Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheTruth


TheTruth
tag

Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem, h. INVITELnél vagyok, s nemrég cserélték ki a modememet. Azóta van az a problem, h. az internet, csak többszörös modem ki-be kapcsolás után, számítógép újraindítás után hajlandó betárcsázni. Ez egyszer van egy nap. Szóval amikor felkelek reggel, nem tud egyből rácsatlakozni a netre, olykor fél-1 órákat is kell modem ki-be kapcsolgatással töltenem, gép ki-be kapcsolás és talán elindul. De akkor már megy egész nap, nem lehet kizökkenteni. Tehát ez a probléma 1 nap egyszer fordul elő, de eléggé idegesítő, h. nemtud egyből felmenni. Eddig azt hittem, h. kábelprobléma, mindíg azt igazgattam, de nem. Mert ezek a ki-be kapcsolások megoldják. Szóval a probléma - számomra - teljesen logikátlan. Már volt format is, meg minden. Nem tudom mit lehetne még tennem. Ilyen problémával én még nem találkoztam. Mondjuk amikor nem csatlakozik be reggel, addig jut el, hogy ''Invitel tárcsázása...'' és ennyi. Csak valami isteni ''bekattanásra'' jut tovább, de akkor már megy egész nap. Ez azért eléggé abnormális. Előre is köszönöm a segítséget.

TheTruth :))

(#2) Snoop-y válasza TheTruth (#1) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hívd fel az ügyfélszolgálatot.
Valószinüleg a modem a hibás.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3) TheTruth válasza Snoop-y (#2) üzenetére


TheTruth
tag

Kösz a segítséget! Majd ha fel akarom zaklatni magam, megpróbálom a Helpdesket. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.