Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Antares


Antares
csendes tag

Hi!

Milyen mag, es memoria frekvenciat ajanlanatok? kinek milyen tapasztalata van?

(#2) szesa


szesa
senior tag

Default.
Meg ha huzod se lesz ''erezhetoen'' gyorsabb, legfeljebb te erzed majd kielegultnek magadat :)

-

(#3) karib válasza Antares (#1) üzenetére


karib
addikt

Először a RAM-ot húzd fel, ameddig lehet (5-10 MHz lépcsőkben, ha fagy, ugorj vissza egy lépcsőt). Ez már nagyjából elég is, ugyanis a RAM sávszélesség a legnagyobb korlátozó tényező.

Ha nagyon akarod piszkálni, a magot is lehet húzni a fenti recept szerint, de elsőnek a RAM-ot piszkáld fel, és ha az már fixen stabil, akkor nézd meg, hogy meddig megy tuning RAM mellett a mag.

Esetleges melegedésre kell készülni, nem mintha gyárilag hűvösek lennének a Ge2-k.

Ha sokat játszol, nagy felbontásban, stb., akkor megéri húzni. Én mindig csak játék alattra húzom fel a kártyát, Windowsnak tök mindegy, és addig sem fűt.

Department of Redundancy Department

(#4) guest


guest
veterán

Én azt mondom, hogy próbálgasd, hogy mennyi a max, amíg nem ''szemetel'' azaz villogás és egyéb furcsa jelenségektől mentes a kép. Ha ez megvan, akkor vedd lejjebb a frekit kb 5 mhzvel és már kész is vagy. Ja és szerintem nyugodtan tuningolj, miért ne IGENIS SOKAT SZÁMÍT, már 1024x768ban is, és a hőtermelés nem szokott gond lenni

prohardver vendég

(#5) stro-B


stro-B
tag

Látom Antares kolléga nem nyugszik!

Helyi háló rulez! :)))

stro-B

(#6) zetecR


zetecR
addikt

Az mennyire normális jelenség, hogy húzott frekvenciákon a 3D órákon keresztül tökéletes, 2D-ben viszont szemetel.
Nem fordítva kellene lennie?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.