Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Int3l


Int3l
csendes tag

Tisztelt PH Professzorok!

kellene egy oriasi segitseg
DP35DP alaplapon 74es raptorra szerettem volna installalni egy x64es XP Professionalt
(a dvd rom is sata-s)
szoval kuzdottem rendesen de csak odaig jutottam hogy setup is starting windows ekkor kek halal 0x7b-s hiba
ekkor visszavettem a sata controllert IDE-re, hogy annak fake-elje, nah ez atdobott a nehezen, fel is ment a windows, de ugye ide-nek lat most minden drive-ot.
nah elmentem biosba visszarakni sata: Raid modeba es smart: enabled-re de amikor bootolna a raptorrol a windows megjelenik a boot logo es csokolom ujraindul
probaltam ide modban felrakni a sata controllerhez a hivatalos intel drivert de akkor kiirja hogy ilyen alkatresz nincs a gepben es ezert a driver install most veget er
egyszeru driver hozzarendeleskor pedig kiirja hogy az aktualis driver jobb mint az uj ezert meghagyja aktualis win default drivert es nezi inkabb ide-kent persze rebootkor atallitva a sata-t raid modeba megint nem indul a windows

Remelem lesz egy PH-s aki ezt meg tudja valahogy oldani nekem
elore is koszi


Hard work pays off later. Laziness pays off now!!

(#2) Rover623 válasza Int3l (#1) üzenetére


Rover623
félisten

1. mivel szerencsésen megtaláltad a lapod topicját, ez zárható...
2. a problémát meg nem értem igazán...minek is neked a RAID:F Az egy szem vinyót párosítanád mondjuk az optikai eszközzel? Mégis milyen előnyt vársz ebben az esetben a RAID vezérlőtől?:U
Választ nem várok...költői kérdés volt...

[Szerkesztve]

primus inter pares

(#3) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A téma az alaplap topicjában folytatódik tovább, ez zárul.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.