Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vendingo


vendingo
veterán

Majd a toktól úgy se látszik. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2) joey04


joey04
titán

nem lesz fekete? mindegy, ez amúgy is kimarad nekem.

(#3) K0vasz


K0vasz
aktív tag

a szürke 50 árnyalata. micsoda izgalmak!

(#4) bigmasterg válasza vendingo (#1) üzenetére


bigmasterg
addikt

+1
őszintén kit izgat a telefon színe?
Mindig tokkal kezdem, mert nélküle rommá törném.

Engem inkább az érdekel, hogy érdemben jobb lesz-e, mint a 15pro, vagy 14 pro, vagy 13 pro :)
De nyilván ez a konkurenciáknál is ugyanígy néz ki.(Csak applenél jobb a sw-es támogatás)
Lassan tényleg elérünk oda, mint a pc-knél jó pár éve.

(#5) vendingo válasza bigmasterg (#4) üzenetére


vendingo
veterán

A samsungok, pixelek sw támogatása elég korrekt már.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6) BiP


BiP
nagyúr

Nem úgy volt, hogy 2 izgalmas szín? (2 izgalmasan új szín)
Háááát, biztos velem van a baj, de ezektől nem jöttem lázba.

#4 bigmasterg
Lassan tényleg elérünk oda, mint a pc-knél jó pár éve.
Mire gondolsz?

(#7) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Visszajöhetne a szép, zöld szín. Az asszony 5. éve nyúzza a 11 Pro-t, de nem hajlandó lecserélni, mert nincs másik, olyan zöld Pro. :D Btw nagyon unalmas színek vannak a jelenlegi felállásban.

(#8) kutti válasza BiP (#6) üzenetére


kutti
tag

Arra gondol szerintem hogy mocskosul lelassult a fejlődés, nem tudnak már újat mutatni vagy csak nem forradalmi mint anno az első iPhone.

(#9) dave987


dave987
aktív tag

Gold, Silver? :U

(#10) scdlsc válasza bigmasterg (#4) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Engem. Nem használok tokot sem, csak edzés / koncert / kirándulás alatt.

(#11) moleculez


moleculez
veterán

12 PM userként várok valamit amire tényleges előrelépés. Gondolom az új AI-ra erősen építő iOS profitál majd az új HW-ből, vagy megfordítva az új iOS nem lesz már teljes értékű a régi telón.

Szóval valszeg idén csere. Dehogy milyen színű… #úgyistokbarakom

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) bigmasterg válasza vendingo (#5) üzenetére


bigmasterg
addikt

S22 Ultrám van,
pont nem fogja megkapni az AI feature-öket (a snapdragonos kivitel sem). Samsung arra hivatkozik, hogy nem elég erős a hw hozzá, pedig az ugyanolyan snapdragon procival szerelt S23FE meg fogja kapni. :)

Már most egészen sok év frissítést igérnek, amikor a 22 megjelent, akkor 5 évvel reklámozták (abból 4 főverzió frissítés, 5 secu). Lehet hogy tényleg még 2 évig kapni fog frissítést, de egészen más ütemben történik mint apple-nél.
Ott gyk az összes eszköz egyszerre megkapja. Ráadásul ilyen 2018as eszközökön is még mindig a legújabb ios fut. (Nyilván nekik ez már az utolsó frissítés környéke lehet)

Reméljük valamikor valóban eléri ezt a szintet a samsung (pixeleknél nem tudom mi a helyzet). Szerintem többek között e miatt is tartják jobban az árukat az iphone-ok.

#6BiP:
Arra hogy lassan semmi értelme 2-3 évente lecserélni a készüléket, mivel nincs érdemi előrelépés.

[ Szerkesztve ]

(#13) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nekem tetszett a natúr titán, tartósabbnak tűnt, mint a színezettek. Mondjuk most úgyse terveztem venni :)

B.Cs.

(#14) LosBlancosRM válasza bigmasterg (#12) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Az Apple még egy nyamvadt AOD-t se vitt le az előző évi flagshipjeire... De gondolom ezzel semmi probléma. :)

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#15) joey04 válasza LosBlancosRM (#14) üzenetére


joey04
titán

egyrészt minek? úgyis szar, másrészt technikai oka van.

(#16) BiP válasza dave987 (#9) üzenetére


BiP
nagyúr

Vajon miből asszociáltál ezekre? :)
Mert a marketinges nevek mögött valóban ezek vannak? ááááá, dehogy. ;]

#8 kutti + #12 bigmasterg : Ja oké, köszi. Csak nem értettem, nem értek rébusz-ul, meg azért sem kapcsoltam, hogy "lassan eljutunk", mert szerintem a telefonoknál is már eljutottunk ide.
Pont azért kezdték el nyomatni az AI-t. Amúgyis ez most a buzzword, meg mert valamivel fel kell pörgetni, valami újat kellett kitalálni, mert már a telefonoknál is rég eljött az a pont, hogy a teljesítménye, paraméterlistája bőven elég a legtöbb embernek, és nem nagyon van újdonság..

[ Szerkesztve ]

(#17) LurkerSheik válasza LosBlancosRM (#14) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Felesleges funkció.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#18) rigoberto válasza LurkerSheik (#17) üzenetére


rigoberto
őstag

nagyon nem az..

(#19) joey04 válasza rigoberto (#18) üzenetére


joey04
titán

mondjuk inkább úgy, hogy egyéni kérdés. én androidon sem használtam soha és most sem használom se droidon, se szifonon.

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

A QLC lassabb lenne, mint a TLC? Biztos ez?

