Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Egyik ismerősöm 80-as évekkel foglalkozó reklámtanulmányához kerestünk forrásanyagokat, és előkerült ez a csoda. Így, hogy képlemez, azelőtt sosem hallottam róla, a laser disc ( LD ) már ismerős volt, de hogy mi is ez, azt nem tudtam. Magyarul eddig annyit deritettem ki róla, hogy 20-30 cm átmérőjű optikai lemez, ami még analóg módon tárolja a jelet. Tud valaki még valamit erről? Egyszerűen csak felkeltette az érdeklődésemet. Gondolom, kérészéletű technológia lehetett.
Itt találtam értékelhető nyomot, de ez nem sok: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) neduddki válasza Dilikutya (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Termesztesen fordulas arany Ppeter:- )))
Amugy minht avmejjik cikkebenirna arrol hogyebbol lenne vmi cucca...????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) Agostino


Agostino
addikt

Hello!

Én egy ezt találtam,bár ez sem sok: Bővebben: link.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4) Male válasza Dilikutya (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Azthiszem ilyet láttam még régen (akkor nem tudtam, hogy micsoda). Valami orvosi okításhoz használták.

(#5) dabadab válasza Dilikutya (#1) üzenetére


dabadab
titán

Bővebben: link
Bővebben: link

Eleg sokaig huzta egyebkent, '78-ban jelent meg a piacon, es a DVD megjelenesevel tunt el, vagyis nagyjabol a VHS-sel azonos palyat futott be, semmikeppen nem neveznem kereszeletunek. Eredetileg full analog volt, de aztan a '90-es evektol kezdve megjelent a digitalis hang, DD meg DTS.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.