Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Inno3d fx5200 probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) timarcell


timarcell
tag

A problémáim a következőek: - Sokszor szinte redszertelenül bevillan (akár többször is) a monitor!
- a gép néha grafikus terhelésnél újraindul (némelyik 3d-s Game, 3DMark2001-2003)
Gép tulajdonságai: Codegen 300W, Abit NF7, Inno3D Fx5200, Amd Xp 1900+, 256 Ddr 400, Win Xp
Proci nem melegszik túl, a videokari hűtőbordáját még meglehet fogni szabad kézzel! :O
Please help! THX!

(#2) Bass


Bass
addikt

Drivercsere? Nekem akkor lépett ki a 3dmarkból ha a memóri fast command ultrára volt állítva

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3) Raymond válasza timarcell (#1) üzenetére


Raymond
félisten

Probald meg a BIOS-ban a memoriat alapertekekre allitani (Auto, SPD vagy ahogy nalad hivjak). Az utolso meghajto telepitese sem artana az alaplapnak.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4) Angie™ válasza timarcell (#1) üzenetére


Angie™
addikt

Ez táp is lehet, mindenestre én megnéznék pár feszültség értéket, hogy mennyire stabil a táp..vagy érdemes lenne kipróbálni egy másikkal..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) timarcell


timarcell
tag

Drivercsere már többször is megvolt, Bios-ban minden alapon megy! Tápra én is gyanakodtam! Feszt csak manuálisan lehet méri ugye? :F

(#6) timarcell


timarcell
tag

up

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Inno3d fx5200 probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.