Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kedvenc wc-papírod (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gambit


Gambit
őstag

Nos, a téma adott.

Örömmel tapasztaltam, hogy még nincs ilyen topic, így én most megnyithatom, és ezzel is hozzátehetek pár millimétert az ePenis-emhez.

Akkor lássuk. Én most morana prémium 3 rétegű papírt használok, mert megérdemlem. De biztos jó a zewa is.

Írjátok le ti is, hogy mit használtok naponta, és én majd kommentelem, hogy milyen király.

Köszi a figyelmet!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2) Viszlát válasza Gambit (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

:DDD

Telitalálat! Fogalmam sincs milyen márka, de háromrétegű és barack illata van. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3) trassher


trassher
addikt

Most mondjam azt mint az egyszeri rendőr hogy a wc-kefe nem jött be?
Szvsz tök mind1 milyen papírral törlöd, nem is értem a sok reklámot ezzel kaccsolatban. :U A végeredmény a lényeg nem? ;]

Szerk.: Bocs de ezt nem hagyhatom ki. "Megmosod a segged szarásután?....."

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#4) Agyasima


Agyasima
senior tag

Most akkor mi ennek a háttere?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#5) dokar válasza trassher (#3) üzenetére


dokar
addikt

komolyabb dolgok után mosni is kell, nem elég a törlés :D

nyitni kéne egy ilyen topikot is: "Ki szokott fütyülni vizelés közben?" :DDD

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#6) Gambit válasza trassher (#3) üzenetére


Gambit
őstag

A reklám onnantól szükséges, hogy a kínálat megelőzi a keresletet.

A végeredmény pedig lehet szomorú is, ha nem elég vastag a papír. Szóval jó az a 3 réteg. :DDD

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#7) brownus válasza trassher (#3) üzenetére


brownus
veterán

nem mindegy, ez egy igen kényes téma, mert ha túl durva felületű a papír akkor felsértheti a popsi lukadat, ezáltal elkezdhetnek vérezni a finom kis erek ottan, vagyis a kaka bekerülhet a véráramba! kulabácsival vigyázni kell!

(#5) dokar,:D

[ Szerkesztve ]

(#8) localhost válasza dokar (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Áh! Fordítva! "Ki szokott vizelni fütyülés közben?"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) trassher válasza Gambit (#6) üzenetére


trassher
addikt

A 3 réteg se mindíg jó. Lehet alpári leszek de nekem volt már hogy a 3 rétegű beleragadt az ánuszrózsámba. Lehet én vagyok anatómiailag más. Üssetek :DDD

brownus: Túl dúrva? Nem smirglit kell azért használni. :P

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#10) Mokele válasza brownus (#7) üzenetére


Mokele
csendes tag

Haszta, mikre oda nem kell figyelni... én eddig 120-as vizes smirglit használtam, de most elgondolkodtattál

Jobbára ártalmatlan

(#11) lorcsi


lorcsi
veterán

a metrós szerintem nagyon jó :D
sárga 3 rtg és valami minta is van rajta :DDD

mekkora topic :Y

[ Szerkesztve ]

(#12) Gambit válasza lorcsi (#11) üzenetére


Gambit
őstag

Az a morana premium lesz. :K

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#13) Apollyon válasza trassher (#9) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hú az rideg. Törölni kell, nem felszippantani ;] :DDD
Amúgy meg a háromrétegű sokkal puhább, bár sztem a kettő is elég, és nem is sokkal drágább az egyrétegűnél.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) agressiv


agressiv
addikt

Teljesen mind1 milyen fajta, a lényeg az, hogy ha átszakad akkor moss kezet mielőtt a fikát kezdenéd kapirgálni az orrodból.... :C :DD :DD :C

Hát még a borz.....

(#15) brownus válasza trassher (#9) üzenetére


brownus
veterán

ánuszrózsádba? :D há megujjazni nem kell magadat törlés közbe!

durva?? öregapám még újság papírral törölte ki a seggét, mi már elvagyunk kényelmesedve:D

(#16) tiv83us


tiv83us
veterán

Orommel fogadtam eme topicot.

