Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41651) Rated88


Rated88
csendes tag

Piros pontot kérnék RedCat fórumtársnak ezért a számítógépért és ennek sikeres lebonyolításáért!

(#41652) donjohnson


donjohnson
addikt

nagy pirospont dárenbézer -nek ezért az üzletért :))

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#41653) Ediva8


Ediva8
tag

Kérnék egy nagy Piros pontot [Sz7Cs] kollégának a gyors,megbízható és gördülékeny [monitor vételért]

[ Szerkesztve ]

(#41654) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

Piros pontot kérnék jóváírni bvvitya fórumtársnak és hirdetőnek ezért a sikeres üzletért, gyorsan lebonyolítható vele a személyes átvétel-átadás, ha miskolci vagy, esetleg Miskolc-Gesztely vonalon laksz.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#41655) vasutas01


vasutas01
tag

FEKETE pontot szeretnék kérni PeBala -nak, mert ígérgeti, hogy feladta múlt hét szerdán a tápot utánvéttel a megbeszéltek szerint, de még mindig nem érkezett meg, és szerintem nem is fog. Nem válaszol az üzeneteimre, telefonon felhívtam, elsőnek fel is vette és mondta, hogy nem tudja mi van a táppal, az anyja még biztos nem adta fel, még aznap írni fog. Azóta eltelt 2 nap megint, írtam neki, hívtam volna, de nem veszi fel és nem is válaszol. Közben egyik ismerősöm is rákérdezett a tápra, hogy meg van-e még, és azt mondta neki, hogy persze még meg van...

Hirdetéseim: [http://href.hu/x/aexq] | PÜ-t írj!! Azt észreveszem :)

(#41656) tucsok.


tucsok.
senior tag

piros pont jár zsirko78 fórumtársnak a korrekt üzletért. :R

"So say we all"

(#41657) DoubleFe

Pirosat szeretnék kérni S.Zoltán-nak ezért,korrekt,megbízható!

(#41658) Zsolti1987


Zsolti1987
aktív tag

Pirospont jár GERIlla83 Kollégának, egy T2300 processzort vett tőlem, mely ami a visszajelzés alapján gond nélkül üzemel.
Korrekt partner!

(#41659) Simon02


Simon02
tag

Küldenék egy piros pontot kisfiu87 kollégának. Ezt a videokártyát vette meg tőlem. Minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt, megbízható, mindenkinek ajánlom.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#41660) kisfiu87


kisfiu87
tag

Egy nagy piros pontot küldenék [L=http://hardverapro.hu/tag/simon02.html][Simon02] kollégának.Ezt a [url=http://hardverapro.hu/apro/evga_8800_gts_ssc_512mb_2/hsz_1-50.html]videókártyát[/url] vettem meg tőle.Nagyon gyors, korrekt, megbízható partner.Bátran ajánlom mindenkinek:)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: xnandor

(#41661) mitulabattyi


mitulabattyi
aktív tag

Üdv!
Kérnék egy pirospontot F1stat-nak, ezt a T400-at vettem meg tőle. Korrekt, pontos!
:R

(#41662) valsavis


valsavis
tag

Piros pont netseft kollégának
ZTE Blade tartozékok miatt

(#41663) ferensz


ferensz
senior tag

Jár a pirospont szazotya kollégának az ezek közül megvett billentyűzetért. Korrekt, pontos eladó.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#41664) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Piros pontot szeretnék adni gyomordzsáknak ezért az üzletért.

(#41665) megema válasza Youri (#41649) üzenetére


megema
őstag

Kérnék egy pirosat Youri kollégának a korrekt vásárlásért. Ajánlom!

(#41666) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mehet a nagy piros AppleInsider-nak, ma megláttam, érdeklődtem, kifizettem, megkaptam :) :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#41667) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Frissítve!

Figyelem, bárkinek hiányzik valamilyen pontja, bármilyen okból, nyugodtan jelentkezzen Privátban!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#41668) Next Win ®


Next Win ®
tag

Egy pirosat kérnék S7evin kollégának, iPhone szoftver szervizeléséért, és nem is akármilyen módon ! Nyugodtan, bizniszeljetek vele ! :) :R

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#41669) dlaccc


dlaccc
aktív tag

pegazus kollegának kérnék egy nagy pirosat a GTX480-asért. Gyorsan, sértetlenül, bontatlanul ideért :R

(#41670) cybercide


cybercide
tag

Kérnék egy piros pontot zollei78 kolegának ezért az üzletért! Korrekt, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom a vele való üzletelést!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=cybercide

(#41671) indaboy


indaboy
csendes tag

Egy Tibe kollégának innen a VGA blokkért.
:R Indaboy

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=indaboy

(#41672) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Hatalmas pirosat kérek Clio9 kollégának ezért az üzletért. LG Optimus fóliát csak Tőle, olcsó és jó:) :R

(#41673) Database


Database
tag

Nagy Pirosat szeretnék adni [Eastwood] kollegának [ezért az üzletért] korrekt megbízható :R :R

"Az edzés az életem....miért? hogy bebizonyítsam én is érek valamit " --> Boyka

(#41674) Brav3T


Brav3T
csendes tag

Piros pontot kérnék Hack3er kollégának, ezért az üzletért.
Köszönöm!

