Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Képzőművészet

Hozzászólások

(#1) Xelo


Xelo
addikt

Sziasztok! Ennek még nem láttam topikját, és szerintem igen fontos dolog.. Mostanában a képzőművészet iránti érdeklődés nagyot csökkent, pedig nem szabadna hagyni.. én a képek világában élek... hogy miért is? főleg apukámnak köszönhetem, Katona Bálintnak. Akik debreceniek ismerhetik... most is volt kiállitása, méghozzá jubileumi, 5ven5 címmel. Persze ez a totyik nem az apukámról szól, de már akkor Őt is megemlitem, mert egy nagyon jó ember.
kérem mindenkit akit csak kicsit is érdekel a festőművészet, és szereti az absztrakt alkotásokat olvassa el ezt, aki nem, az is, ha esetleg unatkozna :U
[link]
hát ilyen az én APUKÁM!

(#2) QuarK válasza Xelo (#1) üzenetére


QuarK
senior tag

Ez az előzmény? --> [link]

Egyébként szép képek, le a kalappal.

(#3) Xelo válasza QuarK (#2) üzenetére


Xelo
addikt

igen, az már egy régebbi dolog, de igen...

(#4) Xelo


Xelo
addikt

Up

(#5) brownus válasza Xelo (#4) üzenetére


brownus
veterán

én ma végre megtudtam nézni a Déri múzeumban a Munkácsy festményeket (krisztus trilógia), nincs is mit hozzá tenni, meg kell nézni!:) nem beszélve arról, hogy az egyik teremben fegyver kiállítás is van:) középkori kardok, katanák, nyilak, stb... gyönyörűek


meg akit érdekel: [link] van gogh



[Szerkesztve]

(#6) brownus


brownus
veterán

(#7) ilba


ilba
tag

Nehéz helyzetben van az, aki manapság szeretne komoly képzőművészeti teljesítményt felmutató művészt találni. Ennek az oka nem a színvonal, hanem a bemutatkozási lehetőség, de méginkább a -mondjuk ki!- a ''pénzes réteg'' hiánya. Ezt értse mindenki úgy ahogy akarja, de tény, hogy komoly kapcsolatok (nem a mennyiségre gondolok:) ) kellenek az érvényesüléshez..., mint ahogy sok más területen is.
Az ''átlag'' polgár művészettel való kapcsolata még az előzőnél is fájdalmasabb...
Most nem is tudom miért írtam..., majd legközelebb! Köszönöm, hogy a borpárlatos estém részesei lettetek! :DDD

(#8) ilba válasza ilba (#7) üzenetére


ilba
tag

Na igen, valami hasonló ''hangulatról'' kezdtem írni... :F

(#9) ilba


ilba
tag

Szép jó estét emberek!

Milyen dolog ez? Csak azt ne mondjátok, hogy ennyi közötök van a képzőművészethez..., úgy értem, hogy amennyit, és ahányan hozzászoltatok... Erről a tendenciáról próbáltam gagyogni valamit a korábbi hozzászólásomban, de pontosan az ilyen (várható) hozzáállás miatt nem volt kedvem a múltkor sem írni. Nem akarok itt látatlanban leírni, lehordani senkit, de furcsállom, hogy a nagy ''megélhetési válság'' közepette ilyen kevesen próbálnak a képzőművészetek segítségével kikapcsolódni.

Köszönöm, hogy elolvastátok!

(#10) tbs válasza ilba (#9) üzenetére


tbs
addikt

Naponta-másnaponta fél-egy órát gyurmázom a lányommal. Úgy látom, ha elég nagy arcom lenne, simán megélnénk belőle... :DDD

(#11) ilba válasza tbs (#10) üzenetére


ilba
tag

Jogos! Bár a lányodnak biztosan több esélye lenne...! :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Képzőművészet
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.