Nos az en kedvenc markam a 3 retegu Angel Soft

Amely hardcore seggtorles eseten sem szakad at, mikor a kezfej a legkozelebb talalhato az anuszhoz.
Egyebirant ha a fenti termekben hianyt szenvedek, akkor megteszi Kidus Cosmopolitan magazinja is :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#17) _az


_az
senior tag

a nap szellemi csúcspontja :DD

erről nekem egy kérdés jut az eszembe. nagyobb üzletekben szoktam ezt látni. van valami márkanév, ami azzal tűnt nekem fel, hogy egy igazi kiskutya (labrador, retriever, ilyesmi) fényképe van a csomagoláson.
mégis hogy jön egy bársonyos kiskutya a wc-papírhoz? olyan puha a papír, mintha egy kiskutyával törölném? nabázze... :))

az

(#18) trassher válasza brownus (#15) üzenetére


trassher
addikt

Na ne komolytalanodjon a topik :DDD . De ha tudnád mi az az ánuszrósza akkor tudnád hogy szó sem lehet ujjazásról. :P
Nekem amúgy tök mind1 mivel törlök a lényeg hogy ne a gatyóba rajzoljon a cerka. :U

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#19) Gambit válasza tiv83us (#16) üzenetére


Gambit
őstag

És Kidus magazinja miben különbözik az itthon kapható Cosmótól? Felületkezelt? :)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#20) agressiv válasza tiv83us (#16) üzenetére


agressiv
addikt

Te egy állat vagy :DD :DD :DD :DD

Hát még a borz.....

(#21) _az válasza tiv83us (#16) üzenetére


_az
senior tag

na ez is basszus... olyan puha a papír, hogy belecsomagolhatod a gyereked?
nemáááááár!!!
a dizájnereket meg kéne ütni...

viszlát: én? mi más juthatna eszembe a wcpapírról, mint a sz*rás? segíts ki! :D

[ Szerkesztve ]

az

(#22) Viszlát válasza _az (#21) üzenetére


Viszlát
addikt

:))

Úgy tűnik, kényszeres asszociációban szenvedsz. :DDD

Mármint, hogy vérkomolyan veszed a dekorációt a csomagon. :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#23) <NewL> válasza Gambit (#1) üzenetére


<NewL>
addikt

:C
jó a topic,jó pörgős
de gondolom ezért is megtapsolnak majd :)

There's an app for that

(#24) Gambit válasza _az (#21) üzenetére


Gambit
őstag

Nem biztos, hogy a kép arra utal, hogy gyereket kell bele csomagolni. Lehet, hogy azt akarja sugallani, hogy ezzel törölheted a baba s.ggét is, mert olyan puha. Vagy másképpen olyan puha, mint a baba bőre. Engedd szabadon a fantáziád, mert ezzel a papírral megkapod a szabadság érzését is. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#25) brownus válasza trassher (#18) üzenetére


brownus
veterán

jól van az nincs, csak körözés az ujjakkal, mi?:D

komolyra fordítva a szót, az se mindegy, hogy mennyit használ belőle az ember. lehet pazarlóan, spórolósan ,ha három rétegű akkor széthajtogatni őket és összeragasztva akár többször felhasználva un. a letépett mennyiséget....

(#26) trassher válasza brownus (#25) üzenetére


trassher
addikt

Az már az Economy de Lux változat :)

Redmi Note 7

(#27) Tv


Tv
senior tag

Én általában sima egyrétegűt használok, de azt van hogy 2 vagy 3 rétegűre hajtom össze az átnedvesedés valószínűségétől függően. Persze ezelőtt a távozott matérián precíz sűrűség- és nedvességtartalombecslést végzek.

(#28) Gambit válasza <NewL> (#23) üzenetére


Gambit
őstag

Most ez hogy van? Én nem reagálhatok a te hsz.-eidre, de te reagálhatsz az enyémekre?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#29) _az válasza Gambit (#24) üzenetére


_az
senior tag

persze, hogy nem kell... de engem már az is zavar, hogy ott van az, hogy lehet!
bár a kiskutyás viszi nálam a pálmát...
tudjuk hogy a kölyökkutyák bundája nagyon bársonyos. és ugye a papírt is úgy reklámozzák, hogy bársonyos. :Y

a vicc jut eszembe, mikor az erdőben wc-t építenek és a medve a nyúllal törli ki a seggét...

az

(#30) Gambit válasza _az (#29) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem az történt, hogy a marketinges olvasta a könyvben, hogy gyerekkel és kiskutyával mindent el lehet adni. A gyerek már foglalt volt, hát raktak rá kutyát.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#31) nike_


nike_
addikt

twollah: IQblaster topic.