(#41675) Eastwood


Eastwood
tag

Nagy Pirosat szeretnék adni Database kollegának Ezért az üzletért korrekt megbízható :R :R

Eastwood

(#41676) todor5


todor5
csendes tag

Kérek egy nagy piros pontot [f27] kollégának 8800GT javításáért.

(#41677) mitkov77


mitkov77
aktív tag

Hatalmas pirospont --HARDCORE-- kollégának a jóárasított tápért!

ajánlom mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#41678) f27


f27
aktív tag

nagy piro pontot todor5 forumtársnak ezért :R

[ Szerkesztve ]

(#41679) mitkov77


mitkov77
aktív tag

Hatalmas pirospont Diablo18 kollégámnak, a táp/memória cseréért.

ajánlom mindenkinek

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#41680) kandi88


kandi88
tag

Piros pöttyöt kérek ch003067 kollégának a megvásárolt VGA-ért.

(#41681) kandi88


kandi88
tag

Nagy piros pöttyöt szeretnék adni ch003067 fórumtársnak amiért sikeresen zárult egy videokártya adás-vétele. :R

(#41682) mitkov77


mitkov77
aktív tag

Hatalmas pirospont B.Gaboo kollégának az i7-860 prociért.

ajánlom mindenkinek!!

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#41683) PoganyPtR válasza dajani (#41585) üzenetére


PoganyPtR
tag

Pirospont dajani részére ezért a vásárlásért.

(#41684) korcsi


korcsi
veterán

Piros pontot kérnék bandi0000 kollégának ezért az üzletért!

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#41685) triklin


triklin
tag

Hatalmas Piros pont Grilonier kollégának a kiváló processzorért.
Megbízható, segítőkész, gyors, korrekt. Bátram ajánlom bárkinek. ;)

(#41686) --HARDCORE-- válasza mitkov77 (#41677) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Vissza is kérnék egy pirosat mitkov77-nak hogy megvette a [tápomat]!
:R köszi!

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#41687) proper


proper
őstag

pirospont Trabby kollégának a telefon tokokért korrekt ügyintézés és hozzáállás

(#41688) 8


8
senior tag

pirospont megy m.power kollégának, korrekt problémamentes vevő volt ebben az üzletben

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#41689) fkaresz


fkaresz
tag

Nagy pirospontot kérnék hosszú fórumtársnak, processzort vettem tőle:[link],gyors, pontos, korrekt eladó! :C

[ Szerkesztve ]

(#41690) Zoleee19


Zoleee19
csendes tag

Pirosat kérnék Elrond-nak mert korrekt, lelkiismeretes eladó volt ebben az üzletben: Wd Passport essential 500gb USB 3.0
Köszönöm!

(#41691) Diablo18


Diablo18
senior tag

Dastorm-kollégának jár 1 piros pont ezért a psp értPSP 1000

meg bízható
és tényleg 1 nem tudom mikor vásárolt de szinte alig használt psp t kaptam legalábbis 1 gari papír van nem tudom arra 2005 v 2009 van írva nem tudom ki olvasni az írását annak aki rá írta

de az tuti hogy meg óvott a gép :R
1 hiba hogy le lett szedve róla akép védő fólia legalábbis úgy tudom van ezeken mint a telefonokon de csak hajszál karcok vannak

a joy nincs el koptatva se szét hajtva meg vagyok elégedve :R
csak ajánlani tudom a kollégát :C

[ Szerkesztve ]

(#41692) Garsza


Garsza
veterán

Egy piros pontot szeretnék kérni Hunter2 kolégának ezért az üzletért nagyon korrekt rendes eladó.

(#41693) lokomo


lokomo
csendes tag

Piros pötty Winner_hun-nak.
Nagyon korrekt, segítőkész!!!!

(#41694) hossszú válasza fkaresz (#41689) üzenetére


hossszú
őstag

fkaresz kap tőlem egy pirosat, processzort vásárolt tőlem, minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt üzleti partner!

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#41695) Aryan


Aryan
senior tag

Szeretnék adni nagy piros pontot gyuri844-nek az alaplap és proci üzletért.

(#41696) spitfire0704


spitfire0704
csendes tag

Én is szeretnék kérni egy FEKETE PeBala -nak! ugyan ezt játszotta el velem mint vasutas01-el.. megbízhatatlan!

[ Szerkesztve ]

(#41697) DaStorm


DaStorm
csendes tag

Pirospont diablo18 -nak :) Kérdése akadt bőven, de korrekt és gyors vevőm volt. :)

(#41698) Grilonier


Grilonier
csendes tag

Egy nagy pirospontot adok triklin fórumtársnak ezért az üzletért!

(#41699) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Naaagy piros pont jár okiDoki kollégánknak, aki nagyon gyorsan elvitte tőlem ezt a Thomson 82-es TV-t, eljött Budapestről Szlovákiába, korrekten alkudott, közvetlen, kedves volt. Öröm volt megismerni! :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#41700) mediaplayer


mediaplayer
csendes tag

Piros pontot! RootRulez-nek ezért az aukcióért.

0 pozítivval rendelkező újoncoknak NEM utalok előre, ha min 5 pozítivat szerez akkor talán. mediaplayer felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.