(#21) Gábor001 válasza joey04 (#19) üzenetére


Gábor001
tag

Én kb. mindig használom, előtte olyan volt, aminél le kellett pöccinteni az óra megtekintéséhez (LG), ahhoz képest is nagyon hasznos az AOD, hát még ha az sincs. Szerintem erős kifejezés az AOD-t feleslegesnek nevezni, akinek nem mindig a zsebében van a telefonja (vagy nem mindig gép előtt ül) annak valószínűleg ad valamennyi hasznot.

(#22) hemaka válasza LurkerSheik (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem is, az okosóra ott a kezeden, akkor minek venném elő a telót, hogy mengézzem hány óra, vagy jött-e üzenet?

(#23) joey04 válasza Gábor001 (#21) üzenetére


joey04
titán

ezért mondtam, hogy egyéni.

(#24) tms+


tms+
tag

a natúr titánért kár lenne, az sikerült a legjobban

Galaxy S24 Ultra & S24 | Watch4 44mm | Buds Pro

(#25) sfefe válasza LurkerSheik (#17) üzenetére


sfefe
addikt

Neked....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#26) sfefe válasza joey04 (#19) üzenetére


sfefe
addikt

Pedig tök jó dolog.... Nem az egész kijelző világít ha meg akarom nézni van e értesítés vagy mennyi az idő..
Be van állítva kb 15 Mpre azt kész...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#27) sfefe válasza hemaka (#22) üzenetére


sfefe
addikt

Nem mindenkinek van truvaj órája....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#28) joey04 válasza sfefe (#26) üzenetére


joey04
titán

nem értem. 15mp-re be van állítva? tehát rányomsz a kijelzőre, 15mp-ig látod aztán sötét lesz? ez annyival jobb, mintha rátappolsz, mutat mindent és pár mp múlva sötét? Hát tényleg mások vagyunk. btw pont a lényege nincs így meg. Always On.

[ Szerkesztve ]

(#29) blagolf


blagolf
senior tag

Ha valakinek ezek a színek izgalmasak, annak elég szürkék lehetnek a minden napjai. :N

Üdv, Zoli

(#30) johnny500 válasza hemaka (#22) üzenetére


johnny500
tag

Nincs okosórám és nem használok always on displayt sem. Hazudok ahogy fentebb írták pár másodpercre felvillan 1 koppra. Nekem elég az is. :DD

(#31) Zsolt,72 válasza bigmasterg (#4) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

„őszintén kit izgat a telefon színe?”

Jelen!✋Tudatosan választottam zöld iPhone 15-öst, mert tetszett a halovány árnyalatú színe. Előtte a 12 mini sötétkékje is megfogott :) , mindkettő emiatt kapott nálam átlátszó tokot. Ezzel meglehet, hogy egy kisebbség tagja vagyok, de nekem jó ránézni, hogy nem fekete.

Amikor úgy adódik (pl tartósan nem mozdulok ki itthonról), mindig leveszem a tokot, mert a szép színe mellett jól eső kézben tartani, használni magát a csupasz iPhone-t. :B

[ Szerkesztve ]

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#32) Zsolt,72 válasza LosBlancosRM (#14) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Egyes korai várakozások alapján elképzelhető, hogy a 16-os család esetén ez változhat (a 120 Hz is szóba jött). Idővel majd kiderül.

Engem pont nem érint az iPhone 16-család, mert nemrég váltottam 15-re és roppant elégedett vagyok, de követem a pletykákat. :)

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#33) buherton


buherton
őstag

Ezekkel a fakó színekkel nem tudok mit kezdeni. Értem, hogy a divat is a fakónál tart, de akkor is.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#34) janeszgol válasza Zsolt,72 (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is. A 15-ből három szín tetszett: a sárga, a zöld és a kék. Sárga 15 Plust akartam, de sok videó megnézése után, és sajnos ez a szín nem volt kiállítva az Árkádban (sem sima, sem Plus), úgy döntöttem, hogy zöldet veszek. Gyönyörű a telefon. A zöldet is úgy választottam, hogy videót nézegettem, de abból sem volt kitéve. Amiatt meg mertem lépni az az, hogy a sárga némely videóban elég gagyinak tűnt. Aranyozottnak. Nekem olyan nem kell. Azt meghagyom a tezsvíreknek.

A kék is szép, abból a színből volt kiállítva sima 15, szóval meg tudtam nézni. Elég határozott színű. A zöld haloványabb, de szép.

Igen tokba teszem. Most is jó minőségű átlátszóban van, és veszek hozzá Panzerglass tokot, ami szintén átlátszó. Szóval számít a szín.

[ Szerkesztve ]

(#35) Zsolt,72 válasza janeszgol (#34) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nem lepődtem meg, hogy írtál :) , ha jók az emlékeim, neked is volt Lumia-korszakod és szintén kedvelted a sokféle színeiket (Lucky-val együtt már hárman vagyunk így).

Ezt a zöldet jól eltalálta valaki Cupertino-ban. Sokáig fogom még nézegetni, mert hosszabb távon számítok rá, akár másodlagos-, vagy tartalék telefonként, váltás után.

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#36) janeszgol válasza Zsolt,72 (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, jól. :)
Ott is a kék, zöld és a narancs volt a favoritom.

(#37) scdlsc válasza Zsolt,72 (#31) üzenetére


scdlsc
aktív tag

"jól eső kézben tartani, használni magát a csupasz iPhone-t"

Én is ezért használom tok nélkül.

(#38) jool74


jool74
újonc

Egy iphone-nál bármi izgalmas, újszerű tud lenni még 2 ilyen szín is. Ugyanez más androidos gyártónál unalmas, elavult lenne. Ugyanez van a kijelzővel, akkuval, bármivel ami iphone. Ja és az óráknál.... Bármi ami téglalap alakú okosóra az iwatch utánzat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.