:DDD

(#32) Jofi81


Jofi81
őstag

Nekem a Plusban kapható "Touching" márkanevű 3 rétegű kamillás vált be. És még viszonylag olcsó is.

(#33) <NewL>


<NewL>
addikt

ááááá
Pedig elsőnek direkt nem kattintottam a válasz gombra :W
Ja,és én miért ne reagálhatnék a tiedre? :U neked nem volt semmi kikötésed!
De inkább elnézést kérek a válaszra! többet nem fordul elő!

Ukrajnából importált fél rétegűt használok!

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#34) kavicssli


kavicssli
addikt

Ilyen topic nyitáson már megsem lepődök!Gratula PH! :F :W WTF :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#35) tiv83us válasza Gambit (#19) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem, de Halle Berry arcat maskulonben ilyen kozel soha nem erezhetnem a golyoimhoz :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#36) brownus


brownus
veterán

pici off -> sebfosod :D

(#37) _ak_ válasza _az (#29) üzenetére


_ak_
addikt

A marketing pszichológia igen érdekes dolgokat tud szülni, de (sajnos) bizonyított tény, h amin gyerek/baba van vagy esetleg egy kellemes hölgyemény, azt szívesebben vásárolják az emberek, legyen szó akár tejről. Bár még mindig jobb mintha egy maszatos s.seggett nyomnának oda. :DDD

Let's begin, de gozaimasu!

(#38) Gambit válasza tiv83us (#35) üzenetére


Gambit
őstag

Aha! Ez egy mindent vivő érv. :R

Végül mégsem futottunk össze Washingtonban vazzeg. Mondjuk nekünk időnk se nagyon lett volna rá. :B

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#39) Kephamos


Kephamos
addikt

Mit csinálsz, ha már csak 1 lapocska maradt a tekercsen?
Egyszerű! Négyrét hatod a kockát. Letéped a sarkát, de nem dobod el. Ráhúzod a középen lyukas papírt az ujjadra és kikaparod az anyagot. Végül nincs más dolgod, mint a letépett sarkacskával kipiszkálod az anyagot a körmöd alól. :DDD

(#40) Winner_hun


Winner_hun
félisten

1 rétegű Crepto. A 2 rétegű ritka szar, abból 2 levél kell a normális használathoz. Az egy rétegűből is 2 levél kell, de inkább 2 mint 4.

ps: [KLIKK]

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41) Eagl3 válasza Winner_hun (#40) üzenetére


Eagl3
veterán

Szerintem ez függ a széklet állagától is.

(#42) Winner_hun válasza Eagl3 (#41) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem szoktam fosni, vagy csak nagyon ritkán.:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43) littlelion21


littlelion21
addikt

De k.rva mód ráértek.. :D

(#44) VladimirR válasza Gambit (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sullyedezunk?

[ Szerkesztve ]

(#45) Gambit válasza VladimirR (#44) üzenetére


Gambit
őstag

Ha még lenne hova.

SZerk: Igazából először kedvenc óvszermárkásat akartam nyitni, de aztán rájöttem, hogy az hamarabb zárva lenne, ráadásul kizárnám az "új generációt" a témából, akiknek nagy része még nem ivarérett.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#46) Ticsi.


Ticsi.
csendes tag

Mekkora téma. :)
De úgy látom van rá igény. :)

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#47) Bibby válasza Gambit (#45) üzenetére


Bibby
addikt

De ezzel kinek akarsz üzenni? Mert az egyszerűek ugyanannyi szemét topikot fognak nyitni... Vagy a moderátoroknak?

Ελευθερια η θανατος

(#48) Winner_hun válasza Winner_hun (#42) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja igen. De ha mégis, arra elég az 1 réteg duplázása. A kétrétegűből nem elég egy kockányi. Annak vékonyabbak a lapjai. Vagy ez csak a Creptonál van így?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49) Kidus


Kidus
őstag

:W :DDD
Amugy nekem a kutyas jon be, csak a nevet nem tudom.
Cosmo-m meg nincs, csak 1, azt is loptam a hotelbol, kb 8 honapja figyel az asztalon.... lehet azota mar kicsit hianyos :DDD

Assuming Control

(#50) venember83 válasza Gambit (#1) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát, tőled nem vártam ilyen intelligens témát. Dehát ha korpa közé keveredsz...

ON: Mindegy mi, csak ne ússzon a víz tetején s nem szakadjon könnyedén törlés közben. Illat, minta nem kell.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kedvenc wc-papírod (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.