) Nippon


Nippon
őstag

Pirosat kérnék MrCsiT-nek, ezt kártyát vásárolta tőlem. Pontos, gyors, korrekt és határozott.

[ Szerkesztve ]

(#28759) crysis 2011


crysis 2011
aktív tag

Norb3rto kolegának kérnék egy pirosat ezért az üzletért :R

(#28760) Matsushita


Matsushita
tag

Piros pontot kérnék fi:zi'k kollégának segítőkészségéért és a gyors, pontos, korrekt üzletért.

Ezt vettem tőle. Köszönöm! :R

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#28761) sutilowits


sutilowits
csendes tag

Szeretnék blackvinyl kollegának sok-sok pirospontot :)) adni a korrektségéért, és bátran ajánlom mindenkinek. Nekem garanciáztatásban segített itt Korrekt gyors partner. Hálás köszönet érte :R

(#28762) Matsushita


Matsushita
tag

Szeretnék piros pontot kérni pirintgabor kollégának rugalmasságáért, pontosságáért, korrektségéért.

Ezt vettem tőle. Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#28763) aranymakk


aranymakk
tag

Kérnék egy szép nagy pirosat dev00 kollegának ezért a notiért. :R

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#28764) Jubiii


Jubiii
tag

Nokia 6300 telefonom gyors, és rugalmas vevőjének kérnék piros pontot : Robigo fórumtársnak.

:R

(#28765) pirintgabor

jár a pirospont Matsushita-nak egy Headset-et vett tőlem! Korrekt üzletfél Ajánlom mindenkinek!

Üdv.: Gábor

(#28766) Inception


Inception
tag

Jár a piros P.e.t.ya-nak.Korrekt és rugalmas eladó.Az üzlet

(#28767) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Szeretnék kérni a COD és a SW Force unleashed II párosért egy nagy pirosat Angelo69 fórumtársnak. :R

(#28768) hoho34


hoho34
tag

Kérnék pirosat Shag kollégának ezért az adás-vételért.Megbízható, mindenkinek ajánlom.

(#28769) sentoya


sentoya
csendes tag

Kérnék egy piros pontot TechnicLand kollégának ezért a szuper üzletért.

(#28770) Robigó


Robigó
csendes tag

jubiii nak egy szép nagy pirospont a nokia 6300 gyors adásvétel lebonyolításáért.

(#28771) Tibor92


Tibor92
tag

Hali !

Pirosat szeretnék kérni, ClaydovE felhasználónak ezért: ramsünik

Korrekt, szava álló emberke.


Ezúton köszönöm az üzletet ! :R

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#28772) PS7A


PS7A
tag

Pirospöttyötty jár colt-nak, ezért az üzletért: [link]

(#28773) FrozenRouse


FrozenRouse
csendes tag

Piros pontot szeretnék kérni poj kollégámnak, vett tőlem Carbon fóliát :R

(#28774) FrozenRouse


FrozenRouse
csendes tag

Valamint egy pirosat orichalcos kollégámnak is az üzlet miatt :R

(#28775) toge79


toge79
csendes tag

allein kollégának jár egy piros, ezért az üzletért. Korrekt, megbízható vásárló.

(#28776) szigeti0509


szigeti0509
csendes tag

Hali JoeMiller-nek jár a piros ezért ! :R

 Élj úgy hogy , ha lepereg előtted életed filmje , érdemes legyen végignézned !!! 

(#28777) spurika válasza szigeti0509 (#28776) üzenetére


spurika
senior tag

Kérnék egy piros pontot RobertoC kollégának ezért az üzletért:psp alkatrészek

Korrekt gyors,előre utaltam már másnapra itt volt a cucc.

[ Szerkesztve ]

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#28778) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

beteg: Pirospont, ezert, az uzletert, gyors, pontos megbizhato.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#28779) mobillaci


mobillaci
tag

Kérnék egy giga piros pontot romero28 kollégának ezért az üzletért. Maximálisan korrekt ,pontos és nem utolsó sorban barátságos. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#28780) hovika81


hovika81
tag

Kérnék egy pirosat MPeter87 felhasználónak ezért a [fülhallgató] beszerzése miatt. :R

Diablo 3 - hovika81#2333

(#28781) fi:zi'k válasza Matsushita (#28760) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Viszont pirosat kérnék Matsushita fórumtársnak a korrekt üzletért.
Egy fülhallgató tokot vett tőlem, minden rendben volt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#28782) ClaydovE


ClaydovE
tag

Kérek egy piros pontot Keez123 fórumtársnak ezért az üzletért: [link] megbízható kedves vásárló. :R

Üdvözlettel: ClaydovE

(#28783) xEon1337


xEon1337
őstag

Piros pontot kérnék 5teve részére ezért az üzletért, nagyon korrekt, minden rendben zajlott :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#28784) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Szeretnék kérni egy piros pontot SimonYana kolegának ezért az üzletért. Gyors ,megbízható,csak ajánlani tudom mindenkinek.Köszönöm

(#28785) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Az ármesternek, gabo9201-nek kérnék egy pirosat, egy gépházat vett tőlem. Gyors és rugalmas, megbízható partner :K .

https://ingatlan.com/33821564

(#28786) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Kérek egy piros pontot gordonfreemN kolegának, a Cape cora tartályért. Gyors,tisztességes,megbízható. Ajánlom mindenkinek!

(#28787) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Kérnék egy piros pontot k.mamut kolegának az egyedi block gyártásáért.Szép,igényes munka.Gyors,megbízható.Ajánlom mindenkinek :R

(#28788) gabo9201


gabo9201
senior tag

Pirosat kérnék Dani_kp kollégának.
Gépházat vettem tőle.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#28789) Minigun


Minigun
csendes tag

Piros pont vivike77 -nek, aki ezt a processzorhűtőt vásárolta tőlem. Ajánlott vásárló!

(#28790) LaptopSystem

Szeretnék egy piros pontot kérni nkrisz990 Fórum társnak ezért a remek üzletért! katt

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#28791) hori-zoli


hori-zoli
tag

Piros pont .bruszli. kollégának a korrekt üzletért!!!!!!

Erről beszélek --> [link]

(#28792) nubcsabee


nubcsabee
csendes tag

Szeretnék 1 pirosat kérni Junkie kollégának ezért az i7 ért. Rugalmas, korrekt, figyelmes eladó.

(#28793) romero28


romero28
senior tag

mobillaci fórumtársnak kérnék egy piros pontot ezért az üzletért . minden a megbeszéltek szerint zajlott , bár minden biznisz ilyen simán menne . korrekt és szimpatikus emberke , csak ajánlani tudom :R

(#28794) do-Sequence


do-Sequence
tag

PHirosat kérnék sixon kollégának, ezért az üzletért. Megbízható üzletfél, ajánlom mindenkinek. :R

REVOLUT (2016 óta tag vagyok 0-a problémával) meghívás alapú támogatás (nfo, ingyen pénz, ingyen coin, stb.) Nálam! Érdeklődni privát üzenetben vagy telegráfon tudsz ; "Ez a kemény, nem a fa***m Öreg" - Mondta egyszer Stanley Tucci :)

(#28795) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Piros pötty LeC részére a 2x4GB memória üzletért. Igazi fasza gyerek, de ezt már sokan tudjátok. :D

<< Heimdal >>

(#28796) ClaydovE


ClaydovE
tag

Piros pont pierke fórumtársnak [ezért] a vásárlásért! Gyors megbízható vásárló!

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#28797) LeC válasza Retekegér (#28795) üzenetére


LeC
addikt

Retekegér kollegának megy egy piros a sikeres üzletért. Hosszú idő után végre személyesen is találkoztunk :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#28798) SimonYana


SimonYana
addikt

Kérek szépen egy nagy piros pontot Daszkalosz19 kollégának Mert vett tőlem INNEN egy Roccat Kone + egyeret!
Bízhattok benne , mert korrekt tag!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#28799) #52560384


#52560384
törölt tag

MPeter87 -nek kérnék egy pirosat. Egy Xears TD4-el lettem gazdagabb neki köszönhetően. :)

[ Szerkesztve ]

(#28800) ktamask


ktamask
tag

karikaa kollégának kérnék piros pontot, az alábbi alaplapot+processzort vásárolta meg tőlem:
[link]

Minden rendben volt, bátran ajánlom